ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2012 o 21:34, SiDi napisał:

> Dear Esther w ładnej cenie, chyba się skuszę :D
> Grał ktoś? Jeśli dobrze pamiętam, to w CDA zebrała dobre oceny, ale z adnotacją
że lepiej
> kupić w promocji. Jakieś opinie?

Wonziu na youtube pokazywał tę grę. Jedynie co tam się robi to chodzi i podziwia grafikę.

Nie do końca, bo gra stawa głównie na narrację i poznawanie fabuły. Mała jest zawartość gry w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Cave Story+ ? Wrzuciłem do koszyka wszystkie gry, które chciałem i wyszło mi 97,78 euro. Zrobiłem przesiew, ale nie mogę sie zdecydować, czy Cave Story + jest warte pozostania w koszyku, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Dear Esther to szybko wyguglałem spolszcznie do gry, znalazłem to
http://www.ironsquad.pl/news262/publikujemy-spolszczenie-dear-esther/
i już mam ją w swojej biblioteczce. Szykuje się ciekawa historia.

Zapomniałem dodać że tym oto sposobem straciłem ostatnie 2E z mojego konta steam i tegoroczna przygoda z Summer Sale już się dla mnie skończyła :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 21:39, Heartbreaker napisał:

97,78 euro

Miło widzieć, że nie tylko ja straciłem głowę w gąszczu tych wszystkich przecen. :) U mnie poszło coś koło 100 funtów... A i tak jest jeszcze kilka tytułów, na których mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że przeceny itp., nie chodzi mi nawet o kasę, tylko o czas. Macie czas grać w te wszystkie gry? Czy zdarza Wam się nakupić tych gier i części nawet nie instalować? Pytam z ciekawości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 22:32, Michael1v5 napisał:

Ja wiem, że przeceny itp., nie chodzi mi nawet o kasę, tylko o czas. Macie czas grać
w te wszystkie gry? Czy zdarza Wam się nakupić tych gier i części nawet nie instalować?
Pytam z ciekawości :P


Mi przynajmniej się tak nie zdarza. Najczęściej przechodze je w kolejności, w której kupiłem je. Inna sprawa, że większość gier na steamie, które mnie interesowała już od dawna jest przypisana do kąta, stąd też moge sobie pozwolić na taki sposób grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 22:40, Jedimax napisał:

większość gier na steamie, które mnie interesowała już od
dawna jest przypisana do kąta

Ale jakiego kąta? W pokoju, kuchni, łazience? I który dokładnie to kąt? A może chodzi ci o kąt matematyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 20:04, Jedimax napisał:

Szczerze wątpie, aby BG&E wygrało. Patrząc na forum steama widać, że większość osób głosuje
na Mirror''s Edge. Sam również tak zagłosowałem, ponieważ jest to naprawdę świetna gra.


Ale 100 razy była przeceniona, i to zawsze o te 75%. A BG&E za 5 zł to okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 22:32, Michael1v5 napisał:

Czy zdarza Wam się nakupić tych gier i części nawet nie instalować?


Zdarza się. Ale we wszystko w końcu gram. Tales of Monkey Island przeszedłem półtora roku po zakupie. :D Ale i tak kupiłem to po najniższej możliwej cenie (4,5€, ostatnio jak było przecenione, to na jakieś 9€ :O).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 22:32, Michael1v5 napisał:

Czy zdarza Wam się nakupić tych gier i części nawet nie instalować?
Pytam z ciekawości :P

Ja instaluję i uruchamiam wszystkie, choćby nawet na 5 minut. Oczywiście nie od razu, czasem wiele miesięcy po zakupie. A że część mnie odrzuca i trafiają do kategorii ''crapowisko'', to już inna kwestia. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet, jak nakupię gier, to zawsze je odpalam i gram. Czasem trochę (5-30 minut), czasem długo. Jak mi się tytuł spodoba, to nawet calakuję.

No i może dlatego zawsze biorę gry z aczikami, żeby w razie kiepskiego gameplay'a, podreperować ocenę gry osiągnęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się jednak na zakup Dear Esther, mimo skrajnych opinii, jestem po prostu ciekaw, co to będzie. Wszędzie piszą że ścieżka dźwiękowa jest świetna.
Na Steamie można kupić też pack gra + soundtrack, ale nie róbcie tego! Utwory można legalnie ściągnąć z tej strony: http://www.moddb.com/mods/dear-esther/downloads/dear-esther-soundtrack

Ja teraz tego słucham i utwory są po prostu przepiękne... Posłuchajcie sobie muzyki w trailerze, jeśli Wam się spodoba, to się nie wahajcie!

BTW też mam nadzieję, że BG&E wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że jest Zombie Driver w fajnej cenie. Ciekawi mnie ta gra, warto?

Jest też do kupienia jakieś pakiet gier od THQ za 50 euro... Chyba paręnaście gier. Też dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 19:30, Nivrax napisał:

Czy ktoś wie, co znajduje się w Age of Empires 3 collection, jakoś strona steamowa milczy
o zawartości.


Nazwa jak dla mnie mówi sama za siebie, jest o podstawka + oba dodatki(tylko po angielsku z tego co widzę)...swoją drogą nie do zdobycia w Polsce od dłuższego czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem Dear Esther - jest to zdecydowanie jedna z ciekawszych produkcji indie ostatnich lat, silnie nastawiona na narrację, klimat, opowieść i przeżycia. To, co najlepsze i najbardziej mnie kręci, historia, tajemnica, emocje. Nic dziwnego, że tym ludziom powierzono zrobienie sequela Amnesii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się