ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Nie jestem pewny,ale nawet 2 lata temu dałem za to mniej.Bo GTA IV + epizody kosztowały mnie wtedy bodaj 7,5 euro.I chyba tyle samo płaciłem kupując rok temu dla kuzyna pakiet wszystkich GTA.
W tym roku większość promocji jest lekko mówiąc "oszukanych".
W te święta w ogóle świat stanął na głowie, polskie sklepy nauczyły się,że słowo "wyprzedaż" nie oznacza obniżenia ceny,największego badziewia,którego nikt nie chce od kilku lat, o 5 zł(szczególnie muve,ale też gry-online miały niezłe oferty,żałuję,że nie kupiłem Space Marine za 10 zł).Za to wyprzedaże zagranicznych firm przypominają szukanie frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w lipcu za GTA complete (1+2+3+VC+SA+4+EfLC) dałem 7,5 euro, pamiętam że komplet gtaIV+EfLC kosztował wtedy jakieś 8,5 euro czyli jakoś podobnie jak teraz. IMO nic się nie zmieniło poza tym że nie ma GTA complete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 01:11, Nufiko napisał:

Ja w lipcu za GTA complete (1+2+3+VC+SA+4+EfLC) dałem 7,5 euro, pamiętam że komplet gtaIV+EfLC
kosztował wtedy jakieś 8,5 euro czyli jakoś podobnie jak teraz. IMO nic się nie zmieniło
poza tym że nie ma GTA complete

Jak nie ma, jak jest?

http://store.steampowered.com/sub/18832/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bankowo było taniej, ponieważ gdy zapytałem znajomego czy się opłaca kupować gta 4 to odpowiedział mi, że valve zdziera teraz z klientów, bo rok temu to samo było taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 10:34, SiDi napisał:

Bankowo było taniej, ponieważ gdy zapytałem znajomego czy się opłaca kupować gta 4 to
odpowiedział mi, że valve zdziera teraz z klientów, bo rok temu to samo było taniej.


GTA 4 kosztowało jeszcze niedawno 7,5€, teraz 5€. Episody, i te paczki kosztują dokładnie tyle samo, co wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 10:25, necron1501 napisał:

Rok temu na pewno było mniej, za 7.5€ bym nie kupił xD Steam daje promocje w EURO
kiedy na gmg to samo lub taniej jest w dolarach...


Wejdź tu https://store.steampowered.com/account/ i sprawdź w historii zakupów, za ile kupiłeś :).
EDIT Zakładka "Transakcje w sklepie", w "Licencje + subskrypcje" nie ma cen :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dwójka to najlepsza część ME,początek był dla mnie lekko nudnawy,ale po godzinie,może 2 zaczęła się naprawdę fajna zabawa i wciągnęło mnie jak cholera.Więc według mnie jak najbardziej za 5 euro się opłaca ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się