ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Też chętnie bym coś kupił- szczególnie jakieś paczki gier za symboliczną cenę, ale na chwilę obecną trochę nie czuję metod płatności oferowanych przez Steam- trzeba będzie się kiedyś przestawić i może wtedy promocje będą dla mnie promocjami :)
Tak nie bardzo się tym interesowałem- będzie coś na zasadzie promocji zimowej? Zadania, węgle, nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 18:04, Radekl2 napisał:

Też chętnie bym coś kupił- szczególnie jakieś paczki gier za symboliczną cenę, ale na
chwilę obecną trochę nie czuję metod płatności oferowanych przez Steam- trzeba będzie
się kiedyś przestawić i może wtedy promocje będą dla mnie promocjami :)
Tak nie bardzo się tym interesowałem- będzie coś na zasadzie promocji zimowej? Zadania,
węgle, nagrody?

Jakby nie było to zawodzenie i jęki graczy słyszałbyś nawet z drugiego końca świata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień 1

Portal 2 - 3,74€ (franchise sale)
Herosy VI - 14,99€
Crusader Kings II - 9,99€ i franchise sale
Legend of Grimrock - 4,39€
Total War: Shogun 2 - 9,99€ i franchise sale
Ridge Racer Unbounded - 24,99€
Terraria - 2,49€
Modern Warfare 3 - 29,99€
coś niedostępnego w regionie - niedostępne w regionie

Flash Deals
Deus Ex: HR - 5,99€ (do 01:00)
Spacechem - 2,49€ (do 05:00)
Rayman Origins - 14,99€ (do 07:00)
Mafia II - 7,49€ (do 03:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to dziś ciekawego nic się nie pojawiło. Za to głosowanie na następne promocje, czy te ''flash deals'' to świetne pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To coś niedostępnego to Indie Bundle 1. Swoją drogą du*y mi nie urwało to otwarcie. Albo mam daną grę, albo mnie kompletnie nie interesuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę uwierzyć, że nie ma zadań :( Przecież to była esencja napędzająca każdą wyprzedaż, to przez nią setki tysięcy ludzi kupowało zupełnie zbędny im gry. Teraz nie wiem co kupić, chyba nic po prostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko panowie ostrożnie z szastaniem euroskami. Mam kilka gier na celowniku ale z pewnością ich nie kupię jeżeli obniżka będzie mniejsza niż -75% - a i te nie zawsze się opłacają. Taki Shougun 2 w dzisiejszym dealu można kupić u nas w kraju w boxie za 30-40 złotych. Obniżka na steamie o 75% ceny to wydatek ponad 40 złotych. Dzisiaj na szczęście mój portfel bezpieczny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 19:20, Mercuror napisał:

Jakoś nie mogę uwierzyć, że nie ma zadań :( Przecież to była esencja napędzająca każdą
wyprzedaż, to przez nią setki tysięcy ludzi kupowało zupełnie zbędny im gry. Teraz nie
wiem co kupić, chyba nic po prostu :(

Są zadania niezwiązane z grami, za które otrzymujemy odznaki. Tylko po co? Może później się wyjaśni. A tak swoją drogą to jeśli dobrze poszperać to można znaleźć coś ciekawego. Np taki Wiedźmin za 3.5 funta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak narazie zakupiłem tylko mafie :P
na co głosujecie podczas vota na nastepna promocje? ja oddalem glos na batmana, bo wieska i saints row mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 19:27, Paweuu napisał:

na co głosujecie podczas vota na nastepna promocje?

Wieśiek 2. Chciałbym mieć Steamową wersję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się