ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2012 o 22:43, LubieWafle napisał:

A jak zrobi sobie zdjęcie klucza?

Zrób dokładnie, to o czym pisze Feallan oraz to co ja mówiłem - niech Ci wyśle karteczkę z kodem pocztą. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 02:59, Janek_Izdebski napisał:

> A jak zrobi sobie zdjęcie klucza?
Zrób dokładnie, to o czym pisze Feallan oraz to co ja mówiłem - niech Ci wyśle karteczkę
z kodem pocztą. :)

Pozdrawiam.

Dzięki wszystkim za porady, ale jednak zdecyduję się chyba na Steam store. Lepsze oferty. :)
Czy mogę zakupić grę bez posiadania programu Steam, ale logując się na moje konto poprzez internet? Jutro niestety nie będę mógł wejść na PC, więc pozostaje netbook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Dziś otrzymałem mailowe potwierdzenie od supportu GreenManGaming, że gry Bethesdy zakupione u nich będą działać na terenie Polski, jednak będą to wersje zachodnie niekompatybilne z DLC od Cenegi (kompatybilne tylko z zachodnimi DLC). Info na pewno się przyda wszystkim mającym wątpliwości, czy kupować tam gry tego wydawcy. :)

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 21:02, Wielki_Bubba napisał:

W ogóle jaka jest cena skyrima na steamie ?

23,44 funta
26,79 eurasów

Wszystko to uwzględniając zniżki.

Dnia 26.11.2012 o 21:02, Wielki_Bubba napisał:

I da się go tam kupić z Polski ?

Nie da się.

PS. Protip, jak chcesz sprawdzić zagranicznego steama, to na końcu adresu wpisujesz ?cc=(kod kraju), np ?cc=uk da Ci dostęp do Steama UK. I nie, tak nic nie kupisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 21:12, Henrar napisał:

26,79 eurasów

W jakim kraju? Ja wchodzę na belgijskiego Steama i mam 33,49€. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 21:27, SiDi napisał:

To dziwne, bo mój znajomy z Polski pocinał w Skyrima na Steamie.

Bo Cenegowskiego Skyrima też rejestrujesz na Steamie. Tyle, że jest niekompatybilny ze wszystkim, co jest w sklepie Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 21:15, Kadaj napisał:

W jakim kraju? Ja wchodzę na belgijskiego Steama i mam 33,49€. ;p

Lol, albo coś się zmieniło, albo ja patrzyłem na coś innego o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 21:27, SiDi napisał:

To dziwne, bo mój znajomy z Polski pocinał w Skyrima na Steamie.

Lol, ja też mam zachodniego Skyrima u siebie na Steamie, co nie oznacza, że ja go kupiłem. Pudełkowa wersja na całym świecie wymaga Steama, ale nasza wersja jest inną wersją od zachodniej. To samo tyczy się całej gromadki gier, wydawanych głównie przez Cenegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 21:41, Henrar napisał:

> W jakim kraju? Ja wchodzę na belgijskiego Steama i mam 33,49€. ;p
Lol, albo coś się zmieniło, albo ja patrzyłem na coś innego o.O

Ze strony Steam Prices:

Valve divided Europe into two virtual regions, so games in the Steam Store may have different prices within Euro countries.

Region 1:
Andorra, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Liechtenstein, Luxembourg, Netherlands, Sweden, Switzerland

Region 2:
Albania, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Estonia, Greece, Hungary, Italy, Latvia, Lithuania, Macedonia, Malta, Monaco, Montenegro, Norway, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Vatican City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na Niemcy, więc to technicznie niemożliwe. Kij z tym, sprawdziłem jeszcze raz - jest jak byk 33,49 euro.
Ślepy jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 00:26, Sandro napisał:

Czy Steam nalicza czas i achievementy podczas gry offline?


I tak i nie. Z pewnością nalicza zdobywane osiągnięcia, niestety w trybie offline nie działa licznik czasu.

Przekonałem się o tym na Skyrimie. Parę miesięcy po premierze kupiłem grę i pograłem 36 godzin. Potem wyjechałem na wieś, gdzie nie mam dostępu do internetu, ale mogłem grać offline (ze dwa tygodnie będąc na wsi, praktycznie dobiłbym do 140 godzin, gdyby czas był naliczany). Tam sporo grając, scalakowałem grę.

Po powrocie Steam robiąc aktualizację profilu postaci w Skyrimie, podbił mój czas do 37 godziny i tak w 37 godzin scalakowałem wtedy Skyrima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile się czeka mniej więcej na odzew od supportu Steama? Mam problem z logowaniem się, wysłałem ticketa, około 13:30 poprosili o zdjęcie CD-keya dowolnej gry i od tego czasu cisza. Wiem, że 1 dzień to jeszcze nie tragedia, ale miło byłoby odzyskać dostęp do konta jak najszybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna odpowiedź/jeden dzień. Przykład z mojego doświadczenia.
Wysłałem dnia pierwszego ticket o godzinie 18 mojego czasu, odpowiedź dostałem następnego dnia o godzinie 20. Pięć minut po otrzymaniu od nich odpowiedzi wysłałem dalsze zapytanie i niestety byłem w błędzie myśląc, że odpowiedź dostanę tego samego dnia > dostałem ją trzeciego. Kolejne pytanie i kolejny dzień czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wpisać do adresu http://store.steampowered.com/ na pasku w przeglądarce, by pokazywała ona np. amerykańską lub rosyjską wersję strony www Steama? Wiem, że jest taka możliwość. Kiedyś ktoś na forum rzucał takim linkiem. Chciałbym po prostu sprawdzić tamte wersje stron www Steama/Origina. :) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się