ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Jak to jest - w dniu kiedy wychodzą zadania dostajemy od razu jakiś rabat czy grę, a dzień potem tylko węglik, czy cały czas dostajemy węgliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 19:58, nightfaler napisał:

Jakbyś nie potrafił przecież to proste ;/

Ale on ma lepszą postać! Pfft, cheater! ;P

PJ_MW
Random loot is random. To co dostaniesz za osiągnięcia jest całkowicie losowe. Bez różnicy kiedy zdobyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 20:01, PJ_MW napisał:

Jak to jest - w dniu kiedy wychodzą zadania dostajemy od razu jakiś rabat czy grę, a
dzień potem tylko węglik, czy cały czas dostajemy węgliki?

To jest zależne tylko i wyłącznie od twojego szczęścia :)

@Mordant
On nie ma lepszej postaci, wszyscy taką mają w tym map packu (wiem bo udalo mi sie 1 mape przejść...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli za Rusty Hearts miałyby być bany to na takiego Fallouta 3 albo Skyrima też - oficjalnie Polska nie ma do nich dostępu.

@Edit
Wybacz - od kilku godzin miałem ten post napisac i tak czekał na pasku zadań. Za późno trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał jakiś save do Super Meat Boy czy coś w ten deseń na acziw to niech poratuje. Nie mam cierpliwości do tej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 20:10, Cyp3k napisał:

Wytłumaczy mi ktoś gdzie muszę iść, aby dostać się do tej śnieżnej mapy w Spiral Knights?

Dostanie się tam jest losowe. Nie pamiętam, ale trzeba ukończyć ten samouczek i dojść do głównego miasta.
Wybierasz sobie rozgrywkę tak, jak na filmiku http://www.youtube.com/watch?v=Xb5ZuabiZo8&feature=youtu.be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 20:03, Buachu napisał:

On nie ma lepszej postaci, wszyscy taką mają w tym map packu (wiem bo udalo mi sie 1
mape przejść...)

A faktu. Pomieszało mi się, po tej masakrycznej ilości zgonów Meat Boyem na C.H.A.D.''zie... którego dalej nie przeszedłem :S.

Właśnie chciałem sobie zobaczyć, ile zgonów bym wytrzymał przed darowaniem sobie... Ale coś serwery leżą i kwiczą.

@Cyp3k:
Każdy węgiel, który zostanie w ekwipunku to jeden los. Potem następuje zwolnienie blokady oraz uruchomienie maszyny losującej... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 20:15, Harrolfo napisał:

Nigdzie ;)
Najpierw musisz mieć 200 koron (zdobyte w misjach aktywowanych na górze "parku"), a następnie
wylosować misję śnieżną.


Jakoś sobie poradziłem, kliknąłem na jakiś mieczyk i wylosowało ;)
Ta loteria z węglami to wygrywa kto najwięcej ma tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się