ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Do ch*ja pana, żebym już nie mógł zainstalować gry z płytki bo są problemy z samym steamem, to już jest lekka przesada.
Można mnie było zaliczać do zwolenników tej platformy ale po moich ostatnich przejściach z nią chyba przejrzałem na oczy... takiemu syfowi powinno się powiedzieć stanowcze i zdecydowane nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy crafty węgielków. Dwa rabaty po 50% na Dooma 3 i Lost Horizon. I.. L4D2 :D Trochę za późno.. jedno wygrałem w konkursie w TFie a drugie dla kumpla już załatwiłem.. Tak czy siak, trzeba się cieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 23:35, Gumisiek2 napisał:

Z pewnością zrobiłeś świetny interes, pytałem jednak, czy ktoś zaoferuje mi lepszą grę
za tę cenę ;-D

Hmm. To zależy. HL2 jest grą wielką, ale.. niemalże każdy ją ma. Więc jest grą wielką, ale nie jest dużo warta w takim evencie, bo właśnie prawie każdy ją posiada. To jak Portal, też świetna gra, ale dla posiadaczy kart graficznych Nvidia jest on darmowy, plus ze trzy razy już był za darmo do ściągnięcia. Portala można kupić za dwa węgielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ucieszony, że zdobyłem węgielka siódmego dałem craftuj i co zdobyłem...50% zniżki na RollerCoaster Tycoon 3 :D no masakra po prostu ;) widać Portal 2 nie jest mi przeznaczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 00:11, pawbuk napisał:

Ucieszony, że zdobyłem węgielka siódmego dałem craftuj i co zdobyłem...50% zniżki na
RollerCoaster Tycoon 3 :D no masakra po prostu ;) widać Portal 2 nie jest mi przeznaczony
:D


Ehh ludzie... nie craftujcie węgielków, ja na przykład kupiłem za 3 terrarie sprzedałem za 15 i tak dalej
oczywiście jeżeli czujesz szczęście można craftować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 00:46, SamFiniszer napisał:

Najlepiej nie craftujcie węgla. Załapałem na forum steam za 5 wungla Deus Ex GOTY. Wam
także radzę to zrobić :D.

Możesz dać link do tematu z chęcią się ogłoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 00:39, Redjevel napisał:


Ehh ludzie... nie craftujcie węgielków, ja na przykład kupiłem za 3 terrarie sprzedałem
za 15 i tak dalej
oczywiście jeżeli czujesz szczęście można craftować...


Handel mnie zbytnio nie rajcuje :D naprawdę mam w co grać...po prostu chciałbym coś fajnego WYGRAĆ (a nie kupić za węgielki) :) no nic, robię dalej zadania, może jeszcze mi się uda coś fajnego wygrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 02:26, Harrolfo napisał:

Może ktoś z Was wie, czy jakieś gry na osiągnięcia świąteczne były dodane do CD-Action?
;)


Wiem tylko, że Saints Row 2 z CDA ma kod i wymaga Steama, a czy sam w sobie dodaje osiągnięcia świąteczne to pojęcia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, warto. Mi chodzi o to, że nie mam facebooka, bo nie potrzebuję. Jako, że jestem żądny nowych wygranych ciężko byłoby mi opuścić osiągnięcie. Dlatego pytam czy mógłbym założyć nowe konto na facebooku, połączyć na 5 min. i to potem usunąć. Ewentualnie połączyć z kontem mojej siostry.

Co do węgielków- mam 5 i jakby ktoś chciał mi fajną grę za to wysłać to proszę bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się