ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2011 o 13:09, Zabujca_Smokuf napisał:

Czy mogę użyć kuponu -33% (Valve) na L4D2, które jest już świątecznie przecenione z 13,99
na 6,99 czy takie zniżki się nie sumują?


Jakbyście ludzie czytali opisy kuponów, to byście wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odebraniem gifta. Znajomy wysłał mi gre (gifta) na maila, ja go odebrałem, wszedłem w link, przekierowuje mnie do steama, do plecaka ale tam tej gry nie ma, w bibliotece też nie ma. We wtorek w nocy próbowałem to odebrać ale sie nie pojawiło do tej pory. Ktoś tez miał taki problem ? Jakieś pomysły jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastawiłem się na ostre kupowanie. Jest masa świetnych gier, bardzo niskie ceny, ale ja kupiłem tylko Portala 2 i na tym się skończy. W miarę szybko złapałem się na tym, że gdy pojawia się wyprzedaż to kupuję gry bez większego namysłu, myśląc sobie "o, zawsze chciałem w to zagrać, wezmę na przyszłość". A tak naprawdę mam masę nieukończonych lub nawet niezaczętych gier, takich jak Skyrim, Batman AC czy BF3. Do tego kilkadziesiąt tytułów jeszcze z letniej wyprzedaży. Dlatego odpuszczam sobie tą świąteczną promocję choć nie ukrywam jest mi bardzo trudno. :) Od nadmiaru gier wbrew pozorom też boli głowa. Gra się w nie z mniejszym zainteresowaniem, na szybko aby spróbować następnej. Dlatego ja passuje. :) Porobię najwyżej dostępne osiągnięcia. Może uda się zebrać 7 węgielków. Póki co mam 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy takie posty będą tutaj dozwolone, ale zaryzykuję - dostałem za achieve''a Steam gierkę GRID. Jednak nie lubię wyścigów i raczej nie będę miał komu tego sprezentować, tak więc chętnie rozważę jakąś wymianę na inną pozycję. Jednak żadnych kuponów i temu podobnych. W razie czego kontakt (m.in. mailowy) na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 13:44, Hartus napisał:

Nastawiłem się na ostre kupowanie. Jest masa świetnych gier, bardzo niskie ceny (...)

Ja kupiłem tylko RO2. Na allegro. Połowę taniej niż na steamie w "niskiej" cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ekwipunku możesz kliknąć przycisk "rozpakuj", wtedy gra doda się do twojego konta na zawsze. Możesz także wymienić grę przez Steam Trade na inną grę lub przedmioty z TF2/Portala 2/Spiral Knights.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat dziwne gry sobie zostawiłem na wymianę, chociaż już jakiś nimbus i ten world basketball przyznałem ;p
(nie mówiąc o grach day of defeat,serious sam,portal2, worms reloaded)

20111222151133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 15:37, SuavekS napisał:

@Redjevel
Gdybyś za Costume Quest chciał GRID, to się odezwij. ;)

Hmm pewnie :D a co w tym costume quest jest fajnego ?:D że go tak chcesz.

Crew_900...
mam już te gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 15:44, Redjevel napisał:

> @Redjevel
> Gdybyś za Costume Quest chciał GRID, to się odezwij. ;)
Hmm pewnie :D a co w tym costume quest jest fajnego ?:D że go tak chcesz.


Nie wiem, nie grałem. ;> Ale lubię RPGi, a ten, choć krótki, jest podobno nawet zabawny. Mam to na wishlist, ale nie nabyłem we wczorajszej promocji, gdyż mam inne priorytety w zakupach. Tymczasem GRID mnie nie pociąga, gdyż to zwyczajnie nie na mój gust. Poza tym z tego co widzę wartość obu gier jest podobna, więc wymiana byłaby sprawiedliwa.

Będziemy w kontakcie. W razie czego mój nick na Steam to Suavek. Wstrzymajmy się póki co jednak parę dni, gdyż właśnie wyczytałem, że jeden z kolejnych achievementów brzmi następująco:
"Trade Item - Get what you want by steam trade!"

Wtedy gdybyśmy się zamienili, to by też kolejny achieve wpadł przy okazji. ;> Całość tutaj - http://steamtreasurehunt.wikia.com/wiki/Winter_Objectives

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 16:07, Redjevel napisał:

Tylko że gier nie można tradować do chyba 20 stycznia.

Nie orientuję się w tym za bardzo, gdzie to jest napisane? Bo w opisie tego GRID mam "Tags: Tradable". Ale faktycznie, z opcji tylko Gift i Unpack. Kurcze. Toż to aż dziwne, że dają (dadzą) achievementa, ale nie pozwalają na handel akurat tymi grami z eventu. No chyba, że się boją, że nagle kupony zaczęłyby wędrować w kółko, a tak może ktoś coś celowo kupi tylko z zamiarem handlu. ;>

Trudno, zobaczymy jak się achievement pojawi - może zarazem jakieś zmiany w systemie wejdą. Tak czy inaczej, ja bym się wstępnie chętnie zamienił tymi grami - w taki czy inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 16:25, SuavekS napisał:

Trudno, zobaczymy jak się achievement pojawi - może zarazem jakieś zmiany w systemie
wejdą. Tak czy inaczej, ja bym się wstępnie chętnie zamienił tymi grami - w taki czy
inny sposób.

Przecież pewnie wystarczy się trejdować byle itemem z TFa / SK / P2. Plus jeszcze te gówniane kupony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 16:33, Stalker69 napisał:

Przecież pewnie wystarczy się trejdować byle itemem z TFa / SK / P2. Plus jeszcze te
gówniane kupony.

To będzie pewnie szok dla niektórych - nie gram w TF2 ani SK, a w Portal 2 mam tylko dwa itemy bez możliwości handlu ;>

@Redjevel - sprawdziłem w Steam i jednak mogę tego GRID dać do Trade normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się