ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2011 o 21:01, Kraju napisał:

Każdy dostaje jakąś nagrodę za każdego zdobytego "aczivka", czy jak to tam się nazywa
czy są losowane osoby?

Każdy dostaje, tylko, że nie zawsze grę. Może to być też kupon zniżkowy albo węgiel, który będzie można wymienić na coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie o takim czymś będę poinformowany ? Tam gdzie od niedawna się gifty wyświetlają nic tam nie mam :F. Pisało jedynie, że mam jakiś 1 prezent, ale zniknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 21:06, SamFiniszer napisał:

A gdzie o takim czymś będę poinformowany ? Tam gdzie od niedawna się gifty wyświetlają
nic tam nie mam :F. Pisało jedynie, że mam jakiś 1 prezent, ale zniknęło.

Tam, gdzie od niedawna się gifty wyświetlają. Poczekaj, aż wszystko wróci do normy. Polecam spróbować jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ekwipunku mam Team Fortress 2 (2), Portal 2 (0), Steam (1), Oczekujące prezenty (0). Lecz gdy wchodzę w każdą zakładkę to mi pokazuje że nic nie mam. TF2 kiedyś ściągnełem za darmo ze steama, a Portala 2 nie posiadam. Z kolei w sklepie mi pokazuje, że dostałem prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 21:26, Tomek1120 napisał:

W ekwipunku mam Team Fortress 2 (2), Portal 2 (0), Steam (1), Oczekujące prezenty (0).
Lecz gdy wchodzę w każdą zakładkę to mi pokazuje że nic nie mam. TF2 kiedyś ściągnełem
za darmo ze steama, a Portala 2 nie posiadam. Z kolei w sklepie mi pokazuje, że dostałem
prezent.


Ogólnie to na razie steam działa jak krew z nosa i przez chwile miałem nawet error 503 service unavailable. Ale z tego co sprawdzałem to w Steam gift jest kupon -25% do zakupów ważny od stycznia na tytuły valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, będziesz wiedział co dostałeś, tylko najpierw to musisz dostać i steam musi wrócić do pełni funkcjonalności. Ja nadal czekam na swój prezent (oby to był Portal 2!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 22:32, Hartus napisał:

Ja dostałem -50% na grę od Valve. Nie jest to co prawda Portal 2, ale i tak fajnie. :)


A ja dostalem "Unable to connect". Ciekawe do czego to sluzy;)

Niestety od wystartowania Wyprzedazy Steam tak muli ze nic nie idzie zoabczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zdobyłem kupon na -33% na gry od Valve,to mogę go użyć teraz na Portalu 2,gdzie jest ona teraz przeceniona do 5.6 euro?? Chodzi mi o to,czy mogę połączyć kupon i promocję,aby było jeszcze taniej (16 zł za Portala 2...I NEED!!)

EDIT: Sory,nie skapnąłem się,że kupony działają po 2 stycznia :/ Trochę lipa,ale to zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 23:16, nightfaler napisał:

Hmm to i ja się pochwalę > HF2:DT > HF2: Ep One > HF2: Lost Coas > HL DT Source
Kupon to to nie jest xD

Przechwałki hę?
Taki pakiet jak wyżej to rozumiem, gry są OK nawet jeśli dostaję trzecią kopię HL2 do dyspozycji (a dostałem;)
Ale FGS co ja zrobię z kuponem rabatowym na jakieś Space Pirates and Zombies? I to w dodatku do zrealizowania dopiero w styczniu?!

BTW HF2? Tego nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpakuj prezent nie działa, ale jak kliknę "wyślij prezent" to tam jest "FlatOut: Ultimate Carnage". Nie mam i w sumie zawsze chciałem w to zagrać ^^ A ten kupon na -33% gier Valve to w sumie z dupy jest. Chyba że da się go połączyć z inną promocją.

A najlepsze jest to, że nie mam pojęcia za co mam 2 gifty :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 23:31, Hartus napisał:

To jest osiągnięcie za Audiosurf dzisiaj?

Ogólnie jest chyba za Audiosurf - ułożenie "lizaka", czyli czerwone-białe-czerwone-białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się