ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Mam w ekwipunku 2 przedmioty "Dota 2". Rzecz w tym, ze Dote 2 już mam zainstalowaną. Jak rozumiem mogę te kopie gry oddać znajomemu nie tracąc przy tym swojej teraz i w przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 10:34, Ecko09 napisał:

Mam w ekwipunku 2 przedmioty "Dota 2". Rzecz w tym, ze Dote 2 już mam zainstalowaną.
Jak rozumiem mogę te kopie gry oddać znajomemu nie tracąc przy tym swojej teraz i w przyszłości?

Dokładnie tak, są to prezenty, które możesz oddać komu chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zauważyłem, jakim bałaganiarzem jest Steam ("lepszym" jak Windows :D) - w folderze common znalazłem "kilka" gier, które wg klienta Steam są odinstalowane. Więc wywaliłem dziadostwo i widzę jeszcze potencjalnie 2GB do uwolnienia - pliki z podfolderów folderu o nazwie takiej, jak nazwa mojego konta. Można stamtąd bezpiecznie wywalić wszystko, co jest powiązane z grami z serii HL/TF (czyli foldery Half-Life, Team Fortress 2 itd.) bez szkody dla Portali (które jako jedyne mam tak naprawdę zainstalowane)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 19:07, Blackhand napisał:

Można stamtąd bezpiecznie wywalić wszystko,
co jest powiązane z grami z serii HL/TF (czyli foldery Half-Life, Team Fortress 2 itd.)
bez szkody dla Portali (które jako jedyne mam tak naprawdę zainstalowane)?

Są to pliki Source, współdzielone przez gry oparte na tym silniku. Radziłbym zostawić, bo z tego co pamiętam wszystkie są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jak ma się sprawa z różnicą stref czasowych? Jeśli jakaś gra na Steamie odblokuje się (według karty) "za około 2 dni i 6 godz.", to kiedy i o której w Polsce będziemy mogli grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 19:18, Harrolfo napisał:

Witam,
Jak ma się sprawa z różnicą stref czasowych? Jeśli jakaś gra na Steamie odblokuje się
(według karty) "za około 2 dni i 6 godz.", to kiedy i o której w Polsce będziemy mogli
grać?

Za około 2 dni i 6 godz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 19:22, Dared00 napisał:

Za około 2 dni i 6 godz. ;)

To pewne zatem, że nowy "Hitman" odblokowany będzie we wtorek? Ktoś wie? Jeśli tak, byłaby to świetna wiadomość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj dostałem 2 dodatkowe sztuki gry dota 2 i w ekwipunku gdy zaznacze któregoś gifa pisze ,że ten prezent może być użyty tylko w niektórych krajach i chyba nie ma polski więc nie mogę go dać nikomu z Polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 08:22, kryst90 napisał:

Witam! Dzisiaj dostałem 2 dodatkowe sztuki gry dota 2 i w ekwipunku gdy zaznacze któregoś
gifa pisze ,że ten prezent może być użyty tylko w niektórych krajach i chyba nie ma polski
więc nie mogę go dać nikomu z Polski ?


Możesz, sam dałęm kilku osobą, Polski nie ma na liście, bo się nie zmieściła, tak samo jest z USA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeden z forumowiczów podarował mi kod do Dota 2 więc postanowiłem po tylu latach sprawdzić w końcu co to jest ten Steam. Mam kilka pytań, jako że nigdy nie korzystałem z tej platformy, bo jestem zatwardziałym konsolowcem. :) Więc na początek: Ściągam DC Universe Online, i jako że jest to ponad 20 GB plików... Czy jeśli wyłączę Steam to po ponownym uruchomienia gra będzie się ściągać od miejsca w którym spauzowałem ściąganie? Net mój demonem prędkości nie jest, a i zostawienie komputera na te kilka godzin nie wchodzi w grę, a chciałbym sprawdzić DCU na PC.

Druga sprawa - Są tu jakieś darmowe gry? Widzę kilka MMO, ale może jest jakaś inna lista ''darmówek''? Nie ukrywam że od kilku laty gry kupuję tylko na PS3 a komputer olewam, za mocny też nie jest, więc czy znajdę tutaj coś na taką maszynę (Q6600, 2 GB RAM, GF8800GS)?

Aha, i jaka jest domyślna lokalizacja do której Steam ściąga mi gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 14:41, PanSzpieg napisał:

Czy jeśli wyłączę Steam to po
ponownym uruchomienia gra będzie się ściągać od miejsca w którym spauzowałem ściąganie?

Tak.

Dnia 21.11.2012 o 14:41, PanSzpieg napisał:

Druga sprawa - Są tu jakieś darmowe gry? Widzę kilka MMO, ale może jest jakaś inna lista
''darmówek''?

http://forums.steampowered.com/forums/showpost.php?p=9771765&postcount=1
lista wszystkich darmówek i f2p. Ze swojej strony polecam Team Fortress 2, który powinien spokojnie chodzić na Twoim sprzęcie.

Dnia 21.11.2012 o 14:41, PanSzpieg napisał:

Aha, i jaka jest domyślna lokalizacja do której Steam ściąga mi gry?

Domyślnie instaluje do folderu, w którym zainstalowałeś Steam. Żeby go zmienić musisz przeinstalować Steam do innej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2012 o 15:00, milten6 napisał:

Tak.

Świetnie. Swoją drogą - Gra ktoś w DC Universe? Gram regularnie na PS3, ale jakoś mało polaków jest i nie mam z kim zadań robić, a niektóre w pojedynkę są cholernie trudne.

Dnia 21.11.2012 o 15:00, milten6 napisał:

http://forums.steampowered.com/forums/showpost.php?p=9771765&postcount=1
lista wszystkich darmówek i f2p. Ze swojej strony polecam Team Fortress 2, który powinien
spokojnie chodzić na Twoim sprzęcie.

O, nie wiedziałem że TF2 jest za darmo, na pewno zagram. Na gry pecetowe nie mam co wydawać pieniędzy bo i tak nowości mi nie chodzą, więc fajnie że można tu zagrać w coś starszego za darmo.

Dnia 21.11.2012 o 15:00, milten6 napisał:

Domyślnie instaluje do folderu, w którym zainstalowałeś Steam. Żeby go zmienić musisz
przeinstalować Steam do innej lokalizacji.

Dzięki wielkie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości: jak się dostaje Dota 2? Tylko przez zapisanie się do kolejki na oficjalnej stronie? I dlaczego w takim razie ludzie mają po kilka? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 19:01, Kraju napisał:

Chce ktoś DOTA 2? Mam tego cztery sztuki do rozdania.


Ja chętnie wezmę :) Jak coś to e-mail na gramsajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się