ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Ja może 10 min. grałem. Ale jakąś tam frajdę miałem, więc może jednak to trwało pół godziny? Nie wiem.
Co do mojej wygranej gry Rock of Ages oglądałem filmik i nawet ciekawie się zapowiada. Chyba też ma być z nią osiągnięcie kiedyś. Daję Wam jednak szansę zaproponować mi np. Batmana: AC, Shoguna II, L.A. Noire na wymianę, rozważę to :D
Macie jedną szansę*

*do czasu aż mi się nieco internet odciąży, bo pobieram aktualizację WoT''a i uruchomianie Steama mija się z celem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 13:38, Kraju napisał:

Długo trwa zdobycie tych 200 punktów?


Jeden raz wystarczył. Chyba taka 1 rozgrywka trwa 10 minut, ale dosyć szybko zleciało, bo całkiem przyjemnie się rzucało. Tylko zmień sobie klawisz do granatów, bo domyślnie jest F1, a te piguły śnieżne to właśnie granaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 12:59, Wujek-Alfred napisał:

> Jeśli masz środki na koncie PayPal, to dlaczego nie skorzystasz z opcji płacenie
właśnie
> przez to konto? Nie musisz ich nigdzie przelewać.

Napisałem że próbuje kupić przez konto paypal, ale żądają ode mnie dodania karty do konta.
Co jest kompletnie bez sensu.

Może masz na styk kasy i nie liczysz kaski prowizji za przewalutowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadło komuś z tego coś fajnego? Mam 4 węgle, ale raczej do 7 dojadę i zastanawiam się czy już nie lepiej na losowanie zostawić jak coś... Jak same zniżki można dostać to dla mnie jest to mało przydatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 15:10, Radekl2 napisał:

Wypadło komuś z tego coś fajnego? Mam 4 węgle, ale raczej do 7 dojadę i zastanawiam się
czy już nie lepiej na losowanie zostawić jak coś... Jak same zniżki można dostać to
dla mnie jest to mało przydatne...

Wypada, tylko jak często...? A na końcowe losowanie to imo warto tylko zostawić to co się nie da wykorzystać bo i tak nic się nie wygra;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za aczivka z CrimeCraft dostałem Bunch of Heroes. Może gra nie jakaś super, ale przynajmniej mam szanse zrobić kolejnego aczivka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 16:55, SamFiniszer napisał:

No w końcu dostałem coś porządniejszego za wykraftowanie ! Dostałem grę Dwarfs !? Kto
się wymieni ? :D


Mam do zaoferowania Half Life 2: Episode One i Half Life Deathmatch: Source. Nic innego nie mam. Chyba, że jesteś zainteresowany zniżkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w Valve powinien jeszcze raz przemyśleć sprawę tych zadań z darmowych gier. Bo ściągać XGB, by potem się przekonać, że coś nie działa (np. przeciążenie serwerów)... Epic epic fail ;). Oby przez parę ostatnich dni akcji "darmowe zadania" nie były za osiągnięcia w darmowych grach, bo będą one tylko na papierze (zawał serwerów xD). No i przynajmniej byłby czas na porobienie zaległych zadań.
I tak podejrzewam, że jedno "darmowe zadanie" mi przepadnie - tego z CrimeCraft raczej nie zrobię - GF9300M GS raczej jest poniżej wymagań minimalnych tej gry, zresztą na dzień dzisiejszy i tak mam jeszcze do zrobienia RoL (póki jeszcze hasła do konta nie zapomniałem :D), And Yet It Moves i Jamestown.

PS Zadanie z wymianą = kupon -50% na Farming Simulator 2011 xD. Ciekawe, czy znalazłby się na całym świecie choć jeden chętny na ten kupon xD (oczywiście mowa o wymianie, bo za darmo to pewnie by się paru znalazło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się