ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Najchętniej tego syfiastego Stema wy(..) bym w kosmos, jednym słowem krew mnie zalewa. A co chodzi mi dokładnie? A to, że zainstalowałem sobie Modern Warfare 2 wiadomo po instalacji jak to w Stemie pobierają się aktualizacje ważyła ok.7 GB w tym polska wersja O_o przy moim łączu 3MB trwało to ok paru godzin.
Wczoraj upragniony zagrania w MW2 odpalam syf o nazwie Steam a ten znowu mi wyskakuje, że musi sobie pobrać 7gb plików dzisiaj to samo o co chodzi? I tak za każdym razem, gdy uruchomię ten syf. Zaraz się wkurzę i sobie po prostu wgram "witaminkę" by obejść to i sobie po prostu zagrać. Człowiek nie po to kupuje oryginale gry, żeby się użerać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2012 o 14:21, Gordon92 napisał:

i sobie po prostu zagrać. Człowiek nie po to kupuje oryginale gry, żeby się użerać.


System patchowania MW jest zwalony na Steamie. Poczytaj na ich forach. Spróbuj wyłączyć steam cloud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 14:26, maggit napisał:


> i sobie po prostu zagrać. Człowiek nie po to kupuje oryginale gry, żeby się użerać.


System patchowania MW jest zwalony na Steamie. Poczytaj na ich forach. Spróbuj wyłączyć
steam cloud.

Wyłączyłem Steam Cloud ale nie przyniosło to żadnego rezultatu nadal gra chce sobie pobierać cały ponowny plik z grą. A na forum steam zbytnio się nie orientuje ze względu na słaby mój angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 14:47, Gordon92 napisał:

>
> > i sobie po prostu zagrać. Człowiek nie po to kupuje oryginale gry, żeby się
użerać.
>
>
> System patchowania MW jest zwalony na Steamie. Poczytaj na ich forach. Spróbuj wyłączyć

> steam cloud.
Wyłączyłem Steam Cloud ale nie przyniosło to żadnego rezultatu nadal gra chce sobie pobierać
cały ponowny plik z grą. A na forum steam zbytnio się nie orientuje ze względu na słaby
mój angielski.

Problem rozwiązany. Posiadałem angielską wersję gry więc po ustawieniu języka na Polski pobierały się polskie pliki po uruchomieniu Stema ten znów przestawiał język gry na Angielski a steam znów je pobierał. Problem udało mi się wyeliminować w właściwościach ikonki poprzez weryfikowanie plików gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje kuponów valve 50 % w zamian mogę zaoferować:

Posiadam na wymianę/sprzedaż następujące zniżki

25 % VALVE 3x

33 % VALVE 5x

25% Lord of the Rings: War in the North

33% GSC Games

50% Oddworld: Abe''s Exodus

50% L.A. Noire 2x

25% Meridian4

50% Left 4 Dead 2

33 % valve

50 % oddworld munch odyse

60 % Victoria III

50 % the void

50 % gta IV complete

50 % the wonderful end of the world

50 % sonic generations

66 % two worlds II

60 % hearts of iron III

50 % Star Ruler

50 % Edge

50 % Jamestown

50 % Amnesia

50 % F1 2011

50 % droplitz

50 % A.R.E.S. Extinction Agenda

50 % The Elder Scrolls: Oblivion Game of the Year 2x

50 % Frozenbyte Collection

10 % Focus Home Interactive

50 % Airline Tycoon 2

Mój profil steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198013218880

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał może ktoś z Was taki problem, a mianowicie chodzi o to że steam nie chce się włączyć. Próbowałem uruchomić go wczoraj dwarazy i nic, dzisiaj to samo. Ma ktoś z Was może sposób na takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wylacz steama, usun ClientRegistry.blob i AppUpdateStats.blob z folderu steam i uruchom ponownie.

Jak nie pomoze to wywal wszystko oprocz steamapps (tam znajduja sie gry) i zainstaluj ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, mianowicie chce sprzedać grę Napoleon Total War, która to gra uruchamiana jest przez Steam. Chodzi mi o to czy sprzedając tą grę muszę podać moje konto Steam, z którym mam powiązane także inne tytuły. Masakra, kiedyś gierke się sprzedawało, wystarczył cd-key i juz teraz muszę podać połowę swoich danych jeśli tak jest. Proszę o wyjaśnienie jak to jest dokładnie z tym Steamem i czy koleś gdy mu sprzedam grę na płytkach będzie mógł zagrać w to na swoim koncie steam. Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 10:50, marcin210679 napisał:

/ciach/


Steam generalnie uniemożliwia odsprzedanie używanej gry.
Jeśli przypisałeś grę do swojego konta Steam to gry nie można już wykorzystać na innym koncie.
Możesz podać dane do swojego konta, z tym, że pamiętaj, że wtedy ten kto kupi od Ciebie tego Napoleona, będzie miał też wszystkie Twoje inne gry przypisane do konta. I raczej stracisz całe konto bo zmieni hasło i maila i się pożegnasz ze wszystkim co tam masz.
No chyba, że na tym koncie masz tylko Napoleona...

Edit: literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 10:50, marcin210679 napisał:

Witam, mam pewien problem, mianowicie chce sprzedać grę Napoleon Total War, która to
gra uruchamiana jest przez Steam. Chodzi mi o to czy sprzedając tą grę muszę podać moje
konto Steam, z którym mam powiązane także inne tytuły. Masakra, kiedyś gierke się sprzedawało,
wystarczył cd-key i juz teraz muszę podać połowę swoich danych jeśli tak jest. Proszę
o wyjaśnienie jak to jest dokładnie z tym Steamem i czy koleś gdy mu sprzedam grę na
płytkach będzie mógł zagrać w to na swoim koncie steam. Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Niestety nie gra do konta jest dożywotnio przypisana i nie da się jej odsprzedac no chyba że z całym kontem ale tam masz inne gierki(czyli krótko albo oddajesz komuś całe konto albo nici ze sprzedaży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś brat wpadł na genialny pomysł grania z hackami w CS''a(na moim koncie ofc). Załapał bana/blokadę VAC co mi raczej i tak nie przeszkadzało bo w Counter-Strike w ogóle nie gram. Tyle że odpaliłem sobie ostatnio HL:Source i większość sewerów mam zablokowanych przez VAC. Będzie tak jeszcze w jakichś innych grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Niedawno zakupiłem władca pierscieni wojna na północy (steam) . zainstalowałem stema gre z płyty i po
sciągnięciu reszty gry bylo ok. Ale chciałem zainstalowac tą grę na innym kompie a żeby oszczędzic sobie czasu
i limitu neta przeniosłem ją i zainstalowałem steama z płyty . wszstko było ok , steam sie otworzył , ale ja wcisnąłem graj to najpierw mi włączyło gre a potem wywaliło . Proszę o pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 19:08, bossff12 napisał:

przeniosłem ją i zainstalowałem steama z płyty . wszstko było ok , steam
sie otworzył , ale ja wcisnąłem graj to najpierw mi włączyło gre a potem wywaliło .
Proszę o pomoc!!!!

Eeee ,a jak konkretnie przeniosłeś? Bo jeśli na płycie to masz multum plików "Tylko do odczytu" i to może być problem. Ja bym użył steamowej kopii zapasowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się