ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Bardzo zależy mi na zniżce na L4D2. Mój kolega nosi się z zakupem tej gry i taki kupon pozwoliłby mu sporo zaoszczędzić. Niestety nie mam wiele na wymianę. Posiadam:
- 50% Shadowgrounds
- 50% Bunch of Heroes x2
- 33% Valve
- 25% bitComposer

Mogę oddać to wszystko za ww zniżkę. Wiem, że to śmieci, ale może "skusisz się" na moją propozycję nie do odrzucenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś skrobnąć coś na temat gier z aktualnego Indie Royale (Valentine''s Bundle)? Hoard bardzo mnie zaintrygował, Lume też wygląda smakowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to proszę bardzo :) Ja Hoarda i dodatki kupiłem w czsie świąt, Zeno Clasha mam z Playa.

Zeno Clash ma piękny, kolorowy świat. Walka jest moim zdaniem w paru momentach wymagająca, ale raczej z przejściem nie będzie problemu.

Hoard :) W tej grze kierujemy smokiem (strzałki plus LPM do zionięcia ogniem) i robimy wszystko to, co smoki lubią najbardziej.:)

Zdobyte księżniczki i skarby zanosimy do gniazda. Gdy wypełnimy limit, dostajemy punkty do rozdania pomiędzy 4 cechy (ogień, prędkość, pojemność "portfela" tarcza). Każda gra ma limit 10 minut. DLCki dodają dzwonnice, wozy z fajerwerkami...

Hm...moim zdaniem, Hoard był wart tego, ile w niego zainwestowałem na Holiday Sale. Przegrałem już 10 godzin i nadal nie mam dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 14:06, Blackhand napisał:

Może ktoś skrobnąć coś na temat gier z aktualnego Indie Royale (Valentine''s Bundle)?
Hoard bardzo mnie zaintrygował, Lume też wygląda smakowicie...


http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=79518&n=145 - skoro będę mógł z Tobą i JackReno pograć i kimkolwiek jeszcze, BRAĆ! Ta gra rządzi w multi. Ostatnio nawet łatwiej znaleźć graczy właśnie :)
Ja już pakiet kupiłem i mam ciechusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale już kupiłem :). Co prawda demo Hoard mnie specjalnie nie zachwyciło (zdaje się, że gra jest raczej pod multi, nawet single wygląda mi na multi z botami zamiast ludzi), ale może jeszcze się przekonam :). Poza tym są jeszcze inne gry w pakiecie, więc jak nie ta, to inna :).

BTW, potrafi mi ktoś coś poradzić? Postanowiłem dziś porobić backupy gier, które mam na Steamie, z prawie żadną nie było problemów poza trzema (no, właściwie sześcioma, ale w przypadku trzech backup się da zrobić, nie przechodzą jedynie Steamowej weryfikacji plików) - Perimeter 2 New Earth, Star Wars - Jedi Knight II Jedi Outcast i Star Wars Jedi Knight Jedi Academy. O ile każdy backup generuje w folderze Disc_1 6 plików (autorun.inf, steam.ico, steambackup.exe i pliki z rozszerzeniami sim, sid i sis), to w przypadku tych trzech tytułów po zakończeniu tworzeniu kopii w folderze są trzy pliki: [cyferki]_depotcache_1.csd, [cyferki]_depotcache_1.csm i sku.sis - wygląda to tak, jakby, wbrew komunikatowi Steama oznajmiającemu zakończenie procesu generowania backupu powodzeniem, tworzenie kopii nie zostało poprawnie ukończone. Wykonałem kilka (w przypadku Perimetera 2 - kilkanaście) prób - zostawiałem domyślną lokację (podfolder Backup w folderze Steama), zmieniałem rozmiar pliku (CD/DVD/własny - wpisywałem 999999), zapisywałem backup na dysku zewnętrznym (eSATA) o ogromnej ilości wolnego miejsca (~300GB), zawsze z takim samym efektem. To tym bardziej dziwne, że backupy innych gier (tak "ważących" kilkanaście-kilkadziesiąt "indyków" jak i kilkugigowego DNF) utworzyły się poprawnie. Potrafi mi ktoś coś poradzić (weryfikowałem pliki przed utworzeniem backupu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dałoby radę zainstalować grę wymagającą Steama dwa razy z płytki podpinając się do swojego konta na innym komputerze (tak, aby nie musieć jej całej ściągać)?
Nigdy takiej magii nie praktykowałem, więc jestem w konsternacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 22:59, kuba9876543210 napisał:

