ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2012 o 16:29, Crew_900 napisał:

Mógłby ktoś zmienić nazwę tematu na Steam - Temat Ogólny ? Bo od paru lat wiemy, że zagładą
to nie jest : E


A co z tematami z dopiskiem "Czy się ukaże" o grach dawno mających nawet sequele :), albo o "największa nadzieja gatunku fps/itp." o grze która okazała się gorsza niż średnia :P...

Takich tematów znalazło by się kilka :) Paradoksalnie myślę, że ułatwia to poruszanie się po forum- wzrokowo pamięta się również te dopiski, nieważne jak absurdalne stają się z biegiem czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 16:29, Crew_900 napisał:

Bo od paru lat wiemy, że zagładą to nie jest : E

Paru forumowych hejterów by się nie zgodziło, widziałem gdzieś nawet porównanie Steama do hitlerowców. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 22:24, Kadaj napisał:

> Bo od paru lat wiemy, że zagładą to nie jest : E
Paru forumowych hejterów by się nie zgodziło,


Mocne słowa jak na kogoś kto nawet w awatarze manifestuje niechęć do danej instytucji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 22:29, Evertsen_Dante napisał:

Mocne słowa jak na kogoś kto nawet w awatarze manifestuje niechęć do danej instytucji...

Swój pozna swego, co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techniczne pytanie odnośnie Steam:
Dziś wieczorem zauważyłem na swojej liście zainstalowanych gier Gotham City Impostors. Głowę daję, że nie instalowałem sobie niczego takiego- zresztą toto zajmuje ledwie 16MB, więc to nie może być cała gra. Natomiast w związku z tym zastanawiają mnie 2 rzeczy:
1. Czy ostatni update SSA dał Valve prawo do umieszczania na moim koncie co dusza zapragnie?
2. Czy wie ktoś jak się pozbyć tego śmiecia z listy gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że jest to gra Free to Play, to usuwasz ją jak wszystkie (z tym, że w przypadku FTP, gry takie usuwają się z biblioteki).

Swoją drogą, Batman dla Polski ma swoją ''premierę" [dziękować Cenedze) we wrześniu, to pewnie z tej okazji wrzucili wszystkim do biblioteki grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest dobry temat, ale w tym o grze ostatni post jest z 2009 roku :)
Otóż, wygrałem Death to Spies: Gold (na steamgifts.com) i wszystko ładnie pięknie tylko gra Death to Spies jest w angielskiej wersji językowej, a z tego co znalazłem w google istnieje wersja z polskimi napisami. Da się to jakoś spolszczyć? Na Steamie ani w opcjach gry nie mam takiej opcji. Nie wiem- jakieś pliki gdzieś wrzucić można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kopia zapasowa (GTA 4) nie wytworzyła pliku exe, z możliwością odpalenia przywrócenia kopii, to wystarczy wybrać w opcji steam ''Przywróć kopię'' i wybrać folder, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gdzieś w głębiach internetu jest spolszczenie do tej gry, to i ze steamową wersją będzie działać.

Katalog z tą grą jest prawdopodobnie w steam/steamapps/common

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Zapuściłem się kilka stron wgłąb google i nic. Jak to nic? Oczywiście, że jest, ale trzeba numer telefonu podać :D Tak samo jak z domniemanym 95% spolszczeniem L.A Noire... No nic... Zobaczę po angielsku, może moja średnia znajomość tego języka da radę.
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 14:11, Jedimax napisał:

Jeśli kopia zapasowa (GTA 4) nie wytworzyła pliku exe, z możliwością odpalenia przywrócenia
kopii, to wystarczy wybrać w opcji steam ''Przywróć kopię'' i wybrać folder, prawda?


Zgadza się (tym samym przyznaję, że gdy swego czasu pisałem, że taka kopia jest bezużyteczna, nie miałem racji :)). Do tego nieważne jest, czy wskażesz bezpośrednio folder Disk_1 czy folder nadrzędny (przetestowałem to na sobie :)), Steam sobie poradzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jestem świeżo po formacie i podczas uruchamiania Steama mam komunikat:
"There was a problem with your Steam installation.
Please reinstall steam."
Próbowałem przeinstalować, ale nic to nie dało.
Proces pojawia się na liście po Ctrl + Alt + Del.
Jak naprawić problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 16:05, ZnalazlemNemo napisał:


Działa wam miejsce, które pokazuje status znajomych? Ponieważ cały czas mam, że nie można
nawiązać połączenia blablalbalbal.

Albo masz problem z netem albo robią coś ze Steam''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 17:57, dreamer94 napisał:

Czy można doładować portfel steam mając konto złotówkowe,

Jak najbardziej.

Dnia 06.09.2012 o 17:57, dreamer94 napisał:

a jeśli tak to ile ściągają
za przewalutowanie ?

O tym już decyduje Twój bank, to jest rozliczane jak zwykła płatność kartą w obcej walucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się