ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2012 o 19:16, bossff12 napisał:

na 2 razy na pendrive..

Hmm, to może coś ci umknęło? Spróbuj zainstalować Steam od nowa -dla pewności wersję z neta, to nie waży tak wiele - w innej lokalizacji i przenieś do jego folderu sam folder SteamApps (czy gdzie tam masz content tej gry).
A jak się nie uda to spróbuj zrobić kopię zapasową (można dopasować wielkość plików do nośnika) i z niej "odzyskaj" zawartość gry na drugim kompie.

Backup
Klikasz prawym klawiszem myszy na nazwę gry w Bibliotece i wybierasz "Kopia zapasowa plików gry..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 19:51, bossff12 napisał:

ok .. ale ja jak klikam prawym na gre to nie mam tej kopii

W "Widoku siatki" i "Widoku listy" nie ma, w "Widoku szczegółów" tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad kupnem Portala 2, od jakiegoś czasu widzę, że dość tanio można go dostać na allegro. Każdy sprzedaje przez steam gift, mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co z tym chodzi i czy w taki sposób nie ma ryzyka bana (tak jak z kupowaniem samych kluczy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 12:27, ray757 napisał:

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad kupnem Portala 2, od jakiegoś czasu widzę, że
dość tanio można go dostać na allegro. Każdy sprzedaje przez steam gift, mógłby mi ktoś
wytłumaczyć o co z tym chodzi i czy w taki sposób nie ma ryzyka bana (tak jak z kupowaniem
samych kluczy)?

Przez Steam gift nie ma ryzyka bana. Po prostu dajesz mail sprzedającemu, on ci wysyła grę jako prezent i możesz ją od razu dodać do biblioteki gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli gift byl legalnie zakupiony (nie wykryto laczenia sie przez VPN czy proxy, aby zaoszczedzic), karta/konto PP nie bylo kradzione, i nie bylo charge back''u, to wszystko bedzie porzadku.

Jak nie bedzie to prawdopodobnie jedyne co stracisz to gifta. Kupuj po prostu u zaufanych sprzedawcow / sklepow. Jak nie jestes pewien szukaj w google czy nie ma zlych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kiedy odpalam gre władca pierscieni wojna na północy i w grze klikam tab odpowiedzialny za ekwipunek wywala mnie z gry. probowalem zmienic klawisz na ekwipunek ale to nie pomaga . Proszę o pomoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kogo kolwiek to interesuje, ale oddam 2x zniżkę na gry Valve 25% i 33%, bo i tak ich nie wykorzystam.

Jeżeli ktoś zainteresowany niech poda steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 16:54, Dodus14xv napisał:

Czy bezpiecznie jest kupić klucz w postaci prezentu Steam (GIFT)?


Jeśli dobrze ciebie rozumiem, to chyba tak. Znajomy kupił mi tak grę, która normalnie nie jest w Polsce dostępna na Steam i wysłał mi jako gift, wszystko działa :) Pamiętaj, że kupując grę jako GIFT, kupujesz ją aby komuś przekazać (na inne konto), wydaje mi się że sam nie możesz z niej wtedy korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 12:27, ray757 napisał:

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad kupnem Portala 2, od jakiegoś czasu widzę, że
dość tanio można go dostać na allegro. Każdy sprzedaje przez steam gift, mógłby mi ktoś
wytłumaczyć o co z tym chodzi i czy w taki sposób nie ma ryzyka bana (tak jak z kupowaniem
samych kluczy)?


Uważaj na oszustów, którzy sprzedają grę drożej niż jest ona na Steam, nie wspominając już ogólnie o oszustach, którzy tylko kasę pobierają i na tym się kończy (ciężko tu będzie cokolwiek udowodnić). Ogólnie taka sprzedaż jest IMHO nielegalna, najlepiej po prostu samemu kupić, kartę do płatności w internecie ma chyba każdy, kto ma konto bankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym, że ja konta bankowego nie mam, więc zostaje mi tylko allegro. W każdym razie grę już kupiłem, jak będą jakieś problemy to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma konta w banku to albo niech przez cudze załatwi albo kupi paysafecard. Kupuje się "kupon PSC" a nim można płacić w steam, wada taka to nie można kupić swojej kwoty np. 6,54 tylko ustaloną z góry 50, 70 i no traci się na przewalutowaniu.
A z kupowaniem przez pośrednika z allegro to zawsze 50-50, ze bedzie problem albo nie. Czasami ogłaszają się na forach "zwykli" ludzie, ktorzy maja wyrobiona opinie i robia zakupy na steamie za prowizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 14:46, Paweuu napisał:

mam zniżkę 50% na bastion, ktoś zainteresowany? chętnie na coś zamienie :)

Tak bez ciśnienia przyjmę zniżkę za np. Valve -50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się