Tak, ale wszystkie aktualizacje i tak bedziesz musial zassac (jesli nie jest to gra sieciowa
to duzo tego nie bedzie).

Będzie, będzie, bo chodzi o Skyrima. A jedna z aktualizacji z tego co pamiętam sporo waży, ale lepsze to, niż ściąganie całej gry.
Wielkie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze Steamem. Po uruchomieniu go mam na dole komunikat "brak połączenia", a kiedy kliknę np. na "Sklep" to wyskakuje kolejne okienko "Błąd wczytywania strony internetowej (nieznany błąd) - 118". Co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 21:07, Hommicide napisał:

Mam problem ze Steamem. Po uruchomieniu go mam na dole komunikat "brak połączenia", a
kiedy kliknę np. na "Sklep" to wyskakuje kolejne okienko "Błąd wczytywania strony internetowej
(nieznany błąd) - 118". Co może być tego przyczyną?

Widocznie padł cały Steam u mnie to samo. A przez to dziwactwo nie mogę pograć w Modern Warfare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 21:15, Gordon92 napisał:

Widocznie padł cały Steam u mnie to samo. A przez to dziwactwo nie mogę pograć w Modern
Warfare.


Mnie wywaliło ten błąd właśnie podczas instalowania MW3... Mam nadzieję, że szybko to naprawią. Swoją drogą właśnie dlatego nienawidzę Steamów, GFWL i innych gówien. Gdzie ten czasy, kiedy wkładało się płytkę od napędu i instalowało grę bez żadnych połączeń z internetem, bez pobierania tysiąca aktualizacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 21:18, Hommicide napisał:

Mnie wywaliło ten błąd właśnie podczas instalowania MW3... Mam nadzieję, że szybko to
naprawią. Swoją drogą właśnie dlatego nienawidzę Steamów, GFWL i innych gówien. Gdzie
ten czasy, kiedy wkładało się płytkę od napędu i instalowało grę bez żadnych połączeń
z internetem, bez pobierania tysiąca aktualizacji itp.

Właśnie chciałem pograć w Skyrima po pracy, a tu pupa ! Nienawidzę wszelakich steamów i innych elektronicznych smyczy. Masz nośnik i grasz , aby prąd był w gniazdku, a tu taki szit i jeszcze uczciwy człowiek grube siano za to buli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 21:15, Gordon92 napisał:

Widocznie padł cały Steam u mnie to samo. A przez to dziwactwo nie mogę pograć w Modern
Warfare.


Możesz pograć, ale w singla. Wystaczy włączyć Steam w trybie offline. Sam nie wiem czy pograć czy nie w Skyrim, bo choć osiągnięcia na Steam nie są fajne i nie ma żadnej radości ich zbierania (czasem nawet nie zauważam jak jakiś dostanę, bo miga w rogu ekranu na sekundę informacja), ale mimo wszystko jak już są te osiągnięcia to można je sobie zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przełączałem Steama w tryb "offline" a gra się uruchomiła normalnie, pokazując w prawym dolnym rogu tą informację co zawsze podaje, oczywiście chodzi o Skyrim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam padł, bo im w serwerowni prądu zabrakło :P Ponoć już wszystko jest technicznie ok, ale muszą bazy danych przywrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się