ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Zglos go i wyslij link do screena (tak na wszelki wypadek, wiem ze po polsku, i wiem ze pewnie przechowuja archiwa wiadomosci, ale nie zaszkodzi).
Zglosisz go wchodzac na jego profil i klikajac Report Violation ---> Suspected Cheater -> opisujesz problem po ang. ---> Submit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, pobrałem jeszcze raz SS: Second Enconter HD i to samo, nadal błąd weryfikacji xD. Stwierdziłem, że "dam se siana" i zrobiłem backup z tego, co się ściągnęło, ryzyk-fizyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



jeżeli cały czas ci wykrywa błąd, to cały czas będzie ale gra chodzi, więc bladego pojęcia nie mam co ty próbujesz zrobić. Usuniesz sobie steama i kiedyś tam znów sobie go wgrasz, nie będzie ci się chciało ściągać gry więc zainstalujesz z tej kopii i sobie zrobisz tą weryfikację, ale i tak ci wykryje znów ten sam niby błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 16:57, Jedimax napisał:

Czy ktoś pamięta czy na steamie w tamtym roku były jakieś promocje na święta wielkanocne?

Nie, większa wyprzedaż dopiero na wakacje była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko

Mając steam po polsku, gry Valve automatycznie zmieniają się na język Polski , chodzi mi o napisy. Co mogę zrobić by pozostały po angielsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 18:27, Crew_900 napisał:

Pytanko
Mając steam po polsku, gry Valve automatycznie zmieniają się na język Polski , chodzi mi o napisy. Co mogę zrobić by pozostały po angielsku ?

PPM na ikone gry i opcje wyboru języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 18:35, Crew_900 napisał:

No tam cały czas jest język Angielski, nie ma Polskiego

To chyba się nie da. Zmień se STEAM na EN i po kłopocie. Ja tak mam, a jak jakaś gra jest po PL to zawsze mogę sobie zmienić tylko dla tej gry język. Ja przeszedłem na EN jak w Killing Floor nie chciało mi aktywować map dla poziomu Hell on Earth bodajże, bo nie ma/było patcha PL. Jak zmieniłem na EN wszystko jest. Ogólnie wersja PL Steama to crap wg mnie.

20110420185345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą Portala 2 odbył się event, podczas którego w grach z pakietu "Potato Sack" można było wypełniać różnorakie zadania, za którego dostawało się ziemniaki. Po zebraniu wszystkich, gracz otrzymywał specjalnego, złotego ziemniaka. Nagroda za jego uzyskanie została ogłoszona dopiero po zakończeniu zmagań, jest nią pakiet wszystkich gier Valve, łącznie z Portalem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable III pojawiło się w przedsprzedaży na Steamie. Niby nic, tym bardziej że sam uważam tę serię za gniota, ale po dłuższym zastanowieniu...

To pierwsza gra wydawana przez Microsoft obecna na platformie Valve!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się