ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2012 o 00:22, Alehor napisał:

To dotyczy uzytkownika MoneyHypeMike - gość wpakował już ponad 4000$ na darmowe giveaway''e
gier na steamgifts.com
Filantrop po prostu, i że też jego to dotknęło ;/


Przeczytałem i jak dla mnie typ sam udaje Greka - jest dość oczywiste, że wiedział, że wymiania się kimś kto ma ukradzione konto - no heloł, kto oddaje cały ekwipunek z TF2 ot tak? A potem się dziwi, że dostaje bana. Filantropii w tym biznesie nie ma, to wszystko jest w jakiś sposób obliczone na zysk. A to, że to teraz przyłapali, a on udaje, że nic o tym nie wie to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 00:40, Mafioso_PL napisał:

Jeśli kupię grę w Steam i wyślę ją znajomemu, to czy on będzie mógł wysłać ją dalej (jako
gift, bądź drogą wymiany?)

Jeśli wyślesz przez opcję dostępną w menu gifta to nie, ale jeśli podarujesz mu ją przez handel Steam to owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 01:24, Outlander-pro napisał:

Przeczytałem i jak dla mnie typ sam udaje Greka - jest dość oczywiste, że wiedział, że
wymiania się kimś kto ma ukradzione konto - no heloł, kto oddaje cały ekwipunek z TF2
ot tak? A potem się dziwi, że dostaje bana. Filantropii w tym biznesie nie ma, to wszystko
jest w jakiś sposób obliczone na zysk. A to, że to teraz przyłapali, a on udaje, że nic
o tym nie wie to inna sprawa.


gosć trejduje 24/7 więc jak ma się połapać kiedy przeprowadza kilkadziesiąt transakcji dziennie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie małe pytanie - zamawiał ktoś jakąś rzecz z Valve Store ? Są jakieś dodatkowe koszta związane z wysyłką ? (oprócz prawdopodobnego cła...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 10:41, SamFiniszer napisał:

Witam. Mam takie małe pytanie - zamawiał ktoś jakąś rzecz z Valve Store ? Są jakieś dodatkowe
koszta związane z wysyłką ? (oprócz prawdopodobnego cła...)

Z tego, co wiem, to jeszcze VAT i koszty przesyłki, które ponoć są gigantyczne (ok. 20 dolców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z demami? Pobiorę takie na Steamie, trochę pogram i wywalę Czy nadal będzie w bibliotece kategoria np. Risen 2 Demo, czy nie?

Chciałbym właśnie Risena sprawdzić, ale z racji, że w czwartek-piątek odbieram pełną wersję, wolałbym, żeby demo nie zostało na koncie ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 12:43, Heartbreaker napisał:

Jak to jest z demami? Pobiorę takie na Steamie, trochę pogram i wywalę Czy nadal będzie
w bibliotece kategoria np. Risen 2 Demo, czy nie?

Zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 12:43, Heartbreaker napisał:

Jak to jest z demami? Pobiorę takie na Steamie, trochę pogram i wywalę Czy nadal będzie
w bibliotece kategoria np. Risen 2 Demo, czy nie?


Przecież możesz samemu usunąć z biblioteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 12:43, Heartbreaker napisał:

Jak to jest z demami? Pobiorę takie na Steamie, trochę pogram i wywalę Czy nadal będzie
w bibliotece kategoria np. Risen 2 Demo, czy nie?


Zniknie. To samo z darmowymi grami typu Alien Swarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 00:40, Mafioso_PL napisał:

Jeśli kupię grę w Steam i wyślę ją znajomemu, to czy on będzie mógł wysłać ją dalej (jako
gift, bądź drogą wymiany?)


Tak może po prostu jeśli przesyłasz jako kod mailem przekazać kod dalej, a jak jako gift to go rozpakować, dodać do ekwipunku nie biblioteki i następnie wysłać jako gift komuś innemu (tą drugą opcję testowałem jak odebrałem gifta nie na to konto które chciałem i udało mi się przesłać na drugie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z promocją Free Weekend, po zakończeniu klient Steama sam wywala czy przypomina/pilnuje usunięcia? Czy samemu ręcznie trzeba usuwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 01:27, KepKeeper napisał:

takie systemyu jak steam sa morderstwem dla graczy wg mnie przynajmniej niszcza cakle
piekno

Jak sklep online z takim wyborem gier może być morderstwem dla graczy?
BTW jutro ostatni czwartek czerwca, czyżby summer camp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 01:27, KepKeeper napisał:

takie systemyu jak steam sa morderstwem dla graczy wg mnie przynajmniej niszcza cakle piekno

Dorośniesz, to zrozumiesz, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie czy przed poprzednimi Summer Campami były jakieś zapowiedzi? Jest szansa, że niespodziewanie jutro go rozpoczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 09:26, Hartus napisał:

Pamiętacie czy przed poprzednimi Summer Campami były jakieś zapowiedzi? Jest szansa,
że niespodziewanie jutro go rozpoczną?

Valve nigdy nie zapowiada wyprzedaży, wszystkie wcześniejsze przecieki to jedynie spekulacje ludzi na forum i efekt grzebania w achievementach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje chore zboczenie, i poczucie estetyki wywołuje u mnie odruch wymiotny kiedy widzę że na moim koncie są crapy(mimo że da się je wrzucć do osobnego katalogu w biblioteczce) w które nie gram, nigdy bym nie zagrał a zostały dorzucone przy zakupie danego produktu bądź też paczek gier. Stąd pytanie, czy jest możliwe żeby w jakis sposób usunąć gry na stałe z konta? Czy może jedynym rozwiązaniem jest napisać do supportu? Niestety obawiam się że support albo nie zareaguje, albo odbierze to jako próbę pozbycia się dowodów nabycia gier z nielegalnego źródła czy coś a poprostu szlag mnie trafia widząc ten syf na swoim koncie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się