ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Moim zdaniem steam jest bez sensu, no rozumiem niby zabezpieczenia, ale skoro na płycie prawie nic nie ma, to po co kupować gre w sklepie jesli i tak będzie sie pobierać z neta bez sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 12:00, kamyko napisał:

Moim zdaniem steam jest bez sensu, no rozumiem niby zabezpieczenia, ale skoro na płycie
prawie nic nie ma, to po co kupować gre w sklepie jesli i tak będzie sie pobierać z neta
bez sens...

Na płycie jest cała gra. Jeśli kupujesz wersje pudełkową to instalujesz dane z plyty a nie musisz sciągać tych wielu giga danych. Na steam są tylko patche które sciąga na bierząco. Chyba że kupujesz gre elektronicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze Steamem, mianowicie nie mogę sie zalogować mimo że jestem pewny iz wpisuje odpowiednie dane, następnie, gdy wchodzę na stronę supportu steama, i wpisuje nazwę mojego konta, podana zostaje informacja że nie mogą takiego konta znaleźć. Dodam, że konto nie było używane od 42 dni i z dużym prawdopodobieństwem nie zostało skradzione. Notabene jak chciałem na stronie supporu zgłosic kradzież to niestety nie mogę tego wykonać. Ponieważ gdy próbuje zgłosić problem to strona supportu odsyła mnie do strony https://support.steampowered.com/login.php?s=37cdba5fea50a6f76a2d7a781fc0f713 - i tak w kółko.
Ktos wie co z tym fantem zrobić? I czy nie ma jakiegoś maila do ludzi z pomocy Steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 12:48, DarthStan napisał:

Mam problem ze Steamem, mianowicie nie mogę sie zalogować mimo że jestem pewny iz wpisuje
odpowiednie dane, następnie, gdy wchodzę na stronę supportu steama, i wpisuje nazwę mojego
konta, podana zostaje informacja że nie mogą takiego konta znaleźć. Dodam, że konto nie
było używane od 42 dni i z dużym prawdopodobieństwem nie zostało skradzione. Notabene
jak chciałem na stronie supporu zgłosic kradzież to niestety nie mogę tego wykonać. Ponieważ
gdy próbuje zgłosić problem to strona supportu odsyła mnie do strony https://support.steampowered.com/login.php?s=37cdba5fea50a6f76a2d7a781fc0f713
- i tak w kółko.
Ktos wie co z tym fantem zrobić? I czy nie ma jakiegoś maila do ludzi z pomocy Steama?

Konto do Steam Supportu, a konto do aplikacji Steam to dwie różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 13:29, DarthStan napisał:

> Odzyskiwanie hasła.

W tym sęk że maila z odzyskiwania nie dostałem, a chyba z 6 próśb wysłałem.

Zależy od poczty. Może przyjdzie po tygodniu, albo i dlużej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najlepsza płatność za gry w Steam ?

Chodzi mi o szybkość, bezpieczeństwo i wygodę. Co polecacie i dlaczego.

PayPal?
ClickandBuy ?
PaySafeCard ?


A może od razu kartą kredytową/debetową ? Mam konto w PKO BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 17:36, Soniaczek87 napisał:

A może od razu kartą kredytową/debetową ? Mam konto w PKO BP.


Um, a czy PKO nie ma za wysokich opłat za przelewy zagraniczne? Nie wiem ile sobie liczą ale chyba potrafią przebić zakup jednego tytułu w promocji Steamowej (co są obniżki do kilku euro). Tak więc ostatnią opcję raczej bym odrzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 17:36, Soniaczek87 napisał:

A może od razu kartą kredytową/debetową ? Mam konto w PKO BP.


Karta/PayPal. Reszta opcji jest dla ozdoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym na Allegro sprzedać grę Call of Duty Blac Ops na PC ale klucz jest wprowadzony na Steam, jak to zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 16:39, tosz napisał:

chciałbym na Allegro sprzedać grę Call of Duty Blac Ops na PC ale klucz jest wprowadzony
na Steam, jak to zrobic ?


Możesz sprzedać tylko całe konto STEAM, gry już nie odseparujesz od konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 16:41, ArkStorm napisał:

> chciałbym na Allegro sprzedać grę Call of Duty Blac Ops na PC ale klucz jest wprowadzony

> na Steam, jak to zrobic ?

Możesz sprzedać tylko całe konto STEAM, gry już nie odseparujesz od konta.

tak ale na koncie mam kilkanaście gier zainstalowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie wiedziales, ze gry sa na stale przypisane do Steama? ;]

Mozesz probowac ew. zalozyc nowe konto i napisac do Valve, ze Twoj CD-Key jest juz uzyty, wyslesz im skan karteczki cd-keya z Black Ops''a z podpisem jaki sobie tam zazycza, i jak dobrze pojdzie, to do nowego (pustego) konta bedziesz mial przypisanego Black Ops''a, a ze starego usunietego (choc nie wiem, czy nie ryzykujesz banem na stare konto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 17:44, kuba9876543210 napisał:

Naprawde nie wiedziales, ze gry sa na stale przypisane do Steama? ;]

Mozesz probowac ew. zalozyc nowe konto i napisac do Valve, ze Twoj CD-Key jest juz uzyty,
wyslesz im skan karteczki cd-keya z Black Ops''a z podpisem jaki sobie tam zazycza, i
jak dobrze pojdzie, to do nowego (pustego) konta bedziesz mial przypisanego Black Ops''a,
a ze starego usunietego (choc nie wiem, czy nie ryzykujesz banem na stare konto).

Nie, 10 times NIE. Nie uda się, nie zadziała, nic nie da. A poza tym sprzedawanie kont jest nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się