ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2012 o 04:19, Hartus napisał:

> Dead Island -50% generalnie teraz jest taka promocja na steamie
Wiem, ale nie chcę teraz kupować. Gdybym miał zniżkę to do marca na pewno bym z niej
skorzystał.

Opłacalnie DI kupić w polsce, i tak masz klucz na steam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 04:20, donard napisał:

Opłacalnie DI kupić w polsce, i tak masz klucz na steam :P

Masz na myśli wersję pudełkową? Takie też wymagają Steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 04:19, Hartus napisał:

> Dead Island -50% generalnie teraz jest taka promocja na steamie
Wiem, ale nie chcę teraz kupować. Gdybym miał zniżkę to do marca na pewno bym z niej
skorzystał.


yyy Sorki ale mi Cie żal nie mogę patrzeć jak tacy ludzie nabijają się w butelkę ... na zagranicznych stronach/sklepach w walucie euro/funty/dolary prawie zawsze kupisz drożej niż w złotówkach!!!
Dead Island kosztuje 50 euro a w przecenie -50% 25 euro 1 euro = 4,4zł czyli w tej twojej przecenie kupisz na steamie za 110zł a na allegro masz za 12zł KU**A ALE NIE MOGĘ ..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 04:30, micheo napisał:

yyy Sorki ale mi Cie żal nie mogę patrzeć jak tacy ludzie nabijają się w butelkę ...
na zagranicznych stronach/sklepach w walucie euro/funty/dolary prawie zawsze kupisz drożej
niż w złotówkach!!!
Dead Island kosztuje 50 euro a w przecenie -50% 25 euro 1 euro = 4,4zł czyli
w tej twojej przecenie kupisz na steamie za 110zł a na allegro masz za 12zł KU**A ALE
NIE MOGĘ ..........................


To samo z Killing Floor :) Zabierałem się do kupna, skoro cena zeszła do 33 złotych. Zajrzałem jeszcze od tak na allegro, i co? Kod z KF na Steama za 18 złotych o.O

PS. Gdzie masz DI za 12 złotych? Chętnie kupię ^^ Bo póki co, z tego co widzę najtańszy jest za 48 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyy xD przecież są gwiazdeczki a było edytowane minute przed twoim postem :)

Że by nie było że spam to dopisze jeszcze to:
SZUKAM GRY ZA 7 WĘGIELKÓW!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 dni temu było masę aukcji z Dead Island za 12zł sporo ludzi kupowało teraz została 1 aukcja w tej cenie http://allegro.pl/dead-island-ripper-dlc-steam-cd-key-klucz-automat-i2022227703.html
a co do Killing Floor sam się zastanawiałem nad kupnem gdy była za 10.90 ale kiedy podrożała do 18 się rozmyśliłem ;) tylko teraz nie pisz, że nie było za 11zł bo była na początku Grudnia ;/ moglem kupić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 04:40, micheo napisał:

Jeszcze 2 dni temu było masę aukcji z Dead Island za 12zł sporo ludzi kupowało teraz
została 1 aukcja w tej cenie http://allegro.pl/dead-island-ripper-dlc-steam-cd-key-klucz-automat-i2022227703.html
a co do Killing Floor sam się zastanawiałem nad kupnem gdy była za 10.90 ale kiedy podrożała
do 18 się rozmyśliłem ;) tylko teraz nie pisz, że nie było za 11zł bo była na początku
Grudnia ;/ moglem kupić ;/


Widzisz do czego dajesz link? Do dodatku DLC, a nie do gry ^^ To, to ja też widziałem na allegro, ale z tego co widać w postach wyżej to mowa jest o pełnej wersji DI, a nie dodatkach.

A KF był oczywiście, nawet w biedronce za 10 złotych sprzedawali w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przyszło Ci do głowy, że może nie mieszkam w Polsce? Cena DI na Steamie to obecnie 15 funtów czyli około 80 złotych. W takim muve gra kosztuje tyle samo. A za 12 zł na allegro to możesz jedynie kupić jakąś broń z tego co widzę. Najtańsze klucze są za około 50 zł. W dodatku nie wiadomo jak te klucze zostały zdobyte. Mogą być w pełni legalne, a mogą być kupione z kradzionych kart kredytowych co poskutkuje blokadą całego konta.

Edit: Co do linku to pozwól, że z litości to przemilczę. Nawet jakby była aukcja za 12 zł za całą grę to i tak bym nie kupił bo na 100% byłaby z lewego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz nie czytałem opisu aukcji ale jeszcze na początku tygodnia były pełne wersje w takiej cenie, czytałem opisy i sam miałem zamiar kupić w takiej cenie. A co do kilka UP POSTów to może i najtaniej na allegro 25zł source ale wszystkie wersje cs na steamie masz w tej cenie a sam source 16 wiec się nie opyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra kosztuje 80zł, a ktoś wystawia ją za 12zł to jest to podejrzane, nie uważasz? Jedyna logiczna myśl jaka w takim przypadku mi przychodzi do głowy to to, że ktoś ma lewe klucze i chce się ich szybko pozbyć zanim zostaną zablokowane. Jeżeli nie chcesz ryzykować bana to radzę Ci unikać takich "okazji".

Btw, co tu taki ruch? Spać wam się ludzie nie chce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie mieszkasz w Polsce to jest dla ciebie tanio ale i tak jak byś kupił na allegro to byś miał prawie za darmo i to nie broń tylko dodatek.

A jak ta paczka z grami yeti, super meat boy itp kosztuje na stronie producenta na święta 5 euro a na steamie sam super meat boy 6-7 euro a na allegro był po 1zł to też mógł być z lewego źródła tak jak i kapcie twojej babci mogły być z lewego źródła.

Spać się nie chcę ;)

A co do bana to i tak byś nie dostał tylko najwyżej gra została by usunięta bo oni maja wszystko napisane co z jakiego konta itp zostało wykupione i ile sztuk i wiedzą że jak kupiono ze skradzionych kart np. 300 sztuk to że te klucze są uaktywniane na pojedynczych kontach ... a gra i tak była opłacona ..... nie ważne

@@@ EDIT wiem wyraziłem się trochę nie jasno ale już nie chce mi się tego kontynuować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 05:01, micheo napisał:

i to nie broń tylko dodatek.

Konkretnie dodatek ...z 1 (słownie: jednym) schematem broni;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 05:01, micheo napisał:

A jak ta paczka z grami yeti, super meat boy itp kosztuje na stronie producenta na święta
5 euro a na steamie sam super meat boy 6-7 euro a na allegro był po 1zł to też mógł być
z lewego źródła tak jak i kapcie twojej babci mogły być z lewego źródła.

A wiesz dlaczego za 1 zł? Bo co jakiś czas są organizowane Humble Bundle, zbiór kilku takich małych gierek, za który płacisz tyle ile chcesz. Polactwo wykupi tony takich pakietów za kilka złotych (teraz już chyba ustawili cenę minimalną do 1$) i potem sprzedaje tak tanio.

Dnia 01.01.2012 o 05:01, micheo napisał:

Spać się nie chcę ;)

A mi się chcę. Idę, dobranoc i wszystkiego dobrego w nowym roku. :)

Dnia 01.01.2012 o 05:01, micheo napisał:

A co do bana to i tak byś nie dostał tylko najwyżej gra została by usunięta

Ja słyszałem różne opowieści. Wiele osób pisało o tym, że po pewnym okresie od zarejestrowania klucza dostali blokadę konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się