ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2012 o 09:56, In_The_End napisał:

Koniecznie chcesz to zrobić? Główny bohater jest mało rozmowny, bardzo milczący. Przeciwnicy

Chyba jednak nie. Trochę pogralem i tekst jest bardzo prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce, na Steamie zablokowane są te gry i nie można ich po prostu kupić. Trochę to dziwny zbieg okoliczności, że wszystkie te gry wydaje u nas Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 11:43, Kraju napisał:

W Polsce, na Steamie zablokowane są te gry i nie można ich po prostu kupić. Trochę to
dziwny zbieg okoliczności, że wszystkie te gry wydaje u nas Cenega.

Cenędza otwarcie przyznaje że wynegocjowała zablokowanie tych gier w steamowym sklepie bo oni robili jej polską wersję, a nie chcą by steam zarabiał na ich pracy tzn oni robili polonizację, a ludzie u nich nie kupią tylko na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobną sytuację. Jutro znikam na 2 tygodnie poza granicę kraju. Przed wyprzedażą mnie to zmartwiło, że skorzystam tylko z pierwszej jej połowy, ale teraz to się nawet cieszę, bo wydałem o wiele więcej niż planowałem. :P Póki co:

- Mafia
- Trine 2
- Metro 2033
- Max Payne Bunle
- Max Payne 3
- Half Life Complete
- The Bard''s Tale
- Robin Hood Legenda Sherwood
- Alan Wake Bundle
- Bioshock 1&2
- Payday: The Heist
- Star Wars: KOTOR
- The Witcher: Enhanced Edition
- The Witcher 2
- The Walking Dead
- Fallout 3 GOTY
- Fallout New Vegas Ultimate
- Dead Space Bundle

Generalnie sporo tytułów z mojej wishlisty. Nie załapię się niestety na Risena 2 (nawet gdyby wygrał dzisiejsze głosowanie to i tak -33% z 40 funtów to śmiech na sali), Snipera Elite V2, Grę o Tron i Dragon Age''a, które również miały dołączyć do biblioteki. Ale Summer Sale 2012 zaliczam do udanych. :) Teraz problem "w co tu pograć?" mam z głowy na grube miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 12:11, Pampereczek napisał:

Cenędza otwarcie przyznaje że wynegocjowała zablokowanie tych gier w steamowym sklepie
bo oni robili jej polską wersję, a nie chcą by steam zarabiał na ich pracy tzn oni robili
polonizację, a ludzie u nich nie kupią tylko na steamie.


To niech nie blokują całej gry, tylko jej polską wersję. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2012 o 12:22, Hartus napisał:

- Dead Space Bundle

Pytanie. Sprawdzałeś czy Dead Space 1 jest pl? W opisie nie ma polskiego, ale tak samo było w przypadku Trine 2, a gram w rodzimym języku.

Ja na raize kupiłem Portal 2, Legend of Grimrock (polecam!) oraz Trine 2.
Uciekło mi L4D2 i Bastion. Mam nadzieję, że pojawią się jeszcze jako -75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 13:02, Hartus napisał:

Polskiego nie ma, ale podobno działa to pogrzebanie w rejestrze, które podał In_The_End:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3724&pid=8695

Mi ten sposób nie działa. Jedyny wpis z językiem to en_US, ale po zmianie jakiejkolwiek wartości, gra resetuje wpis. Więc nic z tego. Może da się coś ustawić w plikach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jeszcze 6 dni! Wszystko się jeszcze może zdarzyć. To że nie kupiliście nic lub tylko jedną grę, nie oznacza że tak pozostanie do końca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 13:36, Kraju napisał:

Ludzie jeszcze 6 dni! Wszystko się jeszcze może zdarzyć. To że nie kupiliście nic lub
tylko jedną grę, nie oznacza że tak pozostanie do końca. :D


