ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Z topseller to np. moja ulubiona gierka zeno clash, tam sa achievementy. nie wiem co masz na mysli steam works, ale wykorzsytuje to jeszcze np. killing floor czy wszsytkie gry od valve wydane na przestrzeni ostatnich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 23:01, Szejkon napisał:

Z topseller to np. moja ulubiona gierka zeno clash, tam sa achievementy. nie wiem co
masz na mysli steam works, ale wykorzsytuje to jeszcze np. killing floor czy wszsytkie
gry od valve wydane na przestrzeni ostatnich lat.

Ogólnie to chodzi o to, że ostrzyłem sobie kły na najnowszego Fallouta. A z racji tego, że korzysta ze steam worksa (nawet nie wiem co to jest za bardzo) to chcę sprawdzić jak wygląda instalacja takiej gry w moim przypadku.
Zeno Clash? To dobrze, zobaczę. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 23:16, Growin napisał:

Ogólnie to chodzi o to, że ostrzyłem sobie kły na najnowszego Fallouta. A z racji tego,
że korzysta ze steam worksa (nawet nie wiem co to jest za bardzo) to chcę sprawdzić jak
wygląda instalacja takiej gry w moim przypadku.
Zeno Clash? To dobrze, zobaczę. Dzięki.

W zasadzie, to polega to jedynie na tym, że tworzysz konto na steamie i rejestrujesz grę. :)

Steam works jest bardzo przydatny, ale dla ludzi którzy raczej grają w sieciówki steam, albo po prostu używają go na codzień, jak ja, dla graczy ktorzy kupia gre, przejda i odinstaluja steamie to praktycznie nie ma tutaj wiekszych roznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 23:29, Szejkon napisał:

Steam works jest bardzo przydatny, ale dla ludzi którzy raczej grają w sieciówki steam,
albo po prostu używają go na codzień, jak ja, dla graczy ktorzy kupia gre, przejda i
odinstaluja steamie to praktycznie nie ma tutaj wiekszych roznic.

Steamworks to w zasadzie narzędzia, które mają ułatwić pracę deweloperom. Nie ma to nic do graczy, a to jakich funkcji steamworks twórcy użyją to już ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 08:39, meJKu napisał:

Steamworks to w zasadzie narzędzia, które mają ułatwić pracę deweloperom. Nie ma to nic
do graczy, a to jakich funkcji steamworks twórcy użyją to już ich sprawa.

Nie wiedziałem, że gracze nie mają nic wspołnego z achievmentami, tabelami osiągnięć itp. Ja jestem graczek i zaliczając osiągnięcia w grach, mogę to robić dzięki właśnie steamworks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi i mojemu znajomemu nie przyjmuje karty żeby kupić bernouta za 3,74 euro. Ma ktoś jeszcze ten problem? Ewentualnie jak nie ma, mógłby mi ktoś kupić, a ja mu zwrócę pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 21:21, Piotrek_K napisał:

Panowie i Panie, promocje na Steamie takie, ze az padlo prawie wszystko ;)

Bioshock 2 za 15 ojro, wszystkie czescie Overlorda za 4.5Eur, Trine za 4

Zadzwońcie, jak stanieje Garry''s Mod ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie GRID kupiony, moze cos jeszcze wezme ;] Dziwne troche, ze Steam dopiero za czwartym razem zaakceptowal mi Paypala, a i wtedy pod koniec cos sie pokrzaczyl i zadal, zeby sie skontaktowal ze Steam Support, mimo ze kase sciagnelo z paypala i gra sie juz sciaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się