ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

W związku z tematem kupowania gier spoza Steam mam pewne pytanie. Czy bezpiecznie jest kupić na keye.pl zestaw CS 1.6(8 gier)? Nie zależy mi na CS-ie, Day of Defeat itd., tylko na Half Life. Na Steamie sam HF kosztuje ok. 30 zł, a z dodatkami 45, natomiast w tym sklepie jest podstawka, dodatki i jeszcze inne gry za 14,5 zł. Kupowałem już u nich kody do Xbox Live, jednak tu chodzi o platformę Steam, która nie lubi innych możliwości zakupu niż prosto od nich i retail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że pierwszy raz spotykam się z takimi problemami, ja do tej pory zakupiłem kilka steamowych kodów na allegro i do tej pory nie miałem żadnych problemów(nawet nie wiedziałem, że może to być jakoś zabronione). Na keye.pl kupiłem na pewno kod do Orange Boxa, do HL1 na keyach lub u moonqqa, nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli właśnie koleś ci wziął i wsadził tzw. kit... XD

Akurat lepiej poczekaj czy odzyskasz konto a jak nie odzyskasz to wtedy trzeba będzie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że mu nie odblokowali . Wyraźnie napisał, że jeżeli ta sytuacja jeszcze raz się powtórzy to trwale mu zablokują konto. Widocznie już ma zablokowane i nie zamierzają mu go odblokować no albo już mu je usunęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 10:05, Crew_900 napisał:

Dziwne, że mu nie odblokowali . Wyraźnie napisał, że jeżeli ta sytuacja jeszcze raz się
powtórzy to trwale mu zablokują konto. Widocznie już ma zablokowane i nie zamierzają
mu go odblokować no albo już mu je usunęli.


Odblokują mu je, nic mu nie usunęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 10:05, Crew_900 napisał:

Dziwne, że mu nie odblokowali . Wyraźnie napisał, że jeżeli ta sytuacja jeszcze raz się
powtórzy to trwale mu zablokują konto. Widocznie już ma zablokowane i nie zamierzają
mu go odblokować no albo już mu je usunęli.


Usunąć mu nie usunęli bo nadal jest w społeczności i mogłem go dodać do znajomych. Nieaktywny przez 5 dni... Może tydzień łącznie mu przetrzymają i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 08:17, darkwind21 napisał:

Muszę przyznać że pierwszy raz spotykam się z takimi problemami, ja do tej pory zakupiłem
kilka steamowych kodów na allegro i do tej pory nie miałem żadnych problemów(nawet nie
wiedziałem, że może to być jakoś zabronione). Na keye.pl kupiłem na pewno kod do Orange
Boxa, do HL1 na keyach lub u moonqqa, nie pamiętam dokładnie.


Hmm w takim razie chyba też skorzystam z oferty keye.pl. Ciekawi mnie tylko skąd oni wzięli taką bogatą wersję, nigdy jej nie widziałem w sklepach, ani nigdzie indziej w internecie. W każdym razie na keye.pl często dodają skan kodu do zakupu, więc powinno być ok.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 15:34, Feallan napisał:

> Ciekawi mnie tylko skąd oni wzięli taką bogatą wersję,

CS 1.6 Antologia...


Faktycznie. W takim razie skan klucza dodadzą do zakupu i będzie na wszelki wypadek. Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Hello Piotrek, The lock on your account has been removed."

Konto zostało ponownie włączone a CSS już nie gości na mojej liście gier. Dziękuje wszystkim którzy napawali mnie nadzieją mwahahahahaha <znowu maniakalny charkot>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak tylko CSS to się tylko cieszyć wypada :D

@Crew_900: jedna z chyba jak dobrze pamiętam 3-4... czyli tylko wychodzi na to do jednej z nich był zły klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zainstalowałem aplikacje na dysku D to czy jak będę instalował grę przez Steam to ona będzie instalowana na dysku D czy standardowo na C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:06, Isildur napisał:

Jak zainstalowałem aplikacje na dysku D to czy jak będę instalował grę przez Steam to
ona będzie instalowana na dysku D czy standardowo na C?

Gdy instalują się na tym samym dysku, na którym jest Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:07, Kadaj napisał:

Gdy instalują się na tym samym dysku, na którym jest Steam.


Dzięki, myślałem, że standardowo będzie mi instalować na dysku, na którym nie mam miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w ustawieniach zmienić dysk na którym instalowana jest gra? Dysk D mam zapchany i chciałbym zainstalować na C, ale jak? W ustawieniach grzebałem i nie mogę znaleźć taj opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 20:47, JackXPPL napisał:

Gdzie w ustawieniach zmienić dysk na którym instalowana jest gra? Dysk D mam zapchany
i chciałbym zainstalować na C, ale jak? W ustawieniach grzebałem i nie mogę znaleźć taj
opcji...


O ile się orientuję to nie da się zmienić dysku - gry instalują się tam gdzie zainstalowany jest klient steama i koniec. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 21:48, Benqiu napisał:

O ile się orientuję to nie da się zmienić dysku - gry instalują się tam gdzie zainstalowany
jest klient steama i koniec. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi :)

Right. Za to można zmienić lokalizację folderu Steam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można zmienić język gry na Polski w której nie ma zakładki na Polski ?
Np. Half-Life 2 i epizody, dopiero po zmianie całego języka steam na polski w grach jest PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się