ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2012 o 21:17, PanSzpieg napisał:

Kurcze, też się właśnie dziwię, niby gra za 20 euro ponad a każdy rozdaje klucze za darmo.
:) Często są takie akcje na Steamie? :)

Z tego co się dowiedziałem, Dota 2 będzie wkrótce udostępniona w modelu F2P. Stąd masa darmowych kluczy i ich niska wartość. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 20:51, Hartus napisał:

Sądząc po tym: http://steamcommunity.com/app/570/discussions/0/882966056646969743/ wartość
chyba już mocno zmalała. Valve chyba przesadził z tą ilością zaproszeń. ;)

To i tak będzie F2P, więc co za różnica. Przynajmniej trochę dociął tym, którzy twierdzili że przetrzymują grę jak najdłużej w fazie bety, by zarobić na kluczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2012 o 21:36, Feallan napisał:

Jeśli bardzo Ci to przeszkadza, to możesz spróbować panaceum na Steama, czyli zmianę
nazwy clientregistry.blob :)

Nie wiem, może tłu głupie, ale mi takie pierdoły przeszkadzają. :P

Poradziłem sobie, wystarczyło usunąć niepotrzebne rzeczy z folderu ''games''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 16:55, FreemanPL napisał:

Mam problem ze steam, ciągle się zacina, a gry włączam aktualizuje sie - za każdym razem.


To nie problem. To feature. Tak samo mam za każdym razem, gdy jest ściągany patch do Doty 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 16:59, SiDi napisał:

> Mam problem ze steam, ciągle się zacina, a gry włączam aktualizuje sie - za każdym
razem.

To nie problem. To feature. Tak samo mam za każdym razem, gdy jest ściągany patch do
Doty 2.

Troche to wkurzające jest, i nie potrzebne chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 15:50, FreemanPL napisał:

JA CHCE! :D dodam cie


Nic z tego, na sprzedaż nie będę oddawać gifta, bo widzę, że masz Dotę. Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo by na tym nie zarobił, ale faktem jest to, że chcesz komuś coś oddać za darmo, a on podchodzi do tego materialistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tej całej Doty jeszcze nie mam :) Próbowałem kilka razy wygrać na steamgifts, ale nic z tego :D
Jeśli jeszcze masz to chętnie przetestuję z czym to się je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: pewien człowiek na allegro sprzedaje klucz Steam do gry, którą miał dołączoną do karty graf., a z której nie skorzysta. Jeśli go kupię, wszystko będzie działało i tak dalej, ale moje pytanie jest inne - z tego co wiem, skan klucza wystarczy, aby zgłosić roszczenia do konta (np. jak zostało zhackowane, to można wysłać klucz do Valve, żeby odblokować sobie konto). Czy zatem nie jest to niebezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 22:18, LubieWafle napisał:

Mam pytanie: pewien człowiek na allegro sprzedaje klucz Steam do gry, którą miał
dołączoną do karty graf., a z której nie skorzysta. Jeśli go kupię, wszystko będzie działało i
tak dalej, ale moje pytanie jest inne - z tego co wiem, skan klucza wystarczy, aby zgłosić
roszczenia do konta (np. jak zostało zhackowane, to można wysłać klucz do Valve, żeby
odblokować sobie konto). Czy zatem nie jest to niebezpieczne?

Poproś, by sprzedający wysłał Ci zwykłym listem kartę z kluczem, dolicz koszty takiej wysyłki do ceny sprzedaży i już po sprawie. Sprzedający nie będzie miał możliwości zgłaszania roszczeń do gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 22:22, Janek_Izdebski napisał:

Poproś, by sprzedający wysłał Ci zwykłym listem kartę z kluczem, dolicz koszty takiej
wysyłki do ceny sprzedaży i już po sprawie. Sprzedający nie będzie miał możliwości zgłaszania
roszczeń do gry. :)

A jak zrobi sobie zdjęcie klucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 22:43, LubieWafle napisał:

A jak zrobi sobie zdjęcie klucza?


A co mu to da, jak nie ma go fizycznie? Zawsze możesz wysłać supportowi zdjęcie kodu obok karteczki z datą i twoim nickiem.

Nawet jeśli sprzedawca chciałby kombinować, to ma na to 90 dni od zakupu, potem nie da się przenieść keya na inne konto. Nie wystawiaj mu komentarza po aukcji i tyle, będzie się bał że dostanie negatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się