ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2010 o 12:00, Crew_900 napisał:

A to czemu tak z ciekawości zapytam ;p

Gra powinna zapewniać rozrywkę niczym dobry film, płyta, książka. Steam zamienia proces grania w masochistyczne oczekiwanie. Zamiast skoncentrować się na rozrywce zaczynam czuć się jak w kolejce do lekarza w zakładzie publicznej opieki zdrowotnej. Za stary już jestem na takie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mu chodzi o to, że jak się ma grę na Steamie, to na początku trzeba czekać zanim się ten program włączy, a później jeszcze jest oczekiwanie jak Steam załaduje grę. Ja na przykład, marnuje z 5 minut na włączenie gry ze Steam''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tu bym powiedział, że to zależy od szybkości naszego łącza internetowego . Im szybszy tym szybciej steam połączy się z serwerami , im wolniejszy tym będzie miał problemy
Mnie w steamie wkurza, że zżera dużo pamięci . Włączam system i jest OK, pamięci wykorzystywana wynosi 28 %, włączam steama to już jest 32% lub trochę więcej . Pogram w jakąś grę ze steama i po jakimś czasie wyłączę to wykorzystywana pamięć wynosi koło 40 % lub więcej . Wtedy wyłączam steama, czekam trochę i spada do 28/30 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam to samo i tak jest lepiej niż kiedyś bo jak miałem słabszy sprzęt i mi wychodziło z jakiejś gry na steam to sobie trochę czekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 12:57, Piotrbov napisał:

na przykład, marnuje z 5 minut na włączenie gry ze Steam''a.

Niesamowite. Ja nie marnuje ani sekundy, bo program włącza mi się razem z komputerem zaś gra uruchamia natychmiast. Winić steam, za fakt, że niektóre gry długo się ładują(co jest wina jej twórców) to totalna głupota bo steam nie ma na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 14:51, In_The_End napisał:

Niesamowite. Ja nie marnuje ani sekundy, bo program włącza mi się razem z komputerem
zaś gra uruchamia natychmiast. Winić steam, za fakt, że niektóre gry długo się ładują(co
jest wina jej twórców) to totalna głupota bo steam nie ma na to wpływu.


Ja nie mówię o ładowaniu gry, jak już jest włączona. Chodzi mi o ten czas w którym pojawia się okienko Steamowe pisząc że trwa włączanie gry, lub coś w tym rodzaju i ta część może u mnie trwać nawet kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut to za długo, może przeinstaluj steam lub zrób inne standardowe rzeczy na przyspieszenie kompa.
Chyba, że mowa o grach sieciowych. Wtedy faktycznie sporo się czeka, ale nie minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może, czy jak kupię
klucz do EA download manager, to po wpisaniu w steam będzie działał (ta gra do której chce klucz jest dostępna na steamie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mój przyjaciel ma pewien problem!
Kupił sobie Modern Warfare 2 i jak włącza naciska Instalacja, a potem akceptuje umowę licencyjną i jest instalowanie składników systemowych, a potem taki oto błąd:
Steam.exe ( main exception ) :Unable to write to the current Steam application folder.
Please move steam to a folder where you write privileges
Mój przyjaciel się pyta co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gry nie steamowe to niby się w sekundę uruchamiają? Szukanie płyty, wkładanie do czytnika, czekanie aż napęd ją rozpozna itd. A jak masz pecha, to jeszcze jakiś StarForce zaczyna protestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 16:45, Kalenos napisał:

Witam!
Mój przyjaciel ma pewien problem!
Kupił sobie Modern Warfare 2 i jak włącza naciska Instalacja, a potem akceptuje umowę
licencyjną i jest instalowanie składników systemowych, a potem taki oto błąd:
Steam.exe ( main exception ) :Unable to write to the current Steam application folder.
Please move steam to a folder where you write privileges
Mój przyjaciel się pyta co z tym zrobić.


Hym... A ma prawa administratora na komputerze? I jaki to system operacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 16:51, Piotrbov napisał:

Hym... A ma prawa administratora na komputerze? I jaki to system operacyjny?

Mówi, że ma prawa administratora i on ma Viste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się