ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2011 o 23:46, Telepo napisał:

PS. Scraftowałem 7 węgielków i otrzymałem..... -50 na Machinarium SZOK!!! Moje życie
nabrało nowego sensu xD
Także teraz już nie napalam się na kolejne osiągnięcia...


Ja mam 6 i mi jednego brakuje :D tak właściwie to nawet te darmowe gry są mi zupełnie niepotrzebne, kupiłem już 4 w ciągu tych promocji, a do przejścia mam jeszcze GTA IV z dodatkiem, B:AC, dokończyć Skyrima i Shoguna 2... Tak naprawdę zabawę mam z samym wykonywaniem zadań i czekaniem na nagrodę...choć oczywiście marzę po cichu o Portalu 2, którego jakoś nie kupiłem (szczerze żałuję!!!), a recenzje ma genialne :) no nic, może będą jeszcze jakieś ciekawe promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 23:52, SuavekS napisał:

Brat się do Ciebie odezwie na Steam i z nim sfinalizujesz transakcję.


No ok. To postaram się wyczekać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam błąd. Wkurzyłem się, odinstalowałem grę, ściągnąłem od początku. Tym razem pobrało się całość, ale gra nie chce się uruchomić. Dokładnie ten sam błąd co ma Harrolfo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam o tyle dobrze że mam łącze 25 mb/s więc mogę sobie pozwolić na takie zabawy. Ale i tak nic to nie dało, bo gra nie działa. :/ Trzeba czekać na dzisiejsze promocje. Wtedy ludzie rzucą się na zdobywanie nowych aczików, a my zrobimy sobie wtedy stare. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli instalka się wiesza z powodu czy to problemów z netem, czy przeciążenia serwerów można próbować ją potem wznowić i/lub kliknąć we właściwościach pobieranej gry sprawdzenie spójności plików. Instalka pójdzie dalej i gotowe.

Pomoże ktoś zrobić aczika za wymianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pobiera z prędkością ok. 500KB/s, więc dla mnie to nie jest okropnie wolno, ale 10GB- to trochę trwa :)
Liczę na zawieszenie serwerów o 19 i odblokowanie CrimeCraft''a :p Chciałbym otworzyć już tego Portala 2, którego dostanę za to osiągnięcie, ale trzeba czekać to czekam... :)

@ChrisBgnr- to jakieś problemy dłuższe z serwerami, bo próbowałem wiele razy wznowić i nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za 2 post, ale jakby ktoś się czepiał, że to jakiś crack: http://www.crimecraft.com/forums/News-and-Alerts/topics/Steam-Error-This-game-is-currently-unavailable
post z oficjalnego forum gry, napisany przez moderatora. Dodatkowo w launcherze gry jest link do tego posta. Tylko, żeby uruchomić launcher, najpierw trzeba ten plik ściągnąć :D

20111225124702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usiłuje skorzystać z promocji na steam i kupić Borderlandsa. Mam środki na koncie paypal ale gdy próbuje je przelać to steam karze mi powiązać karte kretydową lub debetową z kontem paypal. Jest to niemożliwe ponieważ tak owej nie posiadam (mam tylko zwykłą kartę płatniczą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz środki na koncie PayPal, to dlaczego nie skorzystasz z opcji płacenie właśnie przez to konto? Nie musisz ich nigdzie przelewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 12:57, Rokuto napisał:

Jeśli masz środki na koncie PayPal, to dlaczego nie skorzystasz z opcji płacenie właśnie
przez to konto? Nie musisz ich nigdzie przelewać.


Napisałem że próbuje kupić przez konto paypal, ale żądają ode mnie dodania karty do konta. Co jest kompletnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :)
Zadziałało i dostałem jakieś Rock of Ages- muszę zobaczyć co to jest i podjąć decyzję czy może wymieniać czy rozpakować :) Lepsze to niż zniżka :D
A co do CromeCraft''a- przyjemny pomysł. Trochę się nawet uśmiałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się