ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2011 o 16:27, Radekl2 napisał:

Jak ma być nie oblegany jak takie ciekawe rzeczy się dzieją :)
Ciekawe czy uda mi się zrobić osiągnięcie z Champions Online przed 19... Ściągam patche
i ściągam :/ Chyba wszyscy wpadli na ten pomysł :) 63% i idzie "zabójczym" tempem...


Mi też wyjątkowo wolno ściągało, chyba 0,5 godziny :D a to tylko 4 GB, mam wrażenie, że 12 szybciej się ściągało kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 16:54, GeForce00711 napisał:

> > Kupie Left 4 Dead2 !
> Napisz, co byś dał w zamian. Albo co możesz dać.
Moge dać węgle - ilośc ustalimy na steamie.

Nope. Ja odpadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się wciąż zastanawiam nad tym achievementem z Rusty Hearts. Słyszał ktoś czy były bany za niego? Moje konto jest mi zbyt bliskie dla jakiegoś F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chorym byłoby banować myślę kilkanaście % użytkowników Steama :)
Zresztą jak coś to Ci tylko grę usuną, a bana na całe konto raczej nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 17:00, Radekl2 napisał:

Chorym byłoby banować myślę kilkanaście % użytkowników Steama :)
Zresztą jak coś to Ci tylko grę usuną, a bana na całe konto raczej nie powinno być.

Według mnie powinny być bany na całe konta, albo jakiejś zroższe od usunięcia gry kary... co innego to zabawa i event Steamowy, a co innego oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jeśli kupię sobie oba Left 4 Dead to czy będę mógł zainstalować sobie te gry z back-up''a innego użytkownika? Jakoś mi się nie uśmiecha tyle ściągać, a tym sposobem miałbym gry już dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena doty 2 osiągneła 55 coali, toż to jest chore...z samych achivmentow dostaniesz maksymalnie 66...

Ma ktoś jakieś gierki na wydanie? Portal 2 etc? 13 coala na wydanie mam...szkoda by było craftować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 17:04, Niflheim napisał:

Mam pytanie - jeśli kupię sobie oba Left 4 Dead to czy będę mógł zainstalować sobie te
gry z back-up''a innego użytkownika?

Można tak zrobić. Tylko przed odpaleniem sprawdź spójność - jako że jest to gra od Valve, możliwe, że ma wspólne biblioteki Source.
Poza tym - po co Ci jedynka? Z tego co czytałem, to kampanię z jedynki dodali do drugiej części. Tak, więc ludzi mało tam siedzi.

Swoją drogą - The Binding of Isaac ssie. Tak nudnej gry od naprawdę dawna nie widziałem.
Męczyłem się z nią z 1,5h dla achievementu - udało się go w końcu spełnić wymagania i... nic. Osiągnięcia brak. Dobrze, że jest gotowy save do ściągnięcia - szkoda tylko, że odblokowuje 75% gry.
No nic, uninstall. Mam nadzieję, że już nigdy więcej nie będę musiał tego włączać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 17:13, Mordant napisał:

Można tak zrobić. Tylko przed odpaleniem sprawdź spójność - jako że jest to gra od Valve,
możliwe, że ma wspólne biblioteki Source.


Ok, dzięki.

Dnia 30.12.2011 o 17:13, Mordant napisał:

Poza tym - po co Ci jedynka? Z tego co czytałem, to kampanię z jedynki dodali do drugiej
części. Tak, więc ludzi mało tam siedzi.


O tym nie widziałem - w takim razie kasa pójdzie na jakiś inny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2011 o 17:13, Mordant napisał:

Swoją drogą - The Binding of Isaac ssie. Tak nudnej gry od naprawdę dawna nie widziałem.

Tu się zgodzę w 90%-fakt, gra nudna i monotonna jak flaki z olejem. Dostałem ją po którymś tam Indie Bundlu i pograłem najwyżej godzinkę-dwie. Jedyne co ją ratuje to klimat, ale nie wystarczył żeby mnie utrzymać dłużej przy monitorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić to osiągnięcie w TF2? Wszedłem na pusty serwer, zabiłem się z rakiety 15 razy i nic mi nie wypadło. Coś robię nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 17:23, Hartus napisał:

Jak zrobić to osiągnięcie w TF2? Wszedłem na pusty serwer, zabiłem się z rakiety 15 razy
i nic mi nie wypadło. Coś robię nie tak?



Musisz wejsc na pełny serwer i zbierac prezenty, które wypadną po zabićiu przeciwnika ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwa sposoby. Jeden to ten co mówisz, a drugi właśnie z pustym serwerem. Próbowałem zabić innych graczy, ale strzelam w kogoś kilka sekund nic mu nie robiąc, a mnie zabijają błyskawicznie jakimiś super broniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się