ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

7 węgielków, -25% na Deus Ex: Human Revolution, -25% na Dead Island, 3x -25% na gry Valve, -33% na gry Valve, -50% na Drakensang, -50% na Revenge of the Titans, -50% na RoboBlitz.

To wszystko zamienię na jakąkolwiek grę.

Nick na Steamie: Gumisiek2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 22:30, Portal2nawymiane napisał:

Wymienie Portal 2 na jakąś gre. Pisać oferty.


a co byś powiedział na 5 zniżek i 3 węgle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 21:48, ChrisBgnr napisał:

P.S. A jak u Was? Ile aczików?

38 <obrazek>

A odnośnie promocji. Pomysł z osiągnięciami świetny. Dzięki niemu w końcu poodpalałem zalegające gry (głównie indie) - przez co można było przetestować. Te kilkanaście/dzisiąt minut przy grze, i można się z nią zapoznać wystarczająco, aby wyrobić opinię.

Dzięki niej "odkryłem" takie perełki jak Toki Tori, EDGE, Jamestown, Bit.Trip Runner czy Revenge of the Titans. A samemu zapewne bym ich nie odpalił.

A i też znalazło się kilka tytułów, które miały ogólnie pochlebne opinie, a mi się zupełnie nie podobały - Binding of Isaac czy Dungeons of Dredmor.


A co do nabytków. Z jednej strony, wydałem mniej niż się spodziewałem. Z drugiej - jak na kwotę wydaną, wpadło dość dużo.

Kupione: Assassin''s Creed 2, Costume Quest, Deus Ex: HR - The Missing Link, Hard Reset, L.A. Noire, Two Tribes Pack (EDGE, RUSH, Toki Tori), Renegade Ops.
Wygrane/wymienione: Hunted: The Demon''s Forge, King''s Bounty: Platinum, Quake IV, World of Goo, Worms: Reloaded.

Ogólnie, promocja udana :).

20120101224001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam za 4 węgle:
-50% Dogfighter
-50% Droplitz
-50% Puzzle Agent 2
-50% Revenge of the Titans
-33% Valve
-50% Zeno Clash
-50% Zombie Driver

Albo (najlepiej) na Half-Life 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobne zdanie do Twojego na temat tej promocji :) mi się udało zagrać w Bastion i w Orcs Must Die! i naprawdę super się bawiłem przez te kilkadzisiąt minut (na razie tylko tyle, bo na tapecie mam inne znakomite tytuły) :) czekam teraz na coś podobnego w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem gry:Half-Life i Day of Defeat:Source.Czyli jakiegoś szału nie ma,ale napewno jestem z tego zadowolony,Half-Lifa(nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z tą serią,więc chętnie bym zaczął) kiedys przejde,na razie probowalem w niego zagrac i strasznie cięło,pewnie za mocny komputer,może kiedyś na lapku siostry ;),a DoD:S to całkiem przyjemna strzelanina sieciowa,pograłem tylko troche,ale kiedyś na pewno do niej wróce.
Z kupionych gier: Fallout:NV i Boshock 2.Łącznie ledwie 10 euro,a gry wyborne :).Chciałem kupić jeszcze Trine,bo jeśli wpiszemy je w oknie wyszukiwarki w sklepie steama pokaże nam sie cena 0.79 euro,ale kiedy już wchodzimy w to,to ta gra kosztuje 2.71.Zbyt skąpy na to jestem :P.
W każdym bądź jestem z tej akcji bardzo zadowolony,liczę na coś podobnego w czasie wakacji(wtedy pewnie po 5 euro wyrwę Mafie 2 i Assiassin''s Creed:Brotherhood :D).
Aha,wykonałem na swoim koncie 12 zadań,a na koncie brata 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też bardzo podobała się ta wyprzedaż. Wreszcie była dobra okazja aby przetestować gry z Humble Bundle, których normalnie bym nie uruchomił.
Z zakupami wyjątkowo nie szalałem tym razem. Kupiłem tylko:
- Portal 2 bo... był tani. Nie ukończyłem nawet pierwszej części, ale na pewno zagram gdy ukończę tytuły, w które gram obecnie.
- Pakiet Jedi Knight bo mam sentyment do tej serii. Jako dziecko świetnie się bawiłem przy Jedi Outcast i Jedi Academy. Również z chęcią zagram.
- Pakiet Might and Magic bo za taką cenę dostać Heroes V ze wszystkimi dodatkami i Dark Messiah jako bonus to niesamowita okazja. Jestem miłośnikiem "trójki" i wreszcie sam się przekonam czy rzeczywiście next genowe części są takie złe.
- Grid bo dawno nie grałem w dobrą samochodówkę. W CDA dostał dziesiątkę, wszyscy się zachwycali więc myślę, że będzie fajna zabawa.
- Sacred Gold bo podobnie jak w przypadku Jedi Knight, wiele lat temu świetnie się przy tej grze bawiłem. Bardzo spodobała mi się fabuła z zaskakującym zakończeniem i to taki mój ulubiony slasher zaraz po Diablo. :)

