ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Do mojego poprzedniego: A jeszcze przebij takiego w licytacji o grę, jak wyskoczy z praktycznie dowolną inną, droższą i mu nie żal, bo ma, albo może mieć kilka takich.

I tak siedzę cały dzień na steam i nie mogę dostać Shoguna, chociaż mam 3 gry, 2 po 10$ i 1 za 20$...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddworld: Stranger''s Wrath
-50% Evil Genius
-33% gry Valve


Jeśli ktoś jest zainteresowany to można mnie złapać na Steam pod - phobos_s

Chętnie przygarnąłbym The Ball, Batka:AA, FC2, albo jakieś ciekawe starocie lub indie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 14:43, Adamantium napisał:

> > No mam kartę, ale czy ta z ING konta Student wystarczy?
>
> Tak, a czemu miałaby być zła?
Bo mam tylko na złotówki konto i nie wiem jak to jest, czy w razie kupna mi przewalutuje.


Ale karta "debetowa", wirtualna czy "kredytowa"??
Karte taka co uzywasz do placenia w sklepach/bankomacie nie zaplacisz w steam jezeli z drugiej strony karty nie ma CV2 (tam gdzie ma byc podpis musi byc cv2 czyli 3 cyferek)-chyba ,ze cos sie zmienilo?
Jak nie masz znajomego co moglby kupic to chyba najszybciej CHYBA/bo go nie uzywam/ paypal zalozyc (pomija sie karte).
Zreszta mozesz sam na probe kupic za pomoca tej karty:P

*Systemy bankowe same "przewalutuwuja" kwote, jezeli tylko zaplacisz metoda uznawana przez steam i masz wystarczaja duzo kasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed Revelations - 25% ZNIŻKI
PAYDAY: The Heist - 50% ZNIŻKI
The Witcher 2 - 40% ZNIŻKI
Seious Sam HD First Encounter - 50% ZNIŻKI
Empire Total War - 75% ZNIŻKI

4 Dead 2 - 50% ZNIŻKI - 2 SZTUKI
Valve - 50% ZNIŻKI - 7 SZTUK
Rockstar Games - 50% ZNIŻKI - 2 SZTUKI

Sprzedam za węgielki gry : Porlat 2 , Orange Box i The Witcher: Enhanced Edition ( nie przyjmuje śmiesznych propozycji 3,4 węgielki).

Kupię lub wymienię za powyższe gry, gre : Sniper Ghost Warior.

Steam - geforce00711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 14:43, Adamantium napisał:

> > No mam kartę, ale czy ta z ING konta Student wystarczy?
>
> Tak, a czemu miałaby być zła?
Bo mam tylko na złotówki konto i nie wiem jak to jest, czy w razie kupna mi przewalutuje.


Jak założysz konto na paypalu to dosłownie w 5 minut możesz przelać na swoje konto w paypalu pieniądze ze swojego konta bankowego :) osobiście polecam paypala, szybki i prosty w obsłudze :D tylko jak kupujesz gry w euro to musisz mniej więcej orientować się jaki jest kurs sprzedaży euro, inaczej na konto w paypalu przelejesz za mało pieniędzy i stracisz kilka minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 15:26, pawbuk napisał:

Jak założysz konto na paypalu to dosłownie w 5 minut możesz przelać na swoje konto w
paypalu pieniądze ze swojego konta bankowego :) osobiście polecam paypala, szybki i prosty
w obsłudze :D tylko jak kupujesz gry w euro to musisz mniej więcej orientować się jaki
jest kurs sprzedaży euro, inaczej na konto w paypalu przelejesz za mało pieniędzy i stracisz
kilka minut :D

Tak, ale jest tam napisane, że od 1-2 dni roboczych przesyła się kasa... mam nadzieję, że dzisiaj mi to dojdzie, bo promocja trwa jeszcze do 22. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 15:26, Adamantium napisał:

Zalożyłem konto na PayPalu... miejmy nadzieję, że do 7h dojdzie kasa na nie potrzebna
do kupna DLC :P

Jakie DLC Cię interesuje? Jakieś z obecnej promocji? Bo choć o 19 będą nowe oferty to te poprzednie będą jeszcze dostępne przez następne 4 godziny do 23. :) A sama kasa na PayPalu przelewa się błyskawicznie więc się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 15:29, Hartus napisał:

Jakie DLC Cię interesuje? Jakieś z obecnej promocji? Bo choć o 19 będą nowe oferty to
te poprzednie będą jeszcze dostępne przez następne 4 godziny do 23. :) A sama kasa na
PayPalu przelewa się błyskawicznie więc się nie martw.

Warpath do Empire, a najlepiej cały pack DLC do Empire. Czy błyskawicznie to nie wiem, już od 10 minut czekam aż z ING kasa przyjdzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 15:27, Adamantium napisał:

Tak, ale jest tam napisane, że od 1-2 dni roboczych przesyła się kasa... mam nadzieję,
że dzisiaj mi to dojdzie, bo promocja trwa jeszcze do 22. :)


Na Paypalu masz możliwość dodać fundusze normalnie (kilka dni) albo błyskawicznie (do 15 minut).

20111230153706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 15:37, Phobos_s napisał:

> Tak, ale jest tam napisane, że od 1-2 dni roboczych przesyła się kasa... mam nadzieję,

> że dzisiaj mi to dojdzie, bo promocja trwa jeszcze do 22. :)

Na Paypalu masz możliwość dodać fundusze normalnie (kilka dni) albo błyskawicznie (do
15 minut).

Dodałem błyskawicznie. Konto mam niezweryfikowane, tj nie podłączone do konta w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jak również trzeba pamiętać (i to właśnie sugerowałem), że jeszcze dwie, może trzy takie

Dnia 30.12.2011 o 14:28, deusER4 napisał:

promocje na steam, a Mr.Żabe nie będzie miał już komu wciskać towaru, nawet za darmo.
Czy nie zdaje on sobie z tego sprawy? ;D

Akurat przez tych wszystkich oszustów z masą dodatkowych kont jest taki nawał giftów, dlatego wygląda to tak jak wygląda. Bez nich, "normalni" użytkownicy by mieli 1-3 gry, i tyle. A tutaj wyskakują ludzie z kilkunastoma stronami gier/kuponów i mamy inflację ;).

Zapewne przy następnej promocji się jakoś od tego zabezpieczą - o ile znowu będzie podobny model. A jakby jeszcze pobanowali oszustów (a przynajmniej poblokowali/kasowali nieuczciwe gifty) to by ludzie na przyszłość tak nie robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być nie oblegany jak takie ciekawe rzeczy się dzieją :)
Ciekawe czy uda mi się zrobić osiągnięcie z Champions Online przed 19... Ściągam patche i ściągam :/ Chyba wszyscy wpadli na ten pomysł :) 63% i idzie "zabójczym" tempem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się