ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2011 o 23:29, bobobo napisał:

Jakie polecacie gry na steama,ale takie "steamowe" raczej nie pudełkowe (chodzi mi o
to,że nie np.CS,ale Worms Reloaded czy Anomaly już mogą być,bo to są gry steamowe,tylko
włożone do pudełek).

Super Meat Boy, Audiosurf, AAaaAa, Poker Night at the Inventory. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 11:41, Dared00 napisał:

Super Meat Boy


Zamierzam kupić w pudełku ^^

Dnia 09.08.2011 o 11:41, Dared00 napisał:

Audiosurf,


Słyszałem o tej grze,grałem w demo,wydaje się interesująca

Dnia 09.08.2011 o 11:41, Dared00 napisał:

AAaaAa,


AAaaaAA to :D Gra raczej nie dla mnie ;)

Dnia 09.08.2011 o 11:41, Dared00 napisał:

Poker Night at the Inventory.


Mam,świetny poker ;)

Dnia 09.08.2011 o 11:41, Dared00 napisał:

Polecam.


Dziękuje,i czekam na reszte propozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A którego HIBa masz? Bo teraz HIB 2, HIB3, Steel Storm (świetna gra) i Atom Zombie Smasher (świetna gra) są za niecałe 6 dolców.

Z mniejszych gier to polecam gry takie jak Shatter (odbijanie "kulki" od deski, z fabułą, bossami, może trochę to krótkie, ale zawsze można pobijać rekordy), Chime (zapełnianie planszy klockami, im więcej zapełnisz tym "więcej" muzyki słyszysz. I jest Still Alive z Portala) i większość gierek z HIB 2 i 3.
Z większych Monday Night Combat (Taka DotA zza pleców bohatera), Terraria. No i oczywiście przegenialna Magicka, symulator maga, świetne do grania w co-opie i solo, do tego dlc Vietnam, dzięki któremu gra robi się jeszcze genialniejsza. Na prawdę, gra daje tyle funu jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HIB mam tylko z Frozenbyte i ten o którym mówisz. A co do reszty: Monday Night Combat mam,a Terrarie właśnie chcę sobie kupić,bo pojawiło się promo na Steamie ;) (akurat gdy chciałem sobie kupić ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cogs i Toki Tori. Gry miażdżą umysł.
Cogs to świetna układanka, a Toki Tori to zarąbista logiczna gra platformowa.
No i grałem w demko Runespell: Overture. Gra wydaje się być całkiem fajna.
Edit:Zapomniałem: Bastion!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce kupić "wspólnie" Frozen Synapse? Gra kosztuje 11.50 euro, ale w cenie mamy dodatkowy klucz, więc szukam kogoś, kto chciałby kupić go za 5.75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał wypróbować nową funkcję Steama, dostępną w tej chwili w ramach bety, to dodajcie mnie do znajomych. :) Jakoś muszę pozbyć się tej Terrarii. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 14:32, barsum napisał:

Gdyby ktoś chciał wypróbować nową funkcję Steama, dostępną w tej chwili w ramach bety,
to dodajcie mnie do znajomych. :) Jakoś muszę pozbyć się tej Terrarii. :P


A o co chodzi z tą nową funkcjonalnością bo ostatnio nie w temacie jestem, a Terrarie bym przytulił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Przedmioty z TF2 lub P2 --> gra komputerowa. Albo na odwrót. Fajna funkcjonalność,jeżeli komuś zależy na pozbycie się rzadkiego przedmioty w TFie a drugi przedmiot to za mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trading obejmuje też grę za grę(ale tylko gifty). Ogólnie fajna rzecz, chociaż na forach Steama powstają oferty wymian typu: dam cały ekwipunek za Skyrima. O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 17:50, SamFiniszer napisał:

Hmm. Można dać np. gifta z Kiling Floora na taką Terrarie na przykład :D ?


Dokładnie tak, chociaż ja się na to nie nabiorę, wiem po ile jest Killing Floor w Biedronce. :D Ale ludzie na forum Steama mogą Ci dać ciekawe rzeczy(i nie mam tu na myśli tylko itemów z TF-a) za KF. :) Terrarie spokojnie, nawet Limbo czy Bastiona może Ci się uda zdobyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 12:29, bobobo napisał:

Dziękuje,i czekam na reszte propozycji ;)

Crayon physix deluxe i jak sam wspominałeś anomaly ;) Shatter, puzzle quest 2 i jedynka (moim zdaniem jedynka lepsza). Do tego World of Goo, Terraria, Magicka i Monday night combat, From Dust. Popatrz jeszcze w historii paczek gier humble bundle, może coś ci w oko wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja coś mam mały problem ze stroną steam calculator. Gdy wklepuję swój id steam to pokazuję, że moje konto jest warte 0,00 $ oraz, że moje konto pochodzi z 1970 roku :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się