ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

-33% Valve
-50% Talesof Moneky Island
-25% Konami
-40% Wiedźmin 2
-50% Wings of Prey
I jeden węgiel

Chciałbym za to jakąś grę najlepiej jeśli byłby to Day of Defeat Source lub Half Life 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm... Oszustwo z Rusty Hearts? Ja tego tak bym nie nazwał. Organizatorzy nawalili, że dali darmowe osiągnięcie z grą, która ma ograniczenia regionalne, a my sobie z tym po prostu poradziliśmy. Gra jest darmowa, więc strat nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Rusty Hearts to wielka lipa z innego względu. Blokade regionalną da się bardzo łatwo ominąć więc grę pobrałem. Niestety straciłem czas na pobieraniu tych 6gb bo gra posiada zabezbieczenie atycheat X-Trap które jest prawdziwą pułapką dla uczciwych użytkowników. Żyliard aplikacji które z nim kolidują uniemożliwia nam rozgrywkę ;/

Ma ktoś jakieś gry na sprzedaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Golden Gift! - Complete all levels in "The Kids Xmas" chapter in super meat world IN ONE PLAY SESSION.

Ahahahahahaha. AHAHAHAHAAHA. Good trolling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego miałyby być bany?
To wina organizatorów, że dali takie osiągnięcie w grze F2P.
A, że użytkownicy sobie poradzili - to chyba dobrze, nie?
Także ja jestem za banami dla multikont ale nie dla użytkowników, którzy mają uczciwe osiągnięcia, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co może oznaczać taki komunikat przy Fallout New Vegas: "Uwaga: W twoim regionie wspierane są następujące języki: angielski, polski, rosyjski i czeski."? Bo w językach oficjalnych polskiego nie ma. Czy to oznacza, że w naszym rejonie polska wersja jednak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Mi się udało spokojnie zrobić.
A tak w ogóle czy ja jestem ślepy czy nie ma dziś darmowego osiągnięcia? Po co ściągam to Champions Online już kilka dobrych godzin (patche)... Widzę, że dziś sobie nic nie dostanę... Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm odnośnie dzisiejszej przeceny New Vegas - czy ktoś może potwierdzić język polski w grze? Z jednej strony pisze, że wspierany jest PL, a z drugiej w ramce z wersjami językowymi PL nie ma. Czy DLC steamowe ten polski posiadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 18:48, Radekl2 napisał:

Yhm... Oszustwo z Rusty Hearts? Ja tego tak bym nie nazwał. Organizatorzy nawalili, że
dali darmowe osiągnięcie z grą, która ma ograniczenia regionalne, a my sobie z tym po
prostu poradziliśmy. Gra jest darmowa, więc strat nie widzę.

a gdzie można to zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jeju... Gdzieś przed tym całym spamem "mam zniżki" był link, który wklejasz do przeglądarki i pobiera. Nie mam sił Ci tego szukać, bo jestem zniesmaczony brakiem darmowego osiągnięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się