Na losowanie zostały mi dwa węgielki. Szansa na wygraną to mniej niż zero, ale przynajmniej spróbuję. I tak taka wygrana wszystkich tytułów na Steamie jest chyba nie dla mnie. Nie lubię nadmiaru gier bo na żadnej nie mogę się należycie skupić. Obecnie mam nieukończone BF3, Skyrima, Batmana AC i kilkadziesiąt gier na Steamie z wyprzedaży i już nie mogę tego wszystkiego ogarnąć. Co by było gdybym miał takich gier tysiące. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie dziś Orcs Must Die! Wraz z dwoma DLC za grosze, pograłem trochę i powiem, że gra wymiata :) Pomysł bardzo prosty, realizacja wspaniała - ta wataha orków ginących od pułapek, broni, magii itp to wspaniały widok :) Jakby ktoś się zastanawiał to ja szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku miałem swoje pierwsze święta ze Steamem. Na poprzedniej zimowej edycji i później na letniej nic nie kupowałem, ale w te święta "trochę" kasy zostawiłem na karty PSC.

Łupów mam sporo, parę gier miałem wcześniej czy to wygranych (jak SMB), czy też pobranych za free (jak Champions Online). Osiągnięć zaliczyłem aż 31.

Kupowanie zacząłem 16 grudnia, więc u mnie lista jest taka:

Magicka Gamer Bundle
Magicka: The Stars Are Left
Magicka: Horror Props Item Pack
Magicka: Holiday Spirit Item Pack
Psychonauts
The Polynomial
Audiosurf
Jamestown
Hard Reset (PL)
Beat Hazard
Flight Control HD
Rock of Ages
Xotic
Rush
Total War: SHOGUN 2 - Rise of the Samurai DLC
Edge
Total War: SHOGUN 2 - Ikko Ikki Clan DLC
Total War: SHOGUN 2 - Sengoku Jidai DLC
Total War: Shogun 2 - Limited Edition DLC (Hattori Clan)
Total War: Shogun 2 - Blood Pack DLC
World of Goo
Braid
DEHR Tactical + Explosion Bundle DLC
BIT.TRIP.BEAT
HOARD
HOARD: Dynamite Roll (DLC)
HOARD: Sandwich Roll (DLC)
Portal 2

Wydałem 47,94 euro, co równa się kwocie 211,74 zł...

Zaoszczędziłem na:

dodatku do Deus Exa (Missing Link kupiłem, korzystając z promocji Cenegi w sklepie gramu, zgarniając dodatkowo Bioshocka 2).

Magickę Complete z listopada, dostałem od kumpla.

Shoguna 2 kupiłem w promocji listopadowej gier pudełkowych od CDP.

Super Meat Boya wygrałem od CDP, ale zanim przyszedł, wygrałem na steamigfts całego podstawowego Humbla 4.

Tam też wygrałem SpaceChem, Frozenbyte Bundle z Trinem, Frozen Synapse Bundle, Voxatron Debut z Isaacem, Introversion Complete Pack z Defconem i HiB 3 z And Yet It Moves.

Toki Tori też się któregoś dnia razem z Orkami przyplątało, jak było (TT) gdzieś z 1 euro za tę grę.

Na Facebooku dodatkowo zdobyłem gdzieś w październiku (?) Sanctuma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zaczynacie podsumowania tego co zdobyliście za achievki... czas na mnie :)

1. Arcania Gothic 4
2. Assassin''s Creed
3. Assassin''s Creed 2
4. Company Of Heroes + Company Of Heroes Opposing Fronts
5. Counter Strike Source
6. Crazy Machines
7. Day Of Defeat Source
8. The Elder Scrolls 3 Morrowind GOTY
9. Empire Total War
10. Fallout + Fallout 2 + Fallout Tactics
11. GRID
12. Half Life
13. Orange Box
14. Left 4 Dead 2
15. Mass Effect 2
16. Napoleon Total War
17. Neverwinter Nights 2 Platinum
18. Operation Flashpoint Dragon Rising
19. Portal
20. Puzzle Chronicles
21. Quake 4
22. Risen
23. Rome Total War Gold Edition
24. STALKER Clear Sky
25. Sengoku
26. Shadowgrounds + Shadowgrounds Survivor
27. Civilization V
28. Sniper Ghost Warrior + 2 DLC
29. Swords And Soldiers HD
30. Shogun 2 Total War
31. Trainz Simulator 2012
32. Tropico 1-3
33. Two Worlds 2
34. Wiedzmin
35. Zombie Driver

Czekam już na letni konkurs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 00:52, Sauron920925 napisał:

Widzę że zaczynacie podsumowania tego co zdobyliście za achievki... czas na mnie :)

Bez obrazy, ale wyliczenia oszusta, który zakłada x kont mnie nie interesują.

Dnia 02.01.2012 o 00:52, Sauron920925 napisał:

Czekam już na letni konkurs :)

Żeby znów oszukiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się