ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Pomocy, ktokolwiek

chcę zmienić hasło do mojego konta Steam. Zweryfikowany mam jednak bardzo stary adres e-mail, który jest już nieaktywny. Założyłem nowy e-mail. No i jest problem, bo przy próbie zmiany hasła/adresu mail Steam mi wyświetla, że "mail z kodem aktywacyjnym zostanie wysłany pod zweryfikowany adres e-mail", czyli ten, który mam dawno usunięty i nieaktywny. I co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 12:48, script_user_name napisał:

chcę zmienić hasło do mojego konta Steam. Zweryfikowany mam jednak bardzo stary adres
e-mail, który jest już nieaktywny. Założyłem nowy e-mail. No i jest problem, bo przy
próbie zmiany hasła/adresu mail Steam mi wyświetla, że "mail z kodem aktywacyjnym zostanie
wysłany pod zweryfikowany adres e-mail", czyli ten, który mam dawno usunięty i nieaktywny.
I co teraz?


W ustawieniach masz opcje zmiany adresu email. Najpierw zmień ten adres a potem hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 14:30, diabolo20 napisał:

witam ma ktoś problemy teraz z prędkościa pobierania bo mi spada teraz do 20kb/s mimo
ze mam 2 mb i ustawione na serwer polski?


Nie tylko ty kupujesz gry na promocji. :> Serwery są przeciążone i jak chcesz ściągać szybciej to musisz zmienić region pobierania. Najlepsza jest ponoć Ukraina, chociaż moim zdaniem Południowa Korea ma teraz szybszy serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 12:50, Kerigun napisał:


W ustawieniach masz opcje zmiany adresu email. Najpierw zmień ten adres a potem hasło.


Nie rozumiesz! Aby zmienić email lub hasło trzeba otrzymać od Steama kod aktywacyjny, który zostaje wysłany na podany adres mail (czyli w moim przypadku na ten, który jest już nieaktywny). Nie jestem w stanie odebrać tego maila z kodem, bo zostanie on wysłany na stare i nieaktywne konto email!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz to konto? Moze nie zostalo usuniete, tylko nie pamietasz hasla?
Teraz nie ma juz "mody" na usuwanie konto pocztowych po 3-miesiecznym (albo i mniejszym) braku aktywnosci :P
Jak nie masz mozliwosci dostania sie do konta, skontaktuj sie z adminem serwera, gdzie masz konto.
Jak nic nie bedziesz mogl w ten sposob wskorac to skontaktuj sie z supportem steam o innym sposob zmiany emaila. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

Mam na koncie GTA IV. Co się stanie, jeśli kupię GTA 4 Complete? Na moim koncie pojawi się wersja Complete, a "nadprogramową" podstawkę dostanę jako gifta dla kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 19:12, Vormulac napisał:

Tuż przed płatnością będziesz miał informację czy dostaniesz dodatkową kopię czy nie.


Mówisz o oknie, w którym akceptuje się regulamin Steam? Jeśli tak, to nie mam tam żadnej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno być coś takiego:
Mam doom3 + dodatek i jakbym kupił pack to bym nie dostał dodatkowych kopii. Jak nic nie masz napisane to nie wiem co będzie. :)

20110102191751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak kupowałem Serious Sam HD: Gold Edition a miałem już Serious Sam HD: The Second Encounter i Serious Sam HD: The First Encounter do dostałem gifty na te dwie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 20:19, FPSProjekt napisał:

jak kupowałem Serious Sam HD: Gold Edition a miałem już Serious Sam HD: The Second Encounter
i Serious Sam HD: The First Encounter do dostałem gifty na te dwie gry


A w okienku potwierdzenia nie miałeś żadnych dodatkowych informacji - od tak po prostu dostałeś te gifty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów. Z tego co widzę, Neverwinter Nights 2 nie ma wersji polskiej na steamie. Czy będę mógł wgrać spolszczenie? Czy jednak będę zmuszony do gry po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 21:11, Jedimax napisał:

Jak bardzo opłaca się kupić teraz mafię 2 (10 euro) ?


teraz taka cena jest to się opłaca
Heh taka cena powinna cały czas być, więcej za tą grę bym nie dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zagłada :P
osobiscie bardzo mnie to wnerwia jak zmuszaja mnie do robienia konta w jakimkolwiek serwisie zeby gre aktywowac, zawsze robie nowe konto dla kazdej gry wymagajacej steama, a za nicka podaje jakies zdanie z wulgarnym slownictwem po polsku haha, jeszcze mnie nie zbanowali, moj nick na gram to maly pikuś przy tamtych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez bym zakladal dla kazdej gry nowe konto, gdybym mial ochote na zonglowanie kilkudziesiecioma kontami naraz ^^
Zreszta w przyszlosci co bedzie latwiej sprzedac 40 kont czy jedno konto z 40 grami za jakas zachecajaca cene?
Mam poki co dwa: na jednej ok. 30, na drugiej jakies 2x mniej i wiecej by mi bylo niewygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się