ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Coś mi się zdaje, że te 2GB to jednak updaty. No, ale mniejsza o ściąganie tego, kolejna sprawa. Czy da się w trybie offline grać na nie do końca zupdateowanej grze (zakładając, że to są aktualizacje)? Bo coś mi się wydaje, że to mi się dzisiaj nie ściągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 19:50, Markush napisał:

Coś mi się zdaje, że te 2GB to jednak updaty. No, ale mniejsza o ściąganie tego, kolejna
sprawa. Czy da się w trybie offline grać na nie do końca zupdateowanej grze (zakładając,
że to są aktualizacje)? Bo coś mi się wydaje, że to mi się dzisiaj nie ściągnie.

jak zaczołeś ściągać to nie da się grać puki nie ściągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 19:50, Markush napisał:

Coś mi się zdaje, że te 2GB to jednak updaty. No, ale mniejsza o ściąganie tego, kolejna
sprawa. Czy da się w trybie offline grać na nie do końca zupdateowanej grze (zakładając,
że to są aktualizacje)? Bo coś mi się wydaje, że to mi się dzisiaj nie ściągnie.

Spróbuj, raz się da innym razem nie, każdy Update działa inaczej. Czasem gra nawet pozwala dać się odpalić ale wykrzacza się innym razem nie pozwala ale po "uruchomieniu" dociąga tylko niezbędne pliki i można odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. da się uruchomić, ale może być problem np. że jakiś tam dalszy teren gry będzie niedostępny lub niekompletny
Lub gra będzie się włączała z godzinkę ^^
najlepiej poczekać aż skończy, niż później od nowa pobierać gdyż są problemy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 21:37, kuba9876543210 napisał:

Wydaje mi sie, ze nie, bo inaczej moglyby byc lagi... Najwyzej zostaw kompa wlaczonego
jak skonczysz grac albo na noc :P


Jakie lagi? Nawet jak gram w grę Single Player?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się, włączasz ściąganie gry, wchodzisz do gry, po chwili ją minimalizujesz , pauzujesz ściąganie które i tak już stanęło, czekasz chwilkę, wznawiasz i włączasz swoją grę a w tle ci ściąga grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 15:22, darkwind21 napisał:

Jedno szybkie pytanko, czy na forum steam mogę wchodzić loginem ze steam czy oddzielnie
trzeba się rejestrować?

Możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 15:43, Dared00 napisał:

> Jedno szybkie pytanko, czy na forum steam mogę wchodzić loginem ze steam czy oddzielnie

> trzeba się rejestrować?
Możesz.

Nie rób ludzi w konia. Na forum Steama trzeba zakładać oddzielne konta. Forum nie jest w żaden sposób powiązane z kontem Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak mi się właśnie wydawało ale nie byłem pewien czy nie przyjmuje bo nie jestem zarejestrowany czy jakieś problemy z serwerem.

A z zupełnie innej beczki. Wszystkie steamowskie achievki w Plants vs Zombie Zaliczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wymienić płytę główną,procek i pamięć - na Steam mam parę gier nieukończonych,czy Steam zapamiętuje,zapisuje save z gier?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 00:27, lis_23 napisał:

Mam zamiar wymienić płytę główną,procek i pamięć - na Steam mam parę gier nieukończonych,czy
Steam zapamiętuje,zapisuje save z gier?.

Tylko te gry, które są wyposażone w Steam Cloud mogą zapisywać savy na serwerach Steama. Czy dana gra posiada Cloud można łatwo sprawdzić wchodzą do sklepu i zajrzeć do szczegółów lub bezpośrednio w swojej bibliotece gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 07:36, Erunn0 napisał:


Tylko te gry, które są wyposażone w Steam Cloud mogą zapisywać savy na serwerach Steama.
Czy dana gra posiada Cloud można łatwo sprawdzić wchodzą do sklepu i zajrzeć do szczegółów
lub bezpośrednio w swojej bibliotece gier.


Oki,widzę już że zarówno DoW II jak i Metro 2033 zawierają tę opcję - dzięki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakies sposoby, że zainstalować grę i już? Bo instalowanie i pobieranie jej (dzięki wspaniałej głupocie steam''a) , mnie nie bawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania @noobiego. Mam na oku Dawn of War 2 i FEAR 2 z nowej XK i doszły mnie słuchy, jakoby DoW2 miał "niezgodne pliki" i Steam wymuszał ściąganie gry od nowa (6,7 GB a co dopiero mówić o - niestety wymuszonych - update''ach o wadze 3GB). Ma ktoś na to radę?

@Markush: a sama gra waży też tyle więc to raczej nie updaty :] niestety ale za to Steam ma minusa jak stąd do Czelabina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się