ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2012 o 05:23, donard napisał:

Tjaaa, już go podesłałem do steam supporta, że oszukał mnie.

Ktoś tu pisał, że udało mu się uporać z takim oszustem. Zwrócono mu grę, a konto złodzieja zostało zablokowane. Życzę powodzenia aby i tutaj tak to się potoczyło. Btw, jak wy robicie interesy? Przecież obie strony mogą dać towar jednocześnie i nie ma ryzyka oszustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 05:28, donard napisał:

Miał mi wysłać gifta :P Czyli miał dość świeże konto i not tradeable :P

Lekki fail żeby robić interesy z kimś o nicku "empty9216636". Takie nazwy mają osoby z dużą ilością kont, no ale nie będę się wymądrzał. Idę spać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry. Chętnie pozbyłbym się kilku zniżek... -50% Valve, -50% CoD: Black Ops, -50% Sequence i -50% BIT.TRIP.RUNNER. Interesowałaby mnie za wszystko to Civ V, albo kilka węgielków... ktoś by się wymienił? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 09:56, Carter napisał:

mam 4 węgle da ktoś puzzle chronikles za to?


Też masz wrażenie, że to gra przeklęta? I mean, z kim bym nie próbował handlować o tę grę - nikt nie odpowiada...
A i jak ktoś wreszcie będzie chciał się wymienić - ja dam 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 10:36, Karfein napisał:

> mam 4 węgle da ktoś puzzle chronikles za to?

Też masz wrażenie, że to gra przeklęta? I mean, z kim bym nie próbował handlować o tę
grę - nikt nie odpowiada...
A i jak ktoś wreszcie będzie chciał się wymienić - ja dam 5 :)

Masz rację napisałem do gościa który chciał za nią 4 i do tej pory się nie odezwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 10:39, Carter napisał:

Masz rację napisałem do gościa który chciał za nią 4 i do tej pory się nie odezwał.


Ja napisałem już do 4 czy 5 i cisza wszędzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 10:45, Dandelion1 napisał:

Będziesz chciał odsprzedać jednego Dead Island?

ludzie daja za niego 60 coala a kupilem za 25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 05:08, Hartus napisał:

teraz już chyba ustawili cenę minimalną do 1$

Z tego co się orientuję, to nadal jest na zasadzie płać ile chcesz. Po prostu trzeba zapłacić więcej niż 1$, aby dostać klucze do Steama. Za 0,01$ nadal są DRM-free wersje i klucze do Desura.


I tak na przyszłość, Hartus - lista gier pudełkowanych, które dodają się do Steama:
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-wusf-3601

Część z nich można w Polsce kupić faktycznie sporo taniej niż na Steamie.

Pewnie mógłbyś poprosić znajomych/rodzinę/kogoś na forum o kupienie pudełka i przesłanie klucza. Ale dla tych kilku złotych (gdy nowe gry są przecenione) raczej nie warto się fatygować. Chyba, że kupujesz nówki za 50€/40£ wtedy do ma sens. Ale kto tak robi :P.

@Redjevel
Gdzie niby takie rzeczy za węgiel dają? Mi zostało ~25 sztuk, i nie mogę się tego pozbyć. A, z moim szczęściem, wolałbym wymienić na coś w miarę porządnego niż craftować to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bah, za późno na edycję posta.

"If you unlock an achievement on or after 12/31 your prize will be a free Valve game, a coupon toward a Valve game, or Holiday Coal."
"We ran out of prizes and coupons from 3rd party publishers. The Great Gift Pile currently contains Valve games and coupons. Thanks to all for participating!"

Źródło: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2428973


Eh, wątpię, abym teraz wymienił moje węgielki na coś użytecznego. Pewnie będę musiał przerobić na kupony Valve :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się