ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

No to mnie rozwalili dzisiaj ;>.

Wtf? 0,99 na 4,49? :P. Szkoda że nic z tych promocji nie kupię bo nie mam kasy na paypalu, a karty znowuż nie mam.

BTW Jak wymuszało się ceny w dolcach na steam bo zapomniałem, a nie chce mi się szukać.

20091226124011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osob, ktore osatnio kupowaly GTAIV na Steamie... Otoz sciagam juz ok. 24godzin i przed chwila (20min temu) bylo ok. 60 czy 62% sciagniete. Teraz pisze mi "updating" i jest 4%... A przed chwila sie gra sciagala (pisalo "downloading") i skonczylo gdzies przy 60%, po czym zatrzymalo sie. Wzialem Pause, zaraz potem resume i zaczelo sie aktualizowac gra zamiast sciagac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się już ściągnęła, a steam ściąga teraz patche :). Możesz wyłączyć automatyczne aktualizowanie (Prawy na grze>właściwości>uaktualnienia), ale w przypadku GTA radzę ściągnąć patcha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 14:37, Arkhaor napisał:

Gra się już ściągnęła, a steam ściąga teraz patche :). Możesz wyłączyć automatyczne aktualizowanie
(Prawy na grze>właściwości>uaktualnienia), ale w przypadku GTA radzę ściągnąć patcha...


Dobra, to poczekam az sie sciagnie. Sie dziwilem, ze juz koniec, bo tak malo mi to GTA miejsca zajelo, ale to dlatego ze partycje, na ktorej jest zainstalowany mam skompresowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 02:30, Vormulac napisał:

Mam pełniaka Half-Life 2 i Half-Life 2: Episode One, do tego hasło na Day of Defeat:
Source (26.01.2010r.). Chce ktoś?


Że niby za darmo ??

To ja poproszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 02:30, Vormulac napisał:

/.../


Kolejny dowód na to, że warto ślęczeć nad kompem w nocy. :D
I żeby nie wyszło, że spamuję - co oznacza data (przyp. 26.01.2010), którą podałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 09:53, Jackaloppe napisał:

> /.../

Kolejny dowód na to, że warto ślęczeć nad kompem w nocy. :D
I żeby nie wyszło, że spamuję - co oznacza data (przyp. 26.01.2010), którą podałeś?

To jest data do kiedy można grać w Day of Defeat: Source na tym haśle.Mam dwa hasła do Killing Floor chce ktoś
(11.01.2010).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 11:37, kuba9876543210 napisał:

A nie masz moze jeszcze hasla do Day of Defeat: Source? :D

Nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do do Half-Life''a to nie wiem czemu, ale zawsze gdy otwieram tą grę. To po chwili zaczyna mnie ostro głowa boleć, i w ogóle zaczynam się źle czuć. Przy innych FPS''ach to nie mam, tylko przy tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 21:25, Piotrek_K napisał:

Poczekaj troche... Zapewne ogromna liczba ludzi sie rzucila na te promocje swiateczne,
wiec serwery nnie wyrabiaja. A jak nie masz cierpliwosci to... zostaw kompa na wieczor
;). Pewnie sie cos sciagnie :P

jakaś dziwna ta polonizacja Steama, "Uaktualnianie" to tak naprawdę było ściąganie gry, a że zajmowała 15 GB to długo na 0% stało i myślałem że się zacięło.

kurde, dzisiaj torchlight 75% taniej...kusi mocno, oj kusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 12:28, LESZ3u napisał:

Dziwne. Rozumiem, że odświeżanie itd. masz ustawione na jakąś rozsądną wartość?


Hym, warto sprawdzić. To w opcjach gry tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to już teraz nie pamiętam, ale jeśli nie będzie w opcjach, to możesz to wymusić komendą "-refresh 80" w ustawieniach uruchamiania bezpośrednio z poziomu Steam. Oczywiście wartość możesz dowolnie zmieniać - im więcej tym lepiej dla naszych oczu, ale nie wiem jakie obsługuje Twój monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie sciagam ;)... Wyszlo jakos 17PLN, wiec prawie jak za darmo.

Tyle, ze, kurcze, ja juz mam tyle nowych gier, ze nie wiem kiedy w to wszystko bede gral ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się