ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2012 o 12:23, Crew_900 napisał:

Heh nie wiem co jest z tym greenlight. Wczoraj na black mesa source było koło 30% a
dzisiaj jest 11%

Z FAQ:
"How many votes does a game need to get selected?
It''s going to change during the first few days/weeks since we don''t know what kind of traffic to expect. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 12:23, Crew_900 napisał:

Heh nie wiem co jest z tym greenlight. Wczoraj na black mesa source było koło 30% a
dzisiaj jest 11%


Teraz jest 37 %, aczkolwiek spada co jakiś czas na te paręnaście procent. Ciekawe czy to ilość głosów się zmienia, czy zmieniają coś w limicie głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś taki dość "ciekawy" problem ze steamem, kupiłem dlc do trine2 przez paypala (jak zawsze), i po zapłaceniu długo nic się nie działo (tylko strona ze steamem i "w toku"), w końcu wyskoczył error, coś tam, że być może transakcja się udała ale nie udało się sprawdzić, i żebym zobaczył maila lub historie konta. Żadnego maila nie dostałem (ani od steama ani paypala), kasy nie zabrało, grę dostałem.
Co z tym powinienem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 00:04, Rokuto napisał:

Poczekaj, a samo zniknie. Potem kup to.


Przy okazji już słyszałem o tym jak niektórzy trejderzy wycofują kasę i gra się kasuje, a co gdy do gry został doczepiony cd key, i gra jest np aktywowana przez ten klucz także na origin np. medal of honor...
pieniądze się wycofa gra zniknie a klucz można sobie zapisać?... czy zostanie dezaktywowany jakoś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 01:08, Redjevel napisał:

pieniądze się wycofa gra zniknie a klucz można sobie zapisać?... czy zostanie dezaktywowany
jakoś?:P

Szczerze powiedziawszy to nie wiem :) Miałem kilka razy problemy z transakcjami. Pieniędzy z konta mi nie ubywało, gra pojawiała się w bibliotece, ale zainstalować się jej nie dało. Nie sprawdzałem nigdy, czy przypisywano do niej jakiś cd-key. Po chwili i tak znikało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad zakupem przedmiotu w TF2 jednak nie można tego zrobić przez zwykły transfer pieniędzy z konta bankowego (mTransfer w moim przypadku) a można przez PayPal. Okazało się też że muszę dodać min 5 euro a kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 16:42, Witcher1990 napisał:

Myślałem nad zakupem przedmiotu w TF2 jednak nie można tego zrobić przez zwykły transfer
pieniędzy z konta bankowego (mTransfer w moim przypadku) a można przez PayPal. Okazało
się też że muszę dodać min 5 euro a kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Pomoże
ktoś?

W głównym oknie Steama klikasz w napis "Konto [twój nick]". Z listy wybierasz Dane Konta. I po prawej stronie klik na "Dodaj fundusze do swojego portfela". Wybierasz z listy Paypal. Podajesz swoje dane. A dalej to już zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Oczywiście musisz mieć konto PayPal. Z podpiętą kartą kredytową, lub z zasilonym kontem. Aktualnie 5€ to około 21,40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając posta cebulowego - kartę z mBanku (z delfinkiem) możesz spokojnie wykorzystywać do płacenia na Steam, tylko trzeba zmienić na niej limit na płatności przez Internet (domyślnie jest 0).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 13:53, Rokuto napisał:

> pieniądze się wycofa gra zniknie a klucz można sobie zapisać?... czy zostanie dezaktywowany

> jakoś?:P
Szczerze powiedziawszy to nie wiem :) Miałem kilka razy problemy z transakcjami. Pieniędzy
z konta mi nie ubywało, gra pojawiała się w bibliotece, ale zainstalować się jej nie
dało. Nie sprawdzałem nigdy, czy przypisywano do niej jakiś cd-key. Po chwili i tak znikało.

Czyli można wycofać pieniądze za tranzakcje na steam czy nie ? :D ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 20:08, Blackhand napisał:

Uzupełniając posta cebulowego - kartę z mBanku (z delfinkiem) możesz spokojnie wykorzystywać
do płacenia na Steam, tylko trzeba zmienić na niej limit na płatności przez Internet
(domyślnie jest 0).

Bóg Ci zapłać, wykonałem wszystko tak jak napisałeś i już mam te 5 euro. A jeszcze miesiąc temu zarzekałem się, że nie kupię nic w tym sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam właśnie otrzymał nową funkcjonalnośc, "Big Picture''. Ot, taki tryb dla telewizorów. Całkiem wygodnie steruje się padem, pisanie też ujdzie, przy odrobinie wprawy. Nawet fajna sprawa jak ktoś ma możliwość podłączenia komputera do telewizora i w pełni korzystania z dobrodziejstw takiego ustawienia, ale pewnie większość zostanie przy monitorze, gdzie toto pozostaje tylko ciekawostką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2012 o 02:23, Mercuror napisał:

Steam właśnie otrzymał nową funkcjonalnośc, "Big Picture''. Ot, taki tryb dla telewizorów.
Całkiem wygodnie steruje się padem, pisanie też ujdzie, przy odrobinie wprawy. Nawet
fajna sprawa jak ktoś ma możliwość podłączenia komputera do telewizora i w pełni korzystania
z dobrodziejstw takiego ustawienia, ale pewnie większość zostanie przy monitorze, gdzie
toto pozostaje tylko ciekawostką.


Wole mysz i klawiaturę. Pady są do konsol nie do komputerów imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2012 o 02:29, astradamus napisał:

Wole mysz i klawiaturę. Pady są do konsol nie do komputerów imo.

Od lat używam pada grając na PC i dla mnie jest to wygodniejszy kontroler, nie czuję się przyspawany do jednej powierzchni jak w przypadku myszy i klawiatury.

A co do Big Picture - z posiadania telewizora zrezygnowałem chyba jeszcze przed zakupem pierwszego pada do PC. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się