ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Problem ze Sleeping Dogs... Próbuję odpalić gierke, czekam, czekam, czekam... i wyskakuje błąd "Program HKShip.exe przestał działać" Steam - Błąd "Gra jest aktualnie niedostępna (Application running)". Spotkał się ktoś z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 00:53, bujakasza88 napisał:

Problem ze Sleeping Dogs... Próbuję odpalić gierke, czekam, czekam, czekam... i wyskakuje
błąd "Program HKShip.exe przestał działać" Steam - Błąd "Gra jest aktualnie niedostępna
(Application running)". Spotkał się ktoś z tym?


Gra jest niedostępna to zawsze uruchamiałem steama na nowo i działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 02:18, astradamus napisał:

> Problem ze Sleeping Dogs... Próbuję odpalić gierke, czekam, czekam, czekam... i
wyskakuje
> błąd "Program HKShip.exe przestał działać" Steam - Błąd "Gra jest aktualnie niedostępna

> (Application running)". Spotkał się ktoś z tym?

Gra jest niedostępna to zawsze uruchamiałem steama na nowo i działało.

To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z kasą na Steam. Chcę wpłacić trochę kasy na Steam za pomocą PaySafeCart. Steam przyjmuje tylko euro a w Polsce (przynajmniej w mojej okolicy) sprzedają tylko w zł. Co mam zrobić żeby kasa wpłynęła na konto tą metodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby i ktoś z łaski swojej wytłumaczyć o co chodzi z tymi zmianami w regulaminie steam? Po ich zaakceptowaniu moje gry staną się wypożyczonyi licencjami i będę musiał płacić za ich przedłużenie? I co z grami na płytach? Czy jeśli nie wyrażę zgody na zmiany regulaminu, to będę mógł w nie dalej grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 18:04, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Po ich zaakceptowaniu moje gry staną się wypożyczonyi licencjami i będę musiał płacić
za ich przedłużenie?

Twoje subskrypcje na czas nieokreślony pozostają subskrypcjami na czas nieokreślony. Na Steamie nigdy nie miałeś gier na własność.

Dnia 23.08.2012 o 18:04, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Czy jeśli nie wyrażę zgody na zmiany regulaminu, to będę mógł w nie dalej grać?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 18:06, Dared00 napisał:

> Po ich zaakceptowaniu moje gry staną się wypożyczonyi licencjami i będę musiał płacić

> za ich przedłużenie?
Twoje subskrypcje na czas nieokreślony pozostają subskrypcjami na czas nieokreślony.
Na Steamie nigdy nie miałeś gier na własność.
> Czy jeśli nie wyrażę zgody na zmiany regulaminu, to będę mógł w nie dalej grać?

Nie.

Czyli jako zwykły użytkownik nie odczuję żadnej zmiany, a Valve "broni się" na przyszłość przed pozwami nt wyroku Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 21:23, Przedlack napisał:

Hmmm... kurczę, tylko 10 złotych, ale ciągle się zastanawiam...

Nie zastanawiać się tylko brać. Gra jest świetna. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 21:25, Kadaj napisał:

Nie zastanawiać się tylko brać. Gra jest świetna. ^^

Aaaaa co tam, jutro w robocie posiedzę godzinę dłużej to mi się zwróci. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 21:34, Przedlack napisał:

> Nie zastanawiać się tylko brać. Gra jest świetna. ^^
Aaaaa co tam, jutro w robocie posiedzę godzinę dłużej to mi się zwróci. :3


Boże daj by mieć pracę 10zł/h XD

Wracając do tematu: za ile mija termin akceptacji tego nowego regulaminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was bardzo serdecznie. Ostatnio chciałem sobię zrobić kopie GTA IV ze steam... Utworzyłem tak jak zawsze, ale w tym folderze co jest gra mam tylko pliki:

12211_depotcache_1.csd
12211_depotcache_1.csm
12218_depotcache_1.csd
12218_depotcache_1.csm
sku.sis

Przy innych grach, z których tworzyłem kopie zapasowe miałem jeszcze plik "steambackup" przez, który przywracało się grę, a przy GTA IV tego nie ma... Wie ktoś o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie 2 pytanka, bo na Steamie nic jeszcze nie kupowałem:

1. Czy jest możliwość wyboru oryginalnej wersji językowej gry, jeśli dostępna jest polska, a konto mam zarejestrowane na Polskę? Chodzi mi dokładniej o C&C 3 - zależałoby mi na grze po angielsku, a widzę, że na Steamie jest polonizacja.
2. Czy jest szansa, że na w/w grę będzie jakaś promocja? Tzn. czy gry, które już kiedyś pewnie w promocji były, mają szansę trafić do niej raz jeszcze + czy jednoczesna obecność na Originie temu nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 10:52, Strange101 napisał:

1. Czy jest możliwość wyboru oryginalnej wersji językowej gry, jeśli dostępna jest polska,
a konto mam zarejestrowane na Polskę?

Nie spotkałem się jeszcze na Steamie z grą, w którą nie można by było grać po angielsku. Zazwyczaj dostępne są wszystkie języki wyszczególnione w opisie.

Dnia 25.08.2012 o 10:52, Strange101 napisał:

2. Czy jest szansa, że na w/w grę będzie jakaś promocja?

Promocje się powtarzają, niektóre kilka razy w roku. Na gry od EA też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 10:52, Strange101 napisał:

2. Czy jest szansa, że na w/w grę będzie jakaś promocja? Tzn. czy gry, które już kiedyś
pewnie w promocji były, mają szansę trafić do niej raz jeszcze + czy jednoczesna obecność
na Originie temu nie przeszkadza.

Jak zależy Ci na kasie, radziłby poczekać na C&C Franchise special deal, wtedy wszystkie gry z tej serii dostają -75% ceny (5 v 20e). Trudno powiedzieć kiedy konkretnie powtórzą, ale na 99% będzie również ta okazja w Winter Sale pod koniec roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie uszkodzony backup. Kiedyś próbowałem zrobić backup Bioshocka 2, ale za nic nie chciało działać. Chyba z 5 razy próbowałem, i zawsze brakowało jakiś plików. Nie wiem, czym jest to spowodowane.

Spróbuj zwyczajnie zrestartować kompa i zrobić backupa jeszcze raz. Jak to nie pomoże, zmień nazwę clientregistry.blob (w katalogu Steama), włącz program i spróbuj wtedy. Więcej nic nie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się