ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Napoleon mnie nie interesi. Węgiel też odpada. a l4d mam obie części

konto steam shiroraikou jęśli macie coś z mojego wishlista to za to się z chęcią wymienię. Inne propozycje też rozpatrzę. Odpada wymiana za sam węgiel a zniżki dla mnie nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 19:37, Harrolfo napisał:

Super. Steam zaliczył mi osiągnięcie w TF2, ale Sklep nie...

Mam to samo.
Taki sam przypadek miałem z Frozen Synapse. Następnego dnia musiałem na nowo zdobyć osiągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście w TF2 nie jest jakieś strasznie trudne - 5 minut i jest.
Czekam do końca dnia i jeszcze raz spróbuję.
Na dodatek nie wyświetlają mi się w ekwipunku przedmioty z ostatniej wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 19:47, gitarka napisał:

> Super. Steam zaliczył mi osiągnięcie w TF2, ale Sklep nie...
Mam to samo.
Taki sam przypadek miałem z Frozen Synapse. Następnego dnia musiałem na nowo zdobyć osiągnięcie.



Włąśnie zrobiłęm achievmenta w Rock of Ages ale sklep mi nie zaliczył.... Da sie jakos to naprawic, czy mam zagrac jeszcze raz w te cudowną gre? I jak mi niby zaliczy teraz sklep skoro mam tego chievka juz odblokowanego? o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, steam zaliczył osiągnięcie, a sklep nie, w takim razie trzeba będzie albo poczekać albo jutro zrobić jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 19:24, lygy napisał:

a ma ktoś może jakąś zniżkę na Renegade Ops? jeśli tak, to co by za to chciał? ;)

Mam dodatkowe kopie, zarówno samej podstawki jak i z DLC. Także jakbyś chciał się wymienić za jakąś grę inną grę, ewentualnie odkupić (chociaż wolałbym to pierwsze) to pisz.
Kontakt w podpisie.

Swoją drogą, ktoś byłby chętny na zrobienie aczi z Dungeon Defenders? Wcześniej próbowałem solo to zrobić, ale zupełnie mi nie szło. Pewnie w więcej osób będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też sklep nie zaliczył achievementa z Sanctuma, ale z TF2 akurat tak. Najwyżej się zrobi 2 raz.

ciągle 26 węgli czeka na nowego właściciela w zamian za jakąś grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale rozumiem, że serwery Steam przeżywają oblężenie i mogą być problemy z pobieraniem gier, ale teraz komunikat o obciążeniu wyskakuje nawet przy próbie instalacji TF2 z płytki... Bitch, please. A może to jakiś problem po mojej stronie? Jeśli ktoś ma ewentualne solucje, to będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się