ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2009 o 15:29, Crew_900 napisał:

Fajnie że sobie skopiowałeś folder do steama. Ale żeby grać trza wklepać sobie klucz
produktu w steami

Kiedy klikam opcję "Aktywacja produktu w Steam" i wklepuję kod to wyskakuje mi, że ten kod był już aktywowany przez konto Steam, więc to jest przyczyną problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 18:12, Mroczny_Baran napisał:

> Fajnie że sobie skopiowałeś folder do steama. Ale żeby grać trza wklepać sobie klucz

> produktu w steami
Kiedy klikam opcję "Aktywacja produktu w Steam" i wklepuję kod to wyskakuje mi, że ten
kod był już aktywowany przez konto Steam, więc to jest przyczyną problemu...

jak kupiłeś używaną to ktoś już sobie zarejestrował grę, może ten ktoś zapomniał ci podać danych do konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zapomniał" ;D. Już raz miałem taki motyw ; P. Znajomy kupił CS''a na allegro na płytce i właściciel "zapomniał" podać danych do konta ;P.

Nie życzę takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że kod już został użyty. Nic nie da rady zrobić.
Ale jak masz jakieś dowody na to, możesz napisać do VALVe, żeby zresetowali tego keya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęło te parę godzin i nadal nie mogę uruchomić epizodów do H-L2, żadnych aktualek mi nie ściąga ... tylko ja tak mam czy co? Długo to potrwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 18:46, Tyler_D napisał:

Minęło te parę godzin i nadal nie mogę uruchomić epizodów do H-L2, żadnych aktualek mi
nie ściąga ... tylko ja tak mam czy co? Długo to potrwa?



A zrobiłeś to co wcześniej pisałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ... zasugerowałem się tym co napisał FPSProjekt.

"usunąć plik Clientregistryblob z folderu steam"

Mam usuwać jakieś pliki związane z moim kontem (?) na steamie bo coś mi nie gra? Bez urazy ale coś mi tu śmierdzi, nie da się tego w jakiś ... normalny sposób obejść a nie jakimiś podejrzanymi trickami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie Clientregistryblog to nie jakiś trick, a jeden z bardzo często pomagających sposobów na usunięcie problemów ze Steamem. Spokojnie, nikt Ci przez to nie ukradnie konta :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 19:26, Crew_900 napisał:

Sory, ale jak tak boisz się o konto że ci ukradnę to ci nie pomogę

Kur... weź przeczytaj co napisałem zamiast pisać pierdoły.

USUNĄŁEM ten plik i to nie pomogło. -_-

I nie boję się że ty mi coś z kontem zrobisz ... chodzi o to że takie akcje na własną rękę są dla mnie po prostu dziwne i pokazują jakie luki ma Steam.

Jak na razie to podałeś tylko jedno rozwiązanie które nie pomogło więc nie rób bulwersu ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co napisałeś .
Steama jak ściągnąłeś z www.steampowered.com to tylko ci instaluje w folderze plik steam.exe przez który dalej są ściągane wszystkie inne pliki związane ze steamem.

Jak nie pomogło to zmień język steama na angielski. Jak nie pomoże to już nic nie da rady zrobić. Poczekaj parę dni może przejdzie może nie. Jak nie to przeinstaluj sobie steama który i tak nic nie da bo te same pliki ściągnie co wcześniej były już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 19:32, Tyler_D napisał:

> Sory, ale jak tak boisz się o konto że ci ukradnę to ci nie pomogę
Kur... weź przeczytaj co napisałem zamiast pisać pierdoły.

USUNĄŁEM ten plik i to nie pomogło. -_-

I nie boję się że ty mi coś z kontem zrobisz ... chodzi o to że takie akcje na własną
rękę są dla mnie po prostu dziwne i pokazują jakie luki ma Steam.

Jak na razie to podałeś tylko jedno rozwiązanie które nie pomogło więc nie rób bulwersu
...

a może we właściwościach gry:
sprawdź integralność lub defragmentuj pliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Mi ostatnimi czasy wyskakuje ten sam komunikat,ale po ponownym uruchomieniu gry wszystko odpala się już normalnie. Może wystarczy więc trochę poczekać lub spróbować włączyć grę aż do pozytywnego skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zakupił już Dark Forces 2 na Steamie, planuje jutro zakup tej gry ale na forum widzę że sprawia ona trochę problemów, chciałbym wiedzieć jak ona działa u was szczególnie na nowszych konfiguracjach.

Aż dziw bierze, że jedynka tak dobrze u mnie się sprawowała, nawet z Kotorem miałem pewne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, chciałem właśnie kupić Dark Forces 2 na Steam''ie wszystko szło ładnie pieniądze z Paypala poszły, a w steamie napisało, że wystąpił błąd i nie otrzymałem kodu do gry.Co mam teraz zrobić aby dostać kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się