ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Tak jak kolega wcześniej pisał, na Win 8 jest wiele błędów z grami. Niektóre działają normalnie (w mniejszości), niektóre działają ale z błędami (większymi lub mniejszymi), a jeszcze inne nie uruchamiają się wcale. Win 8 jest dobry jako system testowy, ale głównym nadal powinien być (najlepiej) 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na razie wszystko mi działało
aż do tego patcha.
zastanawiam się czy to już pod jakiś paragraf nie podchodzi

nie miałem tego problemu. zrobił się ostatni patch i nagle coś takiego

jest jakaś możliwość cofnięcia patcha? niestety nie wiem do jakiej wersji. bo crack na stemową gre to nie problem i ściągnołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje jedynie przeinstalować grę, bo nie da się cofnąć zainstalowanego już patcha. Co do samego cracka. To nie wiem czy Steam nie zbanuje Ci przez to konta. Wcześniej czy później wykryją, że ktoś ingerował w modyfikację gry. Wtedy możesz mieć problemy z Twoim kontem. Warto to mieć na uwadze. Chyba że się mylę, to wtedy proszę mnie poprawić. Całego regulaminu Steama i umowy licencyjnej gry nie znam na pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 21:34, Maximoe napisał:

na razie wszystko mi działało
aż do tego patcha.
zastanawiam się czy to już pod jakiś paragraf nie podchodzi

nie miałem tego problemu. zrobił się ostatni patch i nagle coś takiego

jest jakaś możliwość cofnięcia patcha? niestety nie wiem do jakiej wersji. bo crack na
stemową gre to nie problem i ściągnołem


Na pudełku w tabelce "wymagania sprzętowe" masz jasno napisane: Windows 7/Vista/XP a Ty masz ósemkę pod którą gra nie była pisana więc nie dziw się, że są błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tym programem ? Od paru dni pobierać normalnie się nie da. Włączam pobieranie i na początku paę minut leci z maks prędkością a potem spada do 200 kb/s i tak się utrzymuje. Wstrzymywanie i wznawianie nic nie pomaga, jedynie restart steama, zmieniam regiony i też nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 15:16, Crew_900 napisał:

Co jest z tym programem ? Od paru dni pobierać normalnie się nie da. Włączam pobieranie
i na początku paę minut leci z maks prędkością a potem spada do 200 kb/s i tak się utrzymuje.
Wstrzymywanie i wznawianie nic nie pomaga, jedynie restart steama, zmieniam regiony i
też nic nie pomaga.


Być może problem jest z siecią, nie Steamem? Wiem, że zabrzmi to mało pomocnie, ale u mnie działa dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 18:37, Crew_900 napisał:

Na steamie widziałem parę tematów o takim problemie ;p


I wymyślono coś konstruktywanego? Może się przydać, u mnie błędy Steama zawsze pojawiają się z opóźnieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 18:56, Crew_900 napisał:

Co ty nikt nie odpisywał.


Nie ma to jak szukanie po forach, tylko po to by trafić na post bez odpowiedzi, napisany dwa lata temu przez siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 19:22, Crew_900 napisał:


Nie no wczorajsze były i dzisiejsze na forum Steama


Nawiązanie do głównego problemu, jaki pojawia się podczas szukania pomocy na forum. :)
Podejrzewam, że Steam zwolnił ze względu na ostatnie godziny darmowego weekendu, choć radził sobie w końcu z większym ruchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 19:22, Crew_900 napisał:


Nie no wczorajsze były i dzisiejsze na forum Steama

Zmień inny server pobierania, np. Kanada, Montreal i będzie działało dobrze, ja tak zrobiłem i pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie jak w steamie instalując grę wskazać inny dysk niż domyślny. Problem pewnie banalny ale proszę o podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Gry automatycznie instalują się w katalogu gdzie masz zainstalowanego Steama. Zatem, na dysku gdzie masz zainstalowanego Steama, będziesz musiał ściągać gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 19:30, Kraju napisał:

Nie da się. Gry automatycznie isntalują się w katalogu gdzie masz zainstalowanego Steama.
Zatem, na dysku gdzie masz zainstalowanego Steama, będziesz musiał ściągać gry.

W najnowszej becie (tej z Big Picture Mode) się da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się