ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2012 o 17:38, ja33no napisał:

Dzisiaj zakupiłem grę Mount and Blade edycja Topseller oraz Shogun 2 Zmierzch Samurajów
o ile Mount and Blade Warband udało mi się zarejestrować na platformie Steam to Shogun
jak i Ogniem i Mieczem niestety nie. Wyskakuje, że podany kod jest nieprawidłowy. Co
mam w takim przypadku zrobić? Napisać do pomocy technicznej CD Projektu czy może do kogoś
innego?

Pytanie może zabrzmieć wrednie, ale sam czasem miewam takie "przebłyski" - jesteś pewien, że wszystkie gry są aktywowalne na Steamie? Ostatnio 2 dni próbowałem aktywować bodajże LA Noire, które okazało się nieaktywowalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry kupiłem w media markt. Obie wymagają na 100% aktywacji na steamie. Jutro wybiorę się tam z powrotem i postaram się dostać nowe kopie ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 19:42, ja33no napisał:

Gry kupiłem w media markt. Obie wymagają na 100% aktywacji na steamie. Jutro wybiorę
się tam z powrotem i postaram się dostać nowe kopie ;/.


Na pudełku znajduje się ikonka steam?

A może za dużo razy wpisałeś już źle jakiś klucz i steam zablokował cię na 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OiM od CDP nie jest aktywowalny na Steamie. Wydali bowiem pierwszą wersję gry, a potem na nowo zostala wydana już na Steamie (ale tej wersji CDP nie ma w swoim katalogu). Shogun 2 jak najbardziej jest steamowy, więc może coś źle wpisałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu nieładne zagrywki:

Mad Riders, gra Techlandu, jest teraz w promocji, niestety "niedostępna w regionie". Bez problemu mogą kupić choćby Czesi czy Rosjanie, o zachodzie nie wspominając.

Nie żeby mnie ten tytuł jakoś szczególnie interesował, ale wzorowanie się na Cenedze nie jest fajne. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klikasz w bibliotece prawym przyciskiem myszy na TF2, potem na właściwości. Przechodzisz do zakładki "Język" i tam wybierasz język gry. Dostępne języki to: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i rosyjski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 19:42, ja33no napisał:

Gry kupiłem w media markt. Obie wymagają na 100% aktywacji na steamie. Jutro wybiorę
się tam z powrotem i postaram się dostać nowe kopie ;/.


W przypadku Shoguna polecam napisać do pomocy technicznej. Być może znajdą powód odrzucenia klucza lub powiedzą, gdzie zwrócić się o nowy... W kilku podobnych przypadkach (na forum) widziałem, że taka pomoc choć oczywista okazała się najbardziej skuteczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, ale genialne Valve wymyśliło, że nawet jak mam ustawione na angielski, to i tak muszę mieć po polsku, bo mam polski język w Steamie ustawiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalem na maila wiadomość że dostałem gre Orcs Must Die! Game of the Year.
Tylko nie mam pojęcia od kogo go dostałem ;p Niby brałem udział w losowaniahc na steamgifts, ale czyzbym tak szybko wygrał ?;p Jakies 2 razy brałem w tym udział... xD
Nastepna sprawa to to że pisze "Ten prezent został już rozpakowany." ;p Czyli za późno rozpakowałem ten gift? Bo dostałem go miesiąc temu. :D

20120821120647

20120821121048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 12:11, bujakasza88 napisał:

Dostalem na maila wiadomość że dostałem gre Orcs Must Die! Game of the Year.
Tylko nie mam pojęcia od kogo go dostałem ;p Niby brałem udział w losowaniahc na steamgifts,
ale czyzbym tak szybko wygrał ?;p Jakies 2 razy brałem w tym udział... xD

tam pisze, że dostałeś go od Znajomego royalexecutioner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 12:18, zadymek napisał:

> Dostalem na maila wiadomość że dostałem gre Orcs Must Die! Game of the Year.
> Tylko nie mam pojęcia od kogo go dostałem ;p Niby brałem udział w losowaniahc na
steamgifts,
> ale czyzbym tak szybko wygrał ?;p Jakies 2 razy brałem w tym udział... xD
tam pisze, że dostałeś go od Znajomego royalexecutioner

Tylko ze nie znam typa :D
I rzeczywiście wygarłem to na steamgifts, dogrzebałem się do takiego linku http://www.steamgifts.com/giveaway/mPEg9/orcs-must-die-game-of-the-year

Tylko dlaczego pisze ze gra jest rozpakowana? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj przestał mi nagle działać Shogun 2, wyświetla się taki oto komunikat. Nic nie zmieniałem, żadnego programu cheatującego nie mam, jeszcze ze dwa dni temu wszystko działało. Co może być przyczyną? Sprawdzałem spójność plików - wynik ok.

20120821142120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 14:22, Minamir napisał:

Witam. Dzisiaj przestał mi nagle działać Shogun 2, wyświetla się taki oto komunikat.
Nic nie zmieniałem, żadnego programu cheatującego nie mam, jeszcze ze dwa dni temu wszystko
działało. Co może być przyczyną? Sprawdzałem spójność plików - wynik ok.


Najpierw sobie skopiuj save, jeśli grasz w kampanię. Potem po prostu zrób, co Ci każą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie temu zakończyła się to , i pewnie nie zauważyłeś maila gdzie ci to wysłał ani nie miał od ciebie żadnej odpowiedzi.... dodaj go do friendsów wyjaśnij że nie widziałeś maila i że jeżeli teraz da ci gre zaznaczysz że ją otrzymałeś.

Ale nie sądzę że ci to teraz da skoro nie odebrałeś prezentu przez 3 tygodnie, jak widzę stworzył tydzień temu następną giveaway z tą samą grą tak więc możesz też już się z nią pożegnać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 15:46, Redjevel napisał:

3 tygodnie temu zakończyła się to , i pewnie nie zauważyłeś maila gdzie ci to wysłał
ani nie miał od ciebie żadnej odpowiedzi.... dodaj go do friendsów wyjaśnij że nie widziałeś
maila i że jeżeli teraz da ci gre zaznaczysz że ją otrzymałeś.

Ale nie sądzę że ci to teraz da skoro nie odebrałeś prezentu przez 3 tygodnie, jak widzę
stworzył tydzień temu następną giveaway z tą samą grą tak więc możesz też już się z nią
pożegnać ^^

Aaha, ok :) to nie bede mu zawracał głowy. :) Dzieki za wyjasnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z Shogunem 2 rozwiązany. Nie pomógł reinstall, pomogło za to zastosowanie się do kroków podanych tutaj http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=526354 a konkretniej instalowanie tych "vcredist" z folderu z grą. Obwiniałbym za to dodatek Operation Arrowhead do ArmA 2, który wczoraj instalowałem właśnie na Steamie, i on sam przy pierwszym uruchomieniu instalował sobie jakieś "rzeczy". Dodatek do Army jest z 2010, a Shogun z 2011, więc może coś starszego zastąpiło nowsze i Shogun padł. Chyba więc te 6 godzin ściągania z serwerów Steama było niepotrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej nie ma co zawracać mu gitary, bowiem taki jest regulamin steamgifts.
Jeśli zwycięzca przez tydzień nie potwierdzi odbioru, może nastąpić tzw. reroll lub powtórny giveaway. I tak aż do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się