ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

@Lucas01
A wszystko masz kupione w box-ie + sklep steam?? Ja kiedyś na allegro nadziałem się na "lewy" key od Shogun II, nie dość, że grę straciłem to jeszcze zbanowali całkiem konto(odblokowali po bardzo długiej przepychance z supportem).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Steama, bo kiedyś wyjechał poza dom (mam laptopa) i chciałem sobię pograć w Mafię II. Okazało się, że mam włączony tryb online i nie mogę włączyć Steama, bo akurat tam nie miałem dostępu do Internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 14:52, Lucas01 napisał:

Mi 2 gry znikły ze steam i na razie nie wiem o co chodzi. Wysłałem pytanie i czekam na
odpowiedź.


Mi ostatnio wcięło Deus ex: HR: missing link, problem był gdzieś po stronie steam, dziś dopiero wróciło. Zobacz w sklepie steam na karcie danej gry czy masz przycisk play now i czy w zakładce licencje i subskrypcje się znajdują, jak tak to problem steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 19:39, Lucas01 napisał:

Napisałem do supportu i czekam na odpowiedź. Co ciekawe w grę mogę cały czas grać tylko
muszę wchodzić przez ikonki a nie przez steam

A sprawdź czy nie zostały przeniesione do zakładki narzędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie były to czasem wersje beta? Mnie w ten sposób znikło Guns of Icarus online.... A jeżeli to nie tajemnica to o jakie tytuły chodzi? Może ktoś ma z nimi podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 19:39, Lucas01 napisał:

Napisałem do supportu i czekam na odpowiedź. Co ciekawe w grę mogę cały czas grać tylko
muszę wchodzić przez ikonki a nie przez steam


Ikony ze steamowych gier to tylko komendy do Steama, nie skróty do plików .exe Skoro możesz nadal grać, to znaczy że nadal masz te gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o szybką pomoc!
STEAM mnie po prostu wku***
wracam z pracy mam jakieś 2 godzinki żeby pograć w skyrim a tu patcher się włancza na godzine
jeden wyłączyłem auto update i nawet coś tam pozaciągałe
dwa wyszedłem na chwile z gry a steam już chce patchować
mimo wyłączenia możliwości auto updatu i tak się włącza
i najgorsze
jak się zacznie to nie można przerwać
i tu jest moje pytanie JAK wyłączyć ściąganie patcha i grać bez niego?
czt Valve nie pomyślał że ja może wersje (losowe liczby) 1.4.2.4.6. a nie 1.4.2.4.7
może ja tego ku*** nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosta i szybka odpowiedź: Nie da się wyłączyć ściągania uaktualnień na steamie. Każdy musi mieć tę samą wersję i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to już woe ściągnąć cracka i mnieć z głowy
mam wrażenie że piraci się ze mnie śmieją
ostatni raz kupowałem gre działającą na steam.
od teraz jak zobacze w empiku czy gdzieś że steam potrzebny jeb** pierwszą lepszą osobe w twarz wyjde i ściągne pirata. mniej nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 20:27, Maximoe napisał:

to już woe ściągnąć cracka i mnieć z głowy
mam wrażenie że piraci się ze mnie śmieją
ostatni raz kupowałem gre działającą na steam.
od teraz jak zobacze w empiku czy gdzieś że steam potrzebny jeb** pierwszą lepszą osobe
w twarz wyjde i ściągne pirata. mniej nerwów.

A jakie masz łącze i jaką wersję "Skyrima" (polską - Cenegową, czy Zachodnioeuropejską)? Ja bym poczekał aż siciągnie wszystkie patche i sprawdziłbym spójność plików, potem zrestartowałbym Steama. Może tak zrobisz i napiszesz jak poszło? Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem jesy takiej natury że po prostu nie chce robić pachy wracam do domu po całym dniu w pracy i mam tylko chwile na granie a jak za tydzień dwa znowy coś włącze to znowu autoupdate. poprostu czuje się wyru**** przez wielkiego m***** w d***.
mam wersje cenegową pudełkową po polsku kupioną w dniu premiery. kupiłem niedawno nowego kompa i chciałem wrócić do gry a tu 3 dni mi się 8gb patchy robiło troche pograłem (mroczne bractwo pod koniec) na chwile wyszedłem z gry. włączam ponownie a tu ZONK jeszcze 200 mega. no poprostu yafud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 20:50, Maximoe napisał:

problem jesy takiej natury że po prostu nie chce robić pachy wracam do domu
po całym dniu w pracy i mam tylko chwile na granie a jak za tydzień dwa znowy coś włącze
to znowu autoupdate. poprostu czuje się wyru**** przez wielkiego m***** w d***.
mam wersje cenegową pudełkową po polsku kupioną w dniu premiery. kupiłem niedawno nowego
kompa i chciałem wrócić do gry a tu 3 dni mi się 8gb patchy robiło troche pograłem (mroczne
bractwo pod koniec) na chwile wyszedłem z gry. włączam ponownie a tu ZONK jeszcze 200
mega. no poprostu yafud.

A jakie masz łącze? Ja na Twoim miejscu zostawiłbym włączony autoupdate i włączył Steam na noc, by spokojnie pobrał i zainstalował patche, a potem zrestartował Steama. :) I za każdym razem po całej operacji sprawdziłbym spójność plików w opcjach Steam.

Masz jakieś mody zainstalowane? Może one się "psioczą" z właściwą grą i powodują stałe autopatchowanie...
Jeśli to nie pomoże, może napiszesz do supportu i ewentualnie przeinstalujesz całą grę?

Pozdrawiam i życzę powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety jedna z przekleństw PC-towych wersji gry. Patche ściągnąć musisz, inaczej nie pograsz. Kiedyś było można uruchomić Steam w wersji offline i grać, ale nie wiem czy teraz też tak można. Gdybyś miał szybkiego neta (od 20 mb/s) to byś nawet nie zauważył kiedy się ściągnęło. Ewentualnie poszedł byś zrobić coś sobie do jedzenia czy herbatę. Przy niskim łączu, niestety trzeba się naczekać. Gry hardcorowe zdecydowanie nie są dla ludzi pracujących, mających własne rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie skończył update i mam teraz inny problem

mój win 8 pyta czy chce zezwolić na włączenie skyrim to klikam tak
okno z wyborem wersji wybieram pełna lokalizacja
okno kolejne wybieram graj

i teraz to powtórz....

nie wytrzymam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się