ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Daję 4 węgle, otrzymuję Half-Life 2, ktoś przebije? Mam też na wymianę dwie zniżki -25% na gry Valve, -50% na Revenge of the Titans i -25% na Dead Island. Nick na Steamie identyczny jak na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 węgielków zamieniło się w 50% zniżki na StartRuler:/ Jest ktoś chętny na wymianę:)
A oprócz tego mam jeszcze na wymianę:
50% Valve
25% 2k
33% KalypsoMedia
25% Deep Silver
25% bitComposer
50% Fallout 3
50 % the Wonderful end of the world
60% King Arthur
50% Bit.Trip.Runner

Wymienię za węgielki, chyba że ktoś chce mi dać grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No liczyłem sobie ile nagród mogę jeszcze dostać i wyszło mi 7 :) Siedem jak zrobię z facebookiem, bo nie posiadam tego moim zdaniem zbędnego dziadostwa :) Nie ma problemu zalogować się jakoś i potem usunąć, żeby nie łączyć ze Steamem?
@Harrolfo- zbanować mogą, ale z umiarem. Tych co ten kod użyli x razy (gdzie x>1), bo ja sam skusiłem się na darmową grę jak tu podaliście. A że to multi samo to nawet nie instalowałem... Liczę, że nic ciekawego mi nie wymyślą, bo mam trochę gier, których nie chcę stracić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymienię
- Disciples II Gold
- x2 Węgielki
- 33% Valve produkty
- 33% Meridian 4
- 50% Recettear: An Item Shop''s Tale

Na coś sensownego , szczególnie interesuję mnie : DOTA 2 , Portal 2 , dobre strategię ( Disc II już posiadam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie dlaczego mam zaledwie kilka FPSów w Rise of Immortals, zarówno w menu głównym jak i w grze? Tak się tnie, że nie mogę zdobyć achievementa. Komputer wielokrotnie lepszy niż wspomniany w wymaganiach zalecanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak :D Nie korzystam z usług facebooka, a zobaczyłem, że będzie osiągnięcie z nim związane. Jakoś musi dać się połączyć, bo przecież nie możliwe, żeby zalogowanie na "gołym" facebooku dawało komuś prezent na Steamie :)
Ja liczę na to, że będzie można założyć konto na 5 min. i zaraz potem usunąć. Jeśli nie to jeden prezent mniej u mnie.

EDIT: A już wiem jak: profil-edytuj profil-połącz (czy tam powiąż) konto z profilem facebooka. Może mi ktoś napisać czy można to skasować potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 21:52, Radekl2 napisał:

Może mi ktoś napisać czy można to skasować potem?


Tak, można. Podczas letniego obozu było podobne osiągnięcie i bezproblemowo to kasowałem.
IMO warto to zrobić, bo przez połączenie każdy znajomy na steamie będzie mógł dostać się do profilu na fb i poznać prawdziwe dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moje 7 węgielków zamieniło się w Orange Boxa, jednak - większość gier z tego już posiadam, więc jest to mi całkowicie niepotrzebne. Szukam osoby chętnej do wymiany, może być na gry, może być na węgielki. Piszcie na Steam - kazik546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 22:57, Piotrek_K napisał:

A ja dodalem 10 gier do wishlisty i NA PEWNO nie zgadniecie co dostalem za to ''osiagniecie''
;)


Czyżby... węgielek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się