ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Wszyscy co nakradli kluczy z DM i potem porobili masę kont to zwykłe polaczki, cwaniaki, plebs i margines społeczny. Nie do wiary, że tacy ludzie istnieją.

... oj, czyżby był ktoś taki u nas na forum? I jeszcze się tym chwalił? Tracę wiarę w ludzkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 15:31, Piotrek_K napisał:

Czy ty masz 2000 kluczy do Dark Messiah czy cos zle napisales?

I odpowiedzi nie ma... Forum na szczęście to taka franca, że nic z niego nie ginie, nawet groźby banem (nie wiedzieć czemu) za filozoficzne rozważania na temat złodziejskiej moralności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Nie posiadam karty kredytowej, a moje konto akurat zajął... komornik (Podła szmato, oddaj konto!), czy jest jakaś inna możliwość kupowania gier na Steamie? Tak mnie podkusiły te ostatnie promocje, widziałem co się tu działo, że sam postanowiłem w końcu przekonać się do Steam. :) I czy są czasami jakieś darmowe gry? Coś jak te całe Humble Dumble (Mogłem źle napisać) może jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tracę cierpliwość. Piszę do ciebie, a ty udajesz takiego czy naprawdę nim jesteś? Ukradłeś klucze do Dark Messiasha! O to nam cały czas chodzi. Nie o multikonta, o klucze.
Ty jesteś złodziejem. Nazwijmy to tak jak się powinno. Za multi nie grozi nic. Za kradzież tak. Widzisz różnicę czy mam otworzyć painta i rozrysować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam wspiera wiele gier z formułą F2P oraz oferuje kilka mniejszych produkcji do ściągnięcia. Tyle jeżeli chodzi o darmówki.

Jak konto ci zablokowali to zostaje zawsze Paysafecard. Przez odkrycie tej metody Steam wykradł moją duszę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam wam radę - odpuście sobie to. Wina leży po dwóch stronach:
- użytkownicy mogliby nie chwalić się swoim swoistym debilizmem(wybacz Redjevel, jednak nie widzę tutaj powodu do dumy. Jakbyś przedstawił, to co zrobiłeś, w postaci czynu popartego jakimś solidnym argumentem to niemiałbym nic przeciwko. Byłbyś świadom tego, co robisz, zdziałałbyś swoje, zgarnął kilka tytułów i zostawił to dla siebie - na koniec.),
- administracja mogła wydobyć siebie więcej zaintereoswania tą sprawą. Wyłapanie znacznej części osób, przy takim zapleczu(i odbrobiny pomysłowości) nie stanowi problemu. Wzruszyli ramionami, rzucili swoje tytuły, z których i tak nie mają żadnego zysku. Przecież zrobili co mieli zrobić. A to, że nie dopilnowali takich spraw to "nie ich wina"

Tak czy inaczej - ta sytuacja nie nauczyła nikogo. Tylko stratni zistali i brak pohamowań chęci zysków w zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o regulamin:

" One manual entry per Holiday Sale Objective, one Steam account per entrant, and one Epic Holiday Giveaway win per user. Employees of Sponsor (including directors and officers) and their immediate families or affiliates are not eligible."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 15:29, Redjevel napisał:

Czy jestem złodziejem postępując w taki sposób? nie!


Chodźmy to sprawdzić.
Regulamin ze strony CDA:
VII. OBOWIĄZKI i UPRAWNIENIA UŻYTKOWNIKA
3. Konto może być wykorzystywane wyłącznie w sposób zgodny z obowiązującym prawem. Niedopuszczalne jest wykorzystywanie Konta do celów powszechnie uznanych za szkodliwe, niewłaściwe, nielegalne lub niemoralne.
Patrząc na ten punkt już 1 raz (pomnożone razy ilość kont - 1 jeśli faktycznie kupiłeś ten egzemplarz) złamałeś regulamin a to tylko na stronie CDA. Jakby odpowiednio interpretować regulamin steama, to również znalazło by się kilka punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie ma się czym chwalić, lecz nie wskazując tu palcem bardzo duża liczba użytkowników skorzystała z tej "przebrzydłej okazji" dostania kilku darmowych gierek.

Co do regulaminu Valve nie wie ile posiadasz domowników "potencjalnych userów" w domu, którzy korzystają z tego samego komputera.
Jak coś nie będę mógł odpisywać na następne posty, (idę na basen;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 16:01, Redjevel napisał:

Wiem że nie ma się czym chwalić, lecz nie wskazując tu palcem bardzo duża liczba użytkowników
skorzystała z tej "przebrzydłej okazji" dostania kilku darmowych gierek.

Jasne, a jak widzisz że grupa ludzi kradnie telewizory ze sklepu, bo właściciel zostawił otwarte drzwi, to bierzesz sobie jeden "bo inni tez biorą" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 15:48, SiDi napisał:

Widzisz różnicę czy mam otworzyć painta i rozrysować?


Mi narysuj, jestem ciekaw jak to przedstawisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2012 o 16:06, KofeinowyPablo napisał:


Wg. tego co pisał redjevel można tak wywnioskować - ponieważ właściciel nie umieścił ogłoszenia, że kradzież w tym sklepie jest niedozwolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie już go w spokoju... każdy ma swój system moralny.
Jak go to cieszy to niech mu będzie :)
A wy skoro chcieliście być uczciwi to też się cieszcie z tej jednej/kilku gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam wasze posty i właśnie sobie przypomniałem o dark messiah, mam grę z tym numerem CDA ale nie aktywowałem jej wtedy ponieważ miałem inne gry do ogrania i też nie miałem za bardzo czasu a potem o niej zwyczajnie zapomniałem. Jakbym chciał w nią teraz zagrać to nie mógłbym z powodu braku kluczy?
Jak się ma sprawa z tym losowaniem, zauważyłem że węgle mi znikły (miałem je 6) jest szansa że coś wygram czy już po ptokach?
Jeszcze chciałbym się zapytać o płacenie na steam, nie mam karty kredytowej, a boję się rejestrować na jakimś paypalu, mógłby ktoś mi wytłumaczyć jak ma się sprawa z płaceniem poprzez tą stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 16:41, Sauron920925 napisał:

Zostawcie już go w spokoju... każdy ma swój system moralny.

Panie władzo, ja nie kradłem, to po prostu mój własny system moralny.

Dnia 03.01.2012 o 16:41, Sauron920925 napisał:

A wy skoro chcieliście być uczciwi to też się cieszcie z tej jednej/kilku gier

Ja mimo zrobienia 26 acziwmentów nie wygrałem nic :>. Ważne, że promocje i tak były świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 16:48, Pietruszex napisał:

Jakbym chciał w nią teraz zagrać to nie mógłbym z powodu braku kluczy?


Nie. Przynajmniej nie w multi, bo to tego trybu tyczy się ten serial. Pisałem w zeszłym tygodniu do Ghosta, odpisał, że nie zdobędą więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 16:25, Neleron napisał:


>
Wg. tego co pisał redjevel można tak wywnioskować - ponieważ właściciel nie umieścił
ogłoszenia, że kradzież w tym sklepie jest niedozwolona.

Huehe, następny mi humor poprawia...to najlepiej niech wszyscy nie zamykają sklepów, domów itp, tylko wywieszają kartki "Szanowny panie złodzieju, byłbym bardzo zobowiązany gdybyś nie okradł mi sklepu/domu. Pozdrawiam, wlaściciel". :)

(A kradzież jest ogólnie niedozwolona, z kartką czy bez.) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 16:48, Pietruszex napisał:

Jeszcze chciałbym się zapytać o płacenie na steam, nie mam karty kredytowej, a boję się
rejestrować na jakimś paypalu, mógłby ktoś mi wytłumaczyć jak ma się sprawa z płaceniem
poprzez tą stronę?


LEpiej przekonaj się do tej płatności bo niedługo nic bez tego nie kupisz. Ja juz w sklepie od paru lat nic nie kupuje (chyba ze na gwałt na już i teraz potrzebuje). Nawet zakupy spożywcze robię przez neta często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się