ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Też bym powiedział kumplowi, żeby oddał kasę albo kupił nowy egzemplarz gry. Chyba najbardziej logiczne i najprostsze, a jak to rzeczywiście kumpel, to nie powinien robić problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z giftami może? Dostałem od znajomego gift do gry Dungeon Defenders i nie mogę go odebrać. Otrzymuję komunikat:
Sorry!
An error was encountered while processing your request:

Your gift data could not be found.


Here''s a link to the Steam Community home page.


Kolega kupił czteropak i jego kopia dodała się normalnie, ale nie może wysłać giftów do nas. Problem niby zgłoszony do supportu, ale czekamy na odpowiedź już kilka dni i ciągle nic. Może mial ktoś podobny problem i wie, jak go rozwiązać? Próbowaliśmy wysyłać gifty bezpośrednio na konto Steam, na maile, oraz przez wymianę itemów. Wymiana itemów poskutkowała dla jednej osoby, ale dla reszty nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 13:08, Pietro87 napisał:

Inne pomysły mi do głowy nie przychodzą.

Nie wydadzą mu drugiego keya. Dostanie tylko dane ze zresetowanym hasłem do konta kolegi (o ile jest to gra Valve, z grami firm trzecich różnie to bywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkich za odpowiedzi i za zainteresowanie tematem. Wszystko mu przekazałem, co Wy mi napisaliście i On już pogada z tą osobą i wtedy podejmie decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z grami na Steam. Call od Duty Modern Warfare 2, który ważył ok. 12GB zmniejszył się do 4GB i zaczęło mi resztę pobierać z neta. Podobnie mam z Black Ops, który zaczął pobierać 2 GB aktualizacje. Ma ktoś pomysł, czym zostało to spowodowane? Da się to jakoś naprawić unikając reinstalacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio codziennie wiesza mi się Steam, zwykle pokazuje, że pobiera coś do Team Fortress 2. Nie pomaga nic po za ctrl+alt+delete i restartem steama. Potem jest normalnie, aż do następnego dnia. Teraz zawiesił się przy pobieraniu patcha do Shoguna 2.

Raczej samo się nie naprawi, więc co się może dziać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mając wcześniej jakąś część GTA na Steamie zdecydował się na zakup Grand Theft Auto Complete Pack? Jestem ciekaw czy dublujące się gry można opchnąć jako gifty. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 12:39, Kadaj napisał:

Czy ktoś mając wcześniej jakąś część GTA na Steamie zdecydował się na zakup Grand Theft
Auto Complete Pack? Jestem ciekaw czy dublujące się gry można opchnąć jako gifty. ;p

Dodatkowe kopie dostaje się tylko i wyłącznie, jeżeli przy takim packu jest zaznaczone, że osoby posiadające już dany tytuł dostaną go w postaci gifta.
Także, na 99,9% nie dostaje się gifta w tym wypadku.

Artykuł z FAQ: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4502-TPJL-2656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem premierowego Portala i Portala z Orange Box. Nie dublowały się tylko prosiło czy zainstalować. Nie dostaje się drugiej kopii jako możliwość wysłania gifta. Przynajmniej u mnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuję zrobić format dysku. Czy steam jakoś "przechowuje" save''y czy muszę samodzielnie je skopiować z jakiegoś folderu(jak tak to jakiego) na pamięć przenośną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 17:05, Zarkadius napisał:

Witam, planuję zrobić format dysku. Czy steam jakoś "przechowuje" save''y czy muszę samodzielnie
je skopiować z jakiegoś folderu(jak tak to jakiego) na pamięć przenośną ?

Gry z obsługą Steam Cloud przechowują zapisy na serwerach steamowskich. Dla reszty musisz się bawić w szukanie sejwów - jako, że każda folder zależy od gry, radziłbym googlować.

A jak sprawdzić czy gry obsługują Steam Cloud? Wystarczy ustawić widok gier na steamie jako Listę (ten przycisk po środku). Wtedy będzie dodatkowa kolumna, zaraz obok nazwy, pokazująca chmurkę (o ile ta opcja jest obsługiwana).

Zresztą, parę stron wcześniej też o tym pisałem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które mają kupionego na Steam-je S.T.A.L.K.E.R.-a. Czy da się tak jak w pudełkowej wersji ustawić rosyjski + polskiego lektora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem sobie grę przez steam i chciałbym się Was zapytać, czy istnieje możliwość nagrania tej gry na płytę, żeby następnym razem nie pobierać jej ponownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 12:49, Jed1 napisał:

Ostatnio zakupiłem sobie grę przez steam i chciałbym się Was zapytać, czy istnieje możliwość
nagrania tej gry na płytę, żeby następnym razem nie pobierać jej ponownie?

Steam sam posiada opcję utworzenia kopii gry i podzielenia jej na odpowiedniego rozmiaru fragmenty, ale wtedy trzeba zwykle dociągać patche. Lepiej skopiować folder z grą ze steamapps (czy też spakować i podzielić winrarem, gdy za duży), a w razie potrzeby wrzucić na swoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się