ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Z tego co wiem nasz uczciwy inaczej Redjevel ma w notatniku ponad 2000 tych kodów aktywacyjnych (tak się CHWALIŁ). Jeśli tak bardzo Ci na tym zależy to napisz do niego, a może miłościwie po kilkuset "proszę" Ci jednego ustąpi. Patrząc na jego wyczyny nie napalałbym się zbytnio, ale jak Ci zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 16:57, Radekl2 napisał:

Z tego co wiem nasz uczciwy inaczej Redjevel ma w notatniku ponad 2000 tych kodów aktywacyjnych
(tak się CHWALIŁ). Jeśli tak bardzo Ci na tym zależy to napisz do niego, a może miłościwie
po kilkuset "proszę" Ci jednego ustąpi. Patrząc na jego wyczyny nie napalałbym się zbytnio,
ale jak Ci zależy...


Już to uczyniłem. Wygląda na to, że wszystkie są zużyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by przeczyło jego 60 kontom :)
Albo ma w notatniku 2000 kodów i 2000 kont, albo 60 kodów i 60 kodów, albo jest zwyczajnym podwójnym oszustem, który chcąc być jeszcze bardziej fajny chwali nam się na wyrost. Wszystko mi pod niego pasuje więc nie ocenię jednoznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli jeśli mój ekwipunek nie uległ zmianie to znaczy, ze nic nie zdziałałem z moimi 6 węglami? :/

Btw. Widzę, że chamstwo granic nie zna. Chwalić się publicznie zachowaniem powszechnie uznawanym co najmniej za naganne i argumentować to "bo inni tez tak robili".. żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 17:28, HumanGhost napisał:

Btw. Widzę, że chamstwo granic nie zna. Chwalić się publicznie zachowaniem powszechnie
uznawanym co najmniej za naganne i argumentować to "bo inni tez tak robili".. żenada.


Ja też nie wiem jak można chwalić się czymś takim :D jak już ktoś ma "inny kodeks moralny" to niech przynajmniej siedzi cicho ;) a ten tutaj jeszcze argumentuje mówiąc, że przecież to nie tylko on...żenada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale, że niby węgle Ci nie znikły?

Wiecie co do chwalenia się ja nie ukrywałem tego, że nie popieram takich działań, jeszcze parę osób tak robiło, ale reszta była bardziej chętna do handlowania i włażenia mu w (...), żeby tylko samemu coś zdobyć. Czego się ma kolega wstydzić jak jakieś poparcie od społeczeństwa jest? Ma zniszczony kręgosłup moralny, ale nikt nie stara się tego naprostować- w wirtualnej rzeczywistości tego nie zrobimy, od tego są rodzice (tak mniemam, że ich jeszcze potrzebuje dość długo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 17:49, Moutywator napisał:

valve juz zaczelo banowanie farmiacych, takze kazdy prawdopodobnie dostanie to na co
zasluzyl.


Link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieszczanie kodów do gier przez CDA na stronie to od początku była totalna poracha. Wrzutka ze zdrapką do każdego egzemplarza czasopisma i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 17:55, SiDi napisał:

Link?

z forum headcrab:
"Banów ciąg dalszy , znajomy mojego brata 200 kont na kluczach dark messiaha i ban na wszystkie jego konta + konto jego siostry."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 18:01, Moutywator napisał:

> Link?
z forum headcrab:
"Banów ciąg dalszy , znajomy mojego brata 200 kont na kluczach dark messiaha i ban na
wszystkie jego konta + konto jego siostry."


taki dowód to żaden dowód... kolejna podpucha :)
taka zemsta tych którzy byli zbyt honorowi i na promocji osiągnęli całe nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że Redjevel jest niesłychanym wręcz oszustem, żeby nie napisać dobitniej.
Ludzie sobie uczciwie biorą udział w promocji licząc na uczciwą wygraną, a tu wparuje cwaniaczek jeden z drugim, założy sobie dziesiątki kont zmniejszając tym samym szanse na wygrane uczciwych graczy i bezczelnie będzie się chwalił na forum, "bo co mi możecie zrobić?".
Mam pytanie. Czy podczas rozmowy o pracę przebierałbyś się za różne osoby i wypisywał bzdury w swoim CV, żeby dostać posadę? Nie sądzę. Dlaczego więc robiłeś to ze Steamem?
Mam ogromną nadzieję, że dostaniesz bana na wszystkie swoje konta. Nie piszę tego tylko do ciebie (celowo z małej litery, nie mam dla takich osób szacunku), bo liczę, że każdy oszust dostanie po bananie.
Chamstwo, żerowanie na uczciwych użytkownikach, skandal - tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 18:13, HumanGhost napisał:

> Ale, że niby węgle Ci nie znikły?

No właśnie znikły. Ale nie pojawiło się nic innego w zamian. :/


tzn ze zostales uznany za multi konciarza i zostaniesz wkrotce zbanowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mialoby sie pojawic? Wziales udzial w loterii: jeden wegielek=jedna szansa. Nie wygrales, kupony (vel. wegielki) przepadly ;). Tak jak u mnie - szczescia nie mam, widac :(

Jakby Ci zniknely znizki/gry to juz by byl problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 18:13, donard napisał:

> ciach
Tiaa, z kumplem dziś gadałem to dostał czasowego bana na handlowanie grami i tyle. A
miał 14 kont ;P

jak ktos mam alo kont, czyli 14 to dostaje tymczasowego
jak ktos ma wiecej, jak redjavel, konta zostaja skasowane

btw
http://i.imgur.com/7CDE7.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 18:13, donard napisał:

> ciach
Tiaa, z kumplem dziś gadałem to dostał czasowego bana na handlowanie grami i tyle. A
miał 14 kont ;P


Czyli nie może tylko handlować grami? Bo wg forum headcraba, pewnej osobie usunięto gifty/zniżki/gry.

@HumanGhost
To chyba wszystkim usuwali węgiel, ponieważ były one brane do losowania nagród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się