ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Nie ma szans na niższą zniżkę na Dead Island GOTY. W wyprzedaży letniej oraz jesiennej były te same ceny. De facto pamiętam, że kupienie czteropaka obniżało cenę za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 19:36, SiDi napisał:

Nie ma szans na niższą zniżkę na Dead Island GOTY. W wyprzedaży letniej oraz jesiennej
były te same ceny. De facto pamiętam, że kupienie czteropaka obniżało cenę za sztukę.

A ja pamiętam, że w tamtym miesiącu była obniżka o 75%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez rok nie grałem na PC tylko wygodnie sobie grałem na konsoli, ale nie mam w co grać, więc zainstalowałem Might and Magic: Clash of Heroes z CDA. Niestety ta gra korzysta ze śmieciowego Steama. Mój problem: aktualizacja o wielkości 3,5 MB (!) nie może się pobrać. Prędkość pobierania to 0 b/s . Pobiera się 800 KB a potem stoi. Próbowałem zmieniać region, instalować grę jeszcze raz, ale to nic nie daje. Syfiasty steam dalej nie może pobrać tej wielkiej aktualizacji. Wie ktoś jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 09:04, maAtis9988 napisał:

Przez rok nie grałem na PC tylko wygodnie sobie grałem na konsoli, ale nie mam w co grać,
więc zainstalowałem Might and Magic: Clash of Heroes z CDA. Niestety ta gra korzysta
ze śmieciowego Steama. Mój problem: aktualizacja o wielkości 3,5 MB (!) nie może się
pobrać. Prędkość pobierania to 0 b/s . Pobiera się 800 KB a potem stoi. Próbowałem zmieniać
region, instalować grę jeszcze raz, ale to nic nie daje. Syfiasty steam dalej nie może
pobrać tej wielkiej aktualizacji. Wie ktoś jak to naprawić?

Ty mówisz syfiasty, a ja odwrotnie. Jak kupuję gry to tylko na Steam. Spróbuj pobrać o innej porze lub poczekaj aż się rozpędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie przypomnę co na steamie i z nim związanych forach rok temu sie działo; ten ruch i wrzawa, wymiany na kupony, te spółki węglowe, oraz ci wszechobecni multikontowi farmiący aktywiści... to normalnie łza się w oku kręci. Tym ostatnim oczywiście, dzięki którym obecna promocja na steamie wygląda jak wygląda, gorąco pragnę kursywą podziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kontem na Steamgifts - nawet jak ustawiam konto steamowe na publiczne, Steamgifts nie chce zaktualizować stanu konta, co wcześniej nie było żadnym problemem. Cóż na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 13:49, LordTyrranoos napisał:

Mam problem z kontem na Steamgifts - nawet jak ustawiam konto steamowe na publiczne,
Steamgifts nie chce zaktualizować stanu konta, co wcześniej nie było żadnym problemem.
Cóż na to poradzić?

Czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę gier na Origin za 14,90 zł np. Need for Speed: Hot Pursuit, Alice: Madness Returns, Battlefield: Bad Company 2, Dead Space 2, Saboteur.

Tylko czy ten Need for Speed: Hot Pursuit z Origin (za 14,90 zł) jest po polsku? Bo w samym sklepie Origin nie ma polskiego języka. Jeśli na Steam znowu by było na niego (jak chyba w wakacje) -75%, to by wyszło 4,99 euro (czyli ok. 20 zł). Na parze jest wypisany nasz rodzimy język.

Poza tym czytałem, że jest jakiś programik, który uaktywnia polską wersję w rejestrze, ale nie wiem czy by to działało. Jeszcze chciałem się zapytać czy dużo ludzi gra w multiplayerze, bo w internetach są różne informacje na ten temat?

I jeszcze: Dostałem mail od Origin:
wczoraj: 22 grudnia (1 tytuł – 20% zniżki; 2 – 30%; 3 lub więcej – 50%);
dzisiaj 23 grudnia (niedziela) są niektóre gry za 14,90 zł;
24 grudnia (poniedziałek) będzie do 40% rabatu w całym sklepie;
25 grudnia (wtorek) będzie do 50% zniżki w całym sklepie (możliwe, że znowu będzie The Walking Dead za ok. 30 zł z kluczem Steam!).

Przy czym jak są dzisiaj (w niedzielę) te gry po 14,90 zł to się raczej opłaca brać, bo np. na NFS: HP, to jest więcej niż 50% zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 22:30, Hartus napisał:

Orientujecie się, czy Dragon Age jest po polsku? I ogólnie, warto brać?


W internetach jest coś o tym, iż powstało lub powstaje spolszczenie do Ultimate Edition (do napisów). Jednak jak przeczytałem, że jest tam scena jakiegoś rytuału picia krwi, w której gracz ponoć musi wziąć udział, to czuję się trochę zniesmaczony. Chyba, że ktoś się pomylił i jednak nie trzeba tego robić. Poza tym, to i tak raczej nie przepadam z RPG z turowymi systemami walki (lub z koniecznością korzystania aktywnej pauzy).

Poza tym ktoś mi odpowiedział na innym forum, że ten Need for Speed: Hot Pursuit z Origin ma polskie napisy (dzisiaj jest za 14,90 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Czy The Walking Dead obecny teraz w promocji -50% to pełny sezon czyli 5epów czy tylko pierwszy ep, a później trzeba dokupić season pass ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 22:53, Grz3chu napisał:

Czy The Walking Dead obecny teraz w promocji -50% to pełny sezon


Tak, kupujesz cały sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 22:37, Kraju napisał:

nic nie wiem, sam jestem ciekawy.

Spytałem znajomego. Niestety nie jest. Trudno, trzeba będzie się ratować jakimiś fanowskimi spolszczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 13:49, LordTyrranoos napisał:

Mam problem z kontem na Steamgifts - nawet jak ustawiam konto steamowe na publiczne,
Steamgifts nie chce zaktualizować stanu konta, co wcześniej nie było żadnym problemem.
Cóż na to poradzić?

Na koncie masz gry za chyba więcej jak 20 dolarów? Wiem, że jest jakiś limit, żeby ludzie nie zakładali pustych kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się