ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Mam pytanie? Jakis czas temu kupilem na gog''u Legend of Grimrock i troche w niego pogralem. Save''y zostaly na komputerze i wczoraj kupilem wlasnie na steam LoG. Sciagam grę, uruchamiam patrze sa savy wiec odpalilem moj ostatni save i nagle dostalem 8 osiagniec przy kilku sekundowej grze. Czy nie spowoduje to jakiegos zawieszenia konta albo bana za szbkie odblokowanie osiagniec? Prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 18:33, Alienspectre napisał:

Czy nie spowoduje to jakiegos zawieszenia konta albo bana za szbkie odblokowanie osiagniec?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 19:09, Arthas97 napisał:

Kolejny dzień wyprzedaży rozpoczęty - m.in. Darksiders Franchise Pack za 13,59€.


Tak dobra promocja, ale boje się, że może być coś lepszego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Tom Clancy''s Splinter Cell: Conviction - wersja na Steamie posiada polskie napisy? (w karcie produktu nie ma nic o języku polskim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 19:48, Arthas97 napisał:

Zastanawiam się nad Tom Clancy''s Splinter Cell: Conviction - wersja na Steamie posiada
polskie napisy? (w karcie produktu nie ma nic o języku polskim)


Kupiłem na promocji letniej, nie posiada + niby korzysta z tego samego konta, co zwykle używam, ale innych moich gier tam nie wykrywa. (Jakiś błąd, bo wszystkie AC odpalają mi się normalnie z tego konta, co ciekawe wtedy Conviction nie widzę :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 17:44, Harrolfo napisał:

Ja jeszcze nic.
Czekam, bardzo czekam, na porządną przecenę Mark of the Ninja.
Póki co za drogo jest według mnie, nie tylko MotN, ale ogólnie gry na obecnej wyprzedaży.


Ja podobnie, ale wątpię, by ta gra trafiła szybko na -75%. Była wczoraj -40%, teraz jest -25%, pewnie raczej tak już zostanie do końca tej wyprzedaży. Zresztą i tak mam Shanka 2 z HIB7 na pocieszenie :P.

A co do zakupów, nic szczególnego nie mam w planach, OMD!2 już uzupełniłem o DLC na poprzedniej wyprzedaży (jak były wszystkie -75%), atm nic interesującego dla siebie nie widzę :).

Nie da się ukryć, że tym razem goście z Valve się nie wysilili - co prawda, nie brał bym tym razem udziału w zbieraniu węgielków/kuponów/etc. (doszedłem do wniosku, że to strata czasu), ale zawsze to jakieś urozmaicenia (+ te zadania z osiągnięciami), tym razem można jedynie zdobyć odznakę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 08:19, ANDERSEN100 napisał:

Czy mogę liczyć na -75% zniżkę Dead Island GOTY? I czy będzie język polski do wyboru,
mimo, że nie ma go napisanego w opisie na steamie?


Na obydwa pytania jest odpowiedź ''tak''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czekam na Fallout New Vegas Ultimate za 3 dyszki tak jak był na wakacyjnej wyprzedaży.
Fajnie byłoby też gdyby Torchlighta 2 przecenili na -75% ale na to chyba nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że ciekawsze flash deale mają szansę pojawić się jako oferty dnia, lub w drugą stronę? Wstrzymałem się już z kupnem kilku gier, ale zaczynam pękać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 12:00, Hartus napisał:

Myślicie, że ciekawsze flash deale mają szansę pojawić się jako oferty dnia, lub w drugą
stronę?

Najprawdopodobniej tak, latem większość się powtórzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 19:17, ANDERSEN100 napisał:

Jest promocja na Dead Island GOTY -66%, więc czy już nie będzie zniżki -75%?


Na to wygląda, a żeby ciekawej było, to na poprzedniej wyprzedaży dali -75% ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się