To jest w tym wszystkim najlepsze. Widziałem już praktycznie każdą grę, którą mógłbym chcieć kupić (z wyjątkiem Simsów, na które poluje). Mimo, że nie ma żadnych zbierania achivementów z gier to jest to najbardziej obwita sprzedaż, jaka była do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam Summer Sale za baaardzo udane - w zasadzie już obkupiłem się tak, że starczy mi na miesiące, więc chyba już więcej nic nie kupię, bo po prostu nie będę miał czasu by w to grać :)

Binding of Isaac + Wrath of the Lamb
Half-Life 1 (głównie dla moda Cry of Fear)
Payday: The Heist
Warhammer 40k: Space Marine
Dear Esther
Assassin''s Creed: Brotherhood

W sumie 6 gier za 8 dych - niesamowita okazja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 13:25, Karanthir666 napisał:

> Polskiego nie ma, ale podobno działa to pogrzebanie w rejestrze, które podał In_The_End:

> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3724&pid=8695
Mi ten sposób nie działa. Jedyny wpis z językiem to en_US, ale po zmianie jakiejkolwiek
wartości, gra resetuje wpis. Więc nic z tego. Może da się coś ustawić w plikach gry.


Jak chcesz mieć DS po pl to musisz przenieść na origin key jest gdzieś w rejestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 13:46, rino1983 napisał:

Jak chcesz mieć DS po pl to musisz przenieść na origin key jest gdzieś w rejestrze

Wolę grać po angielsku niż instalować ten syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 13:47, Karanthir666 napisał:

> Jak chcesz mieć DS po pl to musisz przenieść na origin key jest gdzieś w rejestrze

Wolę grać po angielsku niż instalować ten syf.


Już tak nie przesadzajcie z tą polonizacją DS. Rozumiem, gdyby tu chodziło o polonizację jakiegoś RPGa, w którym każde zdanie jest ważne. DS jest proste językowo, nie ma tam jakichś większych trudności. Sam bohater nic nie gada, jeno towarzysze niedoli się z nim komunikują werbalnie. Ja przeszedłem grę po angielsku i problemów nie miałem.
Zresztą, masz siekać mutantów, tu nie trzeba słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 13:58, Zimek1990 napisał:

Już tak nie przesadzajcie z tą polonizacją DS. Rozumiem, gdyby tu chodziło o polonizację
jakiegoś RPGa, w którym każde zdanie jest ważne. DS jest proste językowo, nie ma tam
jakichś większych trudności. Sam bohater nic nie gada, jeno towarzysze niedoli się z
nim komunikują werbalnie. Ja przeszedłem grę po angielsku i problemów nie miałem.
Zresztą, masz siekać mutantów, tu nie trzeba słów.

Jak pisałem, mogę grać po angielsku. Ale język PL to bylaby taka, powiedzmy... miła atrakcja. Tyle. I wygląda, że w necie są aby 2 sposoby na spolszczenie. Rejestr (nie działa na wersję Steamowską) i origin. Sądzę, że ten temat już chyba jest zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście kupiłem na razie

Assassin''s Creed 1
Assassin''s Creed Brotherhood
Deus Ex Human Revolution

I o ile tego ostatniego już zdążyłem przejść (I jeszcze raz mam ochotę go przejść), to dzięki tym Assassynom będę miał w co grać :E. Zostało mi jeszcze tylko 20 zł, a tutaj jeszcze przeszło tydzień wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 14:01, Karanthir666 napisał:


Jak pisałem, mogę grać po angielsku. Ale język PL to bylaby taka, powiedzmy... miła atrakcja.
Tyle. I wygląda, że w necie są aby 2 sposoby na spolszczenie. Rejestr (nie działa na
wersję Steamowską) i origin. Sądzę, że ten temat już chyba jest zamknięty.


Nie chodziło mi tylko o Ciebie, już parę osób wyżej pisało o spolszczeniu DS. Tak jakby to była gra oparta na dialogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się