ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Laickie pytanie: Co to jest ten węgiel? Co daje? Po co? Jak? Czemu?

Węgiel kojarzy mi się tylko z jednym. Z lekarstwem na sraczkę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 10:05, KERMIz napisał:

Laickie pytanie: Co to jest ten węgiel? Co daje? Po co? Jak? Czemu?

Węgiel kojarzy mi się tylko z jednym. Z lekarstwem na sraczkę :P.

Jak się zbierze chyba 7, mozna wymienić na jakąś grę z listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wyjaśnienie. Moją wypowiedź zakończę jakże niestosownym, niezwiązanym z tematem, ale jakże zabawnym i wprawiającym w dobry nastrój w tym szczególnym przedświątecznym okresie cytatem:

"Przywieźli Wyngiel, Wyngiel WYNGIEL JE WE WIOSCY ! ... Wojna Bedzie, przed wojno tyz był"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 10:38, Flagun napisał:

Nie na grę, tylko na prezent, w którym mogą być losowo dobrane nagrody np. kupny zniżkowe.


I zawartość prezenty dostaje się od razu,czy trzeba poczekać do 2 stycznia? I co nam da przetrzymanie wągli do tej daty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezenty możemy rozpakować zaraz po dostaniu lub wymienić z kimś. Węgle przetrzymane do końca promocji, to możliwość wzięcia udziału w losowaniu, w którym nagroda główna to wszystkie gry ze steama za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 01:13, nightfaler napisał:

...
Pytanie: czy próbował ktoś robić już je kiedyś
(rozumiem, że takie promocje są co rok?) przed czasem i naliczyło mu je normalnie?


Jeśli to jeszcze aktualne - ja zrobiłem osiągnięcie z OMD! w niedzielę (jeszcze przed rozpoczęciem akcji - 18.12) i dostałem za nie węgielek :). A za jakiś czas (tak pewnie z pół godziny :)) spróbuję zrobić osiągnięcie ze SK (czyli "wczorajsze"), więc będę wiedział, czy za zrobienie jakiegoś "po fakcie" też coś przysługuje :).

Yay, Steam (1), czyli wygląda na to, że doszła mi trzecia bryłka za dołączenie do grupy świątecznej. Call me coal miner :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do grupy świątecznej na steamie już wczoraj, dziś jest osiągnięcie z tym związane i nie chce mi go zaliczyć.. Ech ten świąteczny natłok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie widzę możliwości przekazania zniżki? Przy CS''ie było "wyślij prezent", a tu nie ma...
Mam -50% Sanctum i na 100% nie wykorzystam, więc jak ktoś chce i napisze mi jak to wysłać... Oczywiście jakby temu komuś zbywała jakaś gierka to proszę bardzo :)
Jeśli tu się nikt nie znajdzie to trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się