ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

ja robiłem tak ,że podbiegałem atakowałem gościa,a kiedy mieł tak na oko 1/4 życia uciekałem,żeby samemu go nie zabić i liczyłem,że ktoś z mojej drużyny go dobije.10 asyst zebrałem w około 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 12:57, Radekl2 napisał:

Ale się umęczyłem z tym Rise of Immortals- co za lagi! I co dostałem? Węgiel. Dzięki!


Ja na razie mam 5 węgli i 25% zniżki na gry Valve :D a jak patrzę to niektórzy gierki dostają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na aczwejmsa na BIT.TRIP RUNNER, Jamestown, Super Meat Boy i darmowe gry. :3

Ach, no i zapomniałem, że RoI nie zainstalowałem. Musze czekać całą godzinę. _^_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 13:45, LordEnglish napisał:

Ach, no i zapomniałem, że RoI nie zainstalowałem. Musze czekać całą godzinę. _^_

Akurat aczik z RoI jest cholernie frustrujący przez wszechobecne lagi podczas meczy. Have fun! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Węgiel mogę dostać, ale nie za taką mękę z tymi asystami... To było coś okropnego!
Co do gier- jest ich na 100% dużo, dużo mniej niż kuponów i węgli, ale po prostu węglem i zniżkami nikt tak strasznie się nie chwali jak np. Skyrim''em. Dlatego rzuca się w oczy.
Chciałbym jednak raz tu Wam napisać, że dostałem coś super, super :( Wiem- zły jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nic takiego fajnego. Napisałem, że chciałbym dostać, żeby się pochwalić, a tak nie mam czym... Fajnie Shoguna II znaleźć- marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poluję na jakąś naprawdę dobrą zręcznościówkę, a gdybym miał Skyrima to bym chyba erekcji dostał. xD

Nosz kurr... Teraz to Steam mnie wkurzył. Żeby serwery Super Meat Boy tez padły?! A ja boję się, czy uda mi się zdobyć oba osiągnięcia... Przejcie całej gry w jednej sesji... Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 16:15, mikim napisał:

Przejście całej gry w jednej sesji nie zalicza się do achievementów świątecznych.


Aj, chodziło mi o świąteczny level. Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie ma co narzekać nawet jak sam węgiel wypada, bo to nic nie kosztuje (nie licząc tego, że ktoś kupi grę dla osiągnięcia), a zawsze coś wygrasz (węgle można wymienić na prezent). Takie coś to mogą organizować :) Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyło komuś aczivka za wymianę? Próbuje już drugi raz i dalej nic. Rozumiem że steam działa teraz słabo, ale czy wystarczy kogoś zaprosić do wymiany i już zaliczy, czy trzeba podjąć jeszcze jakieś działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się