ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2012 o 18:19, pawbuk napisał:

Ciekawi mnie ile gier na razie zakupiliście podczas obecnej wyprzedaży na Steamie i ile
Was mniej więcej kosztowały? A może jednak większość kasy wydaliście na gry od Muve,
GMG, Origina itd? :D Chciałbym się dowiedzieć mniej więcej jak Steamowi opłaca się tegoroczna,
dość słaba moim zdaniem, wyprzedaż. W tamtym roku kupiłem gry (ok 7) na Stemie za ok
40 Euro, w tym roku ani jednej. A Wy? :D


Mi wyszło że nabyłem ponad 180 gier (w tym DLC) O_o. Całą liste podam po całej akcji...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złamałem się i kupiłem Doom 1-3 :D, co prawda uważam, że ID powinno się wstydzić, i gry takie, jak Wolf3D czy Ultimate Doom sprzedawać co najwyżej za symboliczną cenę normalnie (znaczy 2-3 euro góra, tak bez promocji), ale co tam, święta są (tak jakby :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ze starymi Tomb Raiderami - puścić po 10€, ktoś się złapie, a na wyprzedaży zejdą lepiej, niż gdyby od razu miały taką cenę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba nawet za "grosze" mało kto kupi - jedynie niektórzy oldshoolowcy z sentymentu :D, więc zarobek mają praktycznie żaden. Quake''a to już jestem nawet w stanie jakoś przełknąć, choć też jest dość drogi, w takiej cenie to mógłby być od razu z dodatkami (i tak Q bym nie kupił na Steam, mam wersję na CD z soundtrackiem w CD-Audio, Trent Reznor wymiata :)). A taki np. Ultimate Doom to praktycznie eksponat muzealny, można pooglądać, ale do użytku się nie bardzo nadaje, chyba, że przepuścimy go przez taki np. Doomsday Engine, bo normalnie to się człowiek zmaga nie tylko z potworkami i pułapkami ale lekko niedzisiejszym sterowaniem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 14:56, Blackhand napisał:

No ale chyba nawet za "grosze" mało kto kupi - jedynie niektórzy oldshoolowcy z sentymentu
:D,

Do pierwszej setki bestsellerów się łapie. Poza tym ludzie kupują, żeby mieć w wersji cyfrowej. ;p

Dnia 01.01.2013 o 14:56, Blackhand napisał:

A taki np. Ultimate Doom to praktycznie eksponat muzealny, można pooglądać,
ale do użytku się nie bardzo nadaje

Ja sobie czasem odpalam na pół godzinki na netbooku. Daje radę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 16:21, Fimbulvinter napisał:

Serio, ale jak się przelewa kasę? Szukałem po profilach i sklepie, ale nigdzie nie ma
żadnej opcji, albo jestem ślepy.


Po prostu kupując grę klikasz "Dodaj do koszyka" i dalej już z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W planach miałem nie kupować kompletnie nic, ale tradycyjnie zaczęło się od jednej gry, później była "jeszcze ta ostatnia" i na chwilę obecną nabyłem:

Steam:
- Strongold Collection
- Dragon Age UE
- Wszystkie 3 Stalkery
- Sniper Ghost Warrior Gold
- Batman AC GOTY

GMG:
- Hitman Absolution
- LEGO LotR

Do tego dojdzie jeszcze tylko steamowy Might and Magic Heroes VI (jak skończą w kółko wrzucać te same gry)i na tym poprzestanę. :)
W sumie i tak się szanuję, bo mój rekord padł tego lata, gdy poszło ponad 100 funtów...

BTW obecne głosowanie to już żenada. Jestem pewien, że ten zestaw już się pojawił, a same gry w nim zawarte były już na wyprzedaży 2-3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2013 o 18:07, Hartus napisał:

BTW obecne głosowanie to już żenada. Jestem pewien, że ten zestaw już się pojawił, a
same gry w nim zawarte były już na wyprzedaży 2-3 razy.


Heh to już chyba dla Valve standard, w summer sale to samo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę zakupiłem, choć spodziewałem się większych zakupów:

Muve:
- STALKER: Zew Prypeci
- Hitman: Krwawa Forsa
- Saints Row: The Third

Steam:
- Orcs Must Die1 GOTY

Kupiłem jeszcze Humble THQ Bundle i Humble Indie Bundle 7. Nie załapałem się na Sniper: Ghost Warrior i Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, ale może coś jeszcze kupię.


Mam pytanie: Można gdzieś dostać Dead Island w polskiej wersji językowej - na Steamie i Originie nie ma języka polskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 19:11, Crew_900 napisał:

Jest dostępny język polski.


Dostępny na Steamie czy Originie, w żadnym z nich nie ma informacji o języku polskim na kartach produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem na Originie(bedac pewien,ze bede mial po ang.) a po zainstalowaniu mila niespodzianka - gra po polsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GMG jak była promocja o wiele lepsza niż na steamie czy Origin też nie było info na temat polskiej wersji a po aktywowaniu jest język PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 19:24, Tomoya-kun napisał:

> Co byś chciał w zamian?
Właśnie się zastanawiam między The Binding of Isaac + Wrath of the Lamb DLC a Dawn of
War GOTY

To jak, zastanowiłeś się już? Wymieniamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się