ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Zależy, jaki kolega ma monitor. Na CRT minimum to 75Hz, zalecane jest co najmniej 85Hz. Na LCD 60Hz jest wystarczające (jedna z wad LCD okazuje się tu zaletą), ba, ustawienie wyższej wartości może pogorszyć jakość obrazu (uszkodzenie monitora też wchodzi w grę, ale zbyt wysoka częstotliwość odświeżania może też uszkodzić CRT), co też może spowodować przykre dolegliwości (gorszy obraz = większy wysiłek dla oka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 18:15, rtyrtyrty napisał:

co jest, pare minut temu torchlight był za 3.99 euro, a teraz już przy cenie pisze 7.99...o
co chodzi?

Koniec promocji. Obowiązywała do godziny 18 dnia dzisiejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 18:16, plada napisał:

> co jest, pare minut temu torchlight był za 3.99 euro, a teraz już przy cenie pisze
7.99...o
> co chodzi?
Koniec promocji. Obowiązywała do godziny 18 dnia dzisiejszego.

no trudno, w takim razie nieźle ostatnio z GTA 4 zdążyłem, o 17.54 kupowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ogół ceny na Steamie są wyższe niż ceny w Polsce, ale takie przeceny jak ostatnio są świetną okazją do zdobycia za niewielkie pieniądze niezłych gier. Ja np kupiłem Mirrors Edge i dwie części STALKERa, ale było też kilka innych ciekawych tytułów, np GTA IV, Torchlight czy Dead Space.

Ogólnie rzecz biorąc, zwykle wolę kupować gry w wersji pudełkowej, a dystrybucja elektroniczna jest dla mnie alternatywą tylko, jeśli łączy się z wyjątkowo atrakcyjnymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 18:38, Vormulac napisał:

Mam dwa kody do Killing Floor do 27.01.2010r. Jak ktoś chce to dajcie znać (meil albo
pseudonim na steam).



Ile chcesz za koda Vormulac ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 18:33, Vestir napisał:

Na ogół ceny na Steamie są wyższe niż ceny w Polsce, ale takie przeceny jak ostatnio
są świetną okazją do zdobycia za niewielkie pieniądze niezłych gier. Ja np kupiłem Mirrors
Edge i dwie części STALKERa, ale było też kilka innych ciekawych tytułów, np GTA IV,
Torchlight czy Dead Space.

Ogólnie rzecz biorąc, zwykle wolę kupować gry w wersji pudełkowej, a dystrybucja elektroniczna
jest dla mnie alternatywą tylko, jeśli łączy się z wyjątkowo atrakcyjnymi cenami.

to tak ogółem masz spojrzenie na steam takie ja.
ja też nie chcę kupować przez internet czegoś co jest droższe, jest tym samym produktem a do tego bez pudełka itd. ale jak takie GTA 4 dają za 7.49Euro a u nas to 100 zł się płaci no to chyba nie ma jak nie skorzystać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 18:38, Vormulac napisał:

Mam dwa kody do Killing Floor do 27.01.2010r. Jak ktoś chce to dajcie znać (meil albo
pseudonim na steam).


buried87 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, to sie wkońcu musiało stać. hasła do konta zapomniałem ale dobra, próbuje użyć opcji odzyskaj hasło, i co? podaje nazwe konta, potem kod weryfikacyjny z emaila ktory od nich dostalem, a na koniec mam odpowiedziec na pytanie: What did customer support last reset your passphrase to?
...im się coś w głowie przewróciło czy jak...zapomniałem hasło i żeby ustawić nowe musze podać to zapomniane? 0o
ktoś wie co zrobić? może w rejestrze windows/jakimś pliku jest hasło schowane? w razie czego mam dowód zakupu GTA 4 na mailu, i pudełka w raz z cdkeyami od L4D i L4D2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''inglisz'' na słabym poziomie? :P
Może ja tu głupi jestem, ale oni od ciebie chcą datę, kiedy ostatnio pracownik obslugi steam resetowal ci haslo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 20:03, Pernia napisał:

''inglisz'' na słabym poziomie? :P
Może ja tu głupi jestem, ale oni od ciebie chcą datę, kiedy ostatnio pracownik obslugi
steam resetowal ci haslo xD

......... to znaczy dokładnie chyba Na co obsluga klienta zmienila ostatnio twoje haslo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Na co obsługa klienta zmienila ostatnio twoje haslo'' = na jakie haslo ostatnio zmienila? No to to w zadnym wypadku nie równa się KIEDY ( Dzien, rok, miesiąc ) ostatnio resetowali ci haslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 20:08, Pernia napisał:

''Na co obsługa klienta zmienila ostatnio twoje haslo'' = na jakie haslo ostatnio zmienila?
No to to w zadnym wypadku nie równa się KIEDY ( Dzien, rok, miesiąc ) ostatnio resetowali
ci haslo.

...wlasnie problem w tym ze tego hasla zapomnialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 20:11, rtyrtyrty napisał:

> ''Na co obsługa klienta zmienila ostatnio twoje haslo'' = na jakie haslo ostatnio
zmienila?
> No to to w zadnym wypadku nie równa się KIEDY ( Dzien, rok, miesiąc ) ostatnio resetowali

> ci haslo.
...wlasnie problem w tym ze tego hasla zapomnialem

................
Czuję się zdemotywowany, że tak to rzeknę.

NIE MASZ IM PISAĆ HASŁA, NA JAKIE CI OSTATNIO RESETOWALI, TYLKO MASZ PODAĆ DATĘ, KIEDY TO ROBILI. CZYLI DLA PRZYKŁADU " OSTATNIO HASŁO RESETOWALI MI 8 GRUDNIA 2009 ROKU, LECZ HASŁA SAMEGO ZAPOMNIAŁEM''. łapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 20:16, Pernia napisał:

> > ''Na co obsługa klienta zmienila ostatnio twoje haslo'' = na jakie haslo ostatnio

> zmienila?
> > No to to w zadnym wypadku nie równa się KIEDY ( Dzien, rok, miesiąc ) ostatnio
resetowali
>
> > ci haslo.
> ...wlasnie problem w tym ze tego hasla zapomnialem
................
Czuję się zdemotywowany, że tak to rzeknę.

NIE MASZ IM PISAĆ HASŁA, NA JAKIE CI OSTATNIO RESETOWALI, TYLKO MASZ PODAĆ DATĘ, KIEDY
TO ROBILI. CZYLI DLA PRZYKŁADU " OSTATNIO HASŁO RESETOWALI MI 8 GRUDNIA 2009 ROKU, LECZ
HASŁA SAMEGO ZAPOMNIAŁEM''. łapiesz?

omg....

WHAT to nie WHEN. jak pisze What did customer support last reset your passphrase to? to przeciez nie When Did customer support last reset your passphrase.... na co ostatnio zmienili twoje haslo=/=kiedy ostatnio zmienili haslo, jak chcesz to dam screena... jak zapomnialem hasla, to im nie odpowiem przeciez na co ostatnio